FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3498 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
problem sexu po 2latach :( 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem sexu po 2latach :("   

problemsex
 Wysłana - 7 luty 2006 19:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Ostatnimi czasy moj zwiazek przezywa duzy kryzys jest to napewno wina kontaktów fizycznych ktore od pół roku systematycznie sie zmniejszały jestesmy razem od prawie 2 lat nasz zwiazek pieknie sie rozwijał i wszystko było ok postanowiliśmy zeby ona zaczeła brać pigułki wiec pierwsze pół roku było ok a kolejne to poprostu spadki libido itp. przynajmniej tak sie nam wydawało po pół roku meczarni awantur ona zrezygnowała z pigułek i leci juz 3 miesiac i dalej niewidze poprawy libido niepowraca ale nie w tym rzecz probowalismy ale ja czesto boli przy wejsciu ,zaraz powiecie ze za krotka gra wstepna a nieprawda bardzo sie staram i zadna kobieta by nienarzekała ,niema rowniez problemu z wilgotnością co jest z moja kobietą powiedziała ze sie troche zraziła do seksu i chce zacząć na nowo :( domyslam sie ze to przez to ze ja boli przy wejsciu moze ja odtracać czy ona ma problemy w głowie ? cos ja blokuje ? czy mozecie pomoc czy konieczna jest wizyta u seksuologa???

korian
 Wysłana - 7 luty 2006 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

Jakbym czytyał dzisiejszy atykuł na onecie

Ekspert -

slaweh
 Wysłana - 7 luty 2006 19:26     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

on84
 Wysłana - 7 luty 2006 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

skoro ją coś boli to niech idzie do ginekologa

Havoc2005
 Wysłana - 7 luty 2006 19:33      [zgłoszenie naruszenia]

Tego co jest twoiej kobiecie nie powie ci nikt na tym forum. Idz z nia do ginekologa a potem do seksuologa bo mozliwe ze zachwiana zostala gospodarka hormonalna a to ma duzy wplyw na poped fizyczny.

Homo homini lupus est!!

przemolino
 Wysłana - 7 luty 2006 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - przemolino w dniu 2006-02-07 19:41:08

Ewelina31
 Wysłana - 7 luty 2006 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

Hej

Na wstepie chcialam zapytac jakich Twoja dziewczyna uzywa tabletek?Czy biorac leki lekarz robil jej wszelkie badania typu:
* krzepliwosc krwi,
* watrobowe
* itp?

Czasem sie tak zdarza, ze niedopasowane tabletki powoduja spadek libido, przyrost wagi, bole migrenowe, wymioty, nudnosci.

Po odstawieniu tych lekow, lub zmianie na inne, spadek moze utrzymac sie nawet do roku, wiec nie zrazajcie sie tym.Hmmm a moze po 2ch latach wspolzycia wkroczyla do Waszego lozka nuda?Moze pora zmienic lozko na inne miejsca rozkoszy typu prysznic?Moze jakas mila atmosferka, swiece, wino, w tle jakas romantyczna muzyka?

Pisales, ze Twoja kbieta odczywa bol przy pierwszym wejsciu.Zastosuj dluga gre wstepna, pozniej sprobujcie piescic sie w pozycji 69, powinniscie byc dobrze nawilzeni, moze to jest powodem do bolu Twojej dziewczyny?Przy grze wstepnej warto miec przy sobie lody, bita smietane, to nada troszke smaczku grze.Sa pozycje w ktorych niekiedy kobieta odczuwa bol, lecz mozna je zmienic, lub poprostu potrenowac wygiecie sie ciala partnerki odpowiednio, zeby stosunek w danej pozycji przynosil rozkosz a nie bol.

Przyczyna bolu moze byc rowniez blokada psychiczna.Moze Twoja dziewczyna ma jakies problemy w szkole w rodzinie, powinniscie porozmawiac szczerze, gdyz moze sie okazac, ze problem okarze sie dosc duzy i stad ta blokada w glowce i bol

W razie koniecznosci, mozecie sprobowac wybrac sie do lekarza, najpierw osobno, pozniej razem

Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia

Zmieniony przez - Ewelina31 w dniu 2006-02-07 20:17:12

korian
 Wysłana - 7 luty 2006 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

Sorry, ale po co on ma iść do lekarza? Pytam z ciekawośći

Ekspert -

Ewelina31
 Wysłana - 7 luty 2006 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

Fakt nie napisalam dokladniej

Ona - ginekolog, zeby lekarz zbadal co i jak, moze ma jakies stany zapalne jajnikow, przydatkow (przeziebienie powoduje silny bol podbrzusza, czasem narasta to w trakcie stosunku), amoze cos nie tak z macica (tylozgiecie) w przypadku, gdy tylozgiecie jest male, po latach moze ono sie zwiekszyc, stad ten bol, jak i rowniez moze to byc spowodowane tym, ze zadko uprawiacie sex i niestety tak to w przyrodzie bywa, ze cialo musi sie przyzwyczaic do tego, ze Ty w nia wchodzisz i nie pomoga kremy, masi, poprostu praktyka od poczatku

ON - seksuolog - powinien zapytac eksperta co i jak, powinien powiedziec mu, jak odbywa sie ich stosunek krok po kroku i wtedy lekarz powie jemu co robi dobrze a co robi zle, moze przyczyna w/w bolu u dziewczyny tkwi w chlopaku jak sie kochaja itd

urolog - profilaktycznie powinien isc do lekarza sprawdzic narzady rodne, moze jakies zmiany powoduja bol u dziewczyny?

To tylko moje przypuszczenia i kroki jakie podjelabym bedac Jego dziewczyna

Pozdrawiam serdecznie

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 8 luty 2006 01:37     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

Ewelina31
 Wysłana - 8 luty 2006 01:45      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mam klapek na oczach, poprostu gdy lekarz zle dobierze tabletki, jednym z podstawowych objawow jest wlasnie spadek libido, jesli sadzisz, ze sie myle, proponuje wizyta u ginekologa/seksuologa, on Ci wszystko wytlumaczy. Wyraznie jest napisane, ze dziewczyna brala tabletki, po pol roku bylo ok ale po rozmowie nie bierze juz 3 miesiace, wiec prawdopodobnie beda musieli poczekac ok 3 miesiecy, zeby sie to wszystko unormowalo.

Nie jestes kobieta i nie wiesz wiele rzeczy, nie mowie, ze to zle, poniewaz kobiety nie musza wszystkiego wiedziec na tematy facetow, lecz jesli nie jestes choc troszke obeznany w tym temacie, prosze nie wypowiadaj sie.Mozesz kogos wprowadzic niechcacy w blad.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Ewelina31 w dniu 2006-02-08 01:49:29

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

problem sexu po 2latach :(

Strony: 1 2