FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 681 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
problem w pracy POMOCY!!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem w pracy POMOCY!!!!"   

---bil_85-
 Wysłana - 23 kwiecień 2010 15:17       

Przeniesiona przez Skarbowy z działu 'PRACA'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam mam problem ! w sumie to moja znajoma go ma w pracy !!dziewczyna pracuje w butiku z wloskim obuwiem wczoraj schodzac z miejsca pracy razem z kolezanka nie policzyly pieniedzy w kasatce z utargu dnia i rano okazalo sie ze brakuje 1.000 zl !!(policzyla to ranna zmiana) kierowniczka dzis dzwonila ze dziewczyny zostana obciazone za to sa wytawione jakies noty kazala sie stawic pracy !! co moze firma w takiej sytuacji ? gdy dziewczyny maja dzien wolny i jak moze kolezanka sie bronic bo w tym momencie szukaja winnego i wszystko wskazuje ze to beda one ... dodam ze druga dziewczyna zostala dluzej na sklepie wiec razem nie wyszly pod koniec pracy ! ale to nie zanczy ze ona ukradla pieniadze ..do kasetki ma dostep kazdy bo klucze leza na zapleczu i kazdy moze ja otworzyć .. nie wiem jak jej pomoc i co mam doradzic ?? mal tego od dzisiaj kolezanka jest na 4l problemy powypadkowe ..

Skarbowy
 Wysłana - 23 kwiecień 2010 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

Problem raczej z pogranicza prawa karnego niż pracy.

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

smutasny
 Wysłana - 24 kwiecień 2010 16:38       [zgłoszenie naruszenia]

a monitoring chociaż macie?

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

problem w pracy POMOCY!!!!

Warto przeczytać: Zakladanie konta | Folwark Rzeczpospolitej | Odpowiedzialność za kradzież w miejscu pracy | Zakazało handlu w niedziele i święta | Pytanie allegro | Czy Europa da sie lubic? | ile kosztuje koncesja? | Ktory bank | Dostęp obywateli do broni. | Niemieckie ziomkostwa walczą o swoje?? | "Imperium" LPR i Romana Giertycha | pobicie | Ulubiony tygodnik | W niewoli konkordatu | Czy można usprawiedliwić terror? | Wypadek przy pracy | fajka wodna | kapsaicyna | odeta moro | odeta moro figurska | tytooń | tytoń | Gorące wargi 4 nagły szczękościsk | gabi | golić łoniaki | broń biologiczna | Technista | mason- | mason | grom | Boże Narodzenie jako źródło inspiracji literackiej przedstaw funkcjonowanie tego motywu w literaturze polskiej | TEMAT Metamorfoza bohatera literackiego i jej znaczenie Omów temat na wybranych przykładach Quo Vadis | TEMAT Metamorfoza bohatera literackiego i jej znaczenie Omów temat na wybranych przykładach | ochrona środowiska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.