FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 752 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
problem w szkole 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem w szkole"   

SnowSam
 Wysłana - 30 maj 2009 15:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

No więc sprawa ma się mniej więcej tak:
Mój kumpel ma córkę która chodzi do podstawówki. W jej klasie jest taki jeden typek, stereotypowo cwany dzieciak z dzianymi rodzicami. Tenże kozaczek ostatnimi czasy zaczął zaczepiać córkę mojego kumpla ale na początku były to jakieś zwykłe docinki i żarty jak to u dzieciaków. Do kumpla docierały jakieś tam sygnały że córka ma problem z tym szczylem więc na jednej z wywiadówek wspomniał o tym wychowawczyni aby zajęła się tą sprawą.
Pewnego dnia miarka sie przebrała gdy Kasia wróciła do domu z mokrym plecakiem, zapłakana. Okazało się że gówniarz w przypływie inwencji twórczej wsadził jej po cichu do plecaka worek z wodą a gdy ona wchodziła do klasy poprostu uderzył w ten plecak.

Więc kiedy mój kumpel dowiedział się co zaszło, dostał przysłowiowej koorwicy i na następny dzień wjechał do szkoły razem z drzwiami i podobno tak zjechał gówniarza przy całej klasie że podobno młody jak wrócił do domu dostał jakiejś padaki czy coś takiego( jak zeznała później jego matka był "mocno zastraszony" ). Oczywiście mamusia zrobiła sajgon na całą szkołę a mój kumpel na następny dzień został wezwany do szkoły. Wypowiedź mamusi i jej argumenty określić można tak --->
Ale ostatecznie pani ta nawrzucała mojemu kumplowi od chamów i brutali i zaczęła go straszyć sądem.

Sytuacja może się wydawać głupia ale ja mam pytanie, czy mojemu kumplowi rzeczywiście grozi coś za tę szarże do szkoły czy raczej nie ma się czego obawiać?

Daer
 Wysłana - 30 maj 2009 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

Od strony prawnej to nie będę się wypowiadał, bo znawcą nie jestem, ale od strony "szkolnej praktyki" sądu się bać nie musi.
Choćby z tego powodu, że reputacja tego "kozaczka" za bardzo by na ty ucierpiała.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

mlkv
 Wysłana - 30 maj 2009 18:08       [zgłoszenie naruszenia]

Zależnie od tego co tak naprawdę zrobił istnieje szereg przepisów z których można go ciągać.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

problem w szkole

Warto przeczytać: nieważnienia mandatu :-/ | Pytanko | Super biznes dla każdego myślącego;-) | unijne programy pomocowe-notatki | kara grzywny | Dzierżawa | Ubezpieczenie dla sportowca | ZUS - ulgi w podatkach | postęp w kraju :-( | czy mozna udostepniac ip?? | prawo dziecka | Nabycie członkstwa w spółdzielni mieszkaniowej | dam pracę | Public relations - szukam materiałów | Kanar i jego podpis | Czy potrzebna kasa fiskalna? | Olivia28 | Olivia | kod ograniczeA" nokia 6300 | koncerty | voodoowiec | muflon9 | patrycja markowska | thekleszcz | z kory dębu | mitomani | mitomania | egoiste platinum | zostańmy przyjaciólmi | tusk jest bi | zen-40 | zen 40 | obrona konieczna | maximus | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.