FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1223 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
problem z autem po wypadku 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem z autem po wypadku"   

agusiat
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 20:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam serdecznie,
moja sytuacja jest troszkę skomplikowana, otóż tydzień temu kupiliśmy samochód niestety następnego dnia rano mój chłopak który jest współwłaścicielem miał wypadek, ktoś zajechał mu drogę i dachował. Auto nadaje się do kasacji niestety sprawca jeszcze nie został ustalony. Moje pytanie brzmi co teraz powinniśmy zrobić, ponieważ auto nie jest zarejestrowane na nas nie wiem czy możemy je zarejestrować gdyż dowód rejestracyjny zabrała nam policja, czy my możemy je wyrejestrować czy musi to zrobić stary właściciel? :/
czy w takim przypadku konieczne jest płacenie podatku skoro auto i tak już nie będzie się poruszało po naszych drogach? Proszę o pilną odpowiedz.
pozdrawiam

Marcinkas
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

czy w takim przypadku konieczne jest płacenie podatku skoro auto i tak już nie będzie się poruszało po naszych drogach?

jeśli chodzi o podatek od czynności cywilnoprawnych to jak najbardziej tak

agusiat
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

ok tak właśnie myślałam, że mimo wszystko będę musiała wspomóc nasz kochany urząd skarbowy...
a co dalej?
bo przyznam że nie mam pojęcia co mam zrobić...

ziemon
LADY
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

Może się mylę, ale jednak istotna wydaje się być tu umowa kupna sprzedaży a nie sam fakt rejestracji.
A jakich informacji udzieliła policja zabierając dowód rej.?

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

agusiat
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

Policjanci dali pokwitowanie zabierając dowód, gdyż uznali ze auto nadaje się do kasacji.
tylko nie wiem czy my mamy rejestrować to auto czy możemy je odrazu wyrejestrować?

zuoooo
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

wyrejestruj masz 30dni na to od zawarcia umowy. Kupiłem malacza pare lat temau i dzien od kupna kumple szweda zrobił, na drugi dzien malacz na lawete tylko umowe koleś wziął i po sprawie

Demonologia skvrwysynu!

Znawca -

ziemon
LADY
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

na to pytanie najlepiej odpowie wydział komunikacji

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

zuoooo
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

tego akurat pewien jestem, dzownisz na złom, biora auto i dajesz umowe kupna sprzedaży.

Demonologia skvrwysynu!

Znawca -

agusiat
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 22:10       [zgłoszenie naruszenia]

ok dziękuję bardzo za porady:)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

problem z autem po wypadku

Warto przeczytać: jakie warunki należy spełnić aby pozwać osobę o zniesławienie | wizerunek osoby publicznej | dofinansowanie | Prawo przeszukiwania! WAŻNE! | studia podyplomowe | Zeznania na miejscu zdarzenia... | Umowa zlecenie a nadgodziny | Przelew z zagranicy | mandat | Studia Prawnicze. | Rejestracja samochodu | Kredyt studencki, w co zainwestować | Green card, Visa czy status społ. | Stypendium socjalne. Renta rodzinna. | ucieczka z miejsca stluczki | Prawo jazdy, nie odebrane. | tencza | maxmodels | Shisha tytoń do bibułki | sex w wojsku | beatbox | beat box | monika sewiolo | zespół jelita drażliwego | szkoła po gimnazjum | woźniak | jaką golarkę kupić | left 4 dead | fotele BMW E81 | hieny | smyczy | myjnia | almera tino | legacy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.