FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5490 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
problem z chlopakiem 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem z chlopakiem"   

damone
 Wysłana - 4 listopad 2006 13:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam 18 lat, moj chlopak 21, jestemy ze soba juz ponad 6 miesiecy, odrazu wiedzialam ze to jest ten na ktorego czekalam, bardzo go kocham, nie mam zadnych watpliwosci co do tego to sie poprostu czuje... On tez bardzo mnie kocha, bardzo sie o mnie troszczy, zawsze jest przy mnie w kazdej sytuacji, zreszta widac to po jego zachowaniu, jestem dla niego wszytskim... Od 3 miesiecy zaczelismy wspolzyc, nasze zycie seksualnie uklada sie cudownie... Chodzi o to ze ja jestem jego pierwsza dziewczyna z ktora uprawial seks, poprostu do tej pory byl raczej niesmialy i zamkniety w sobie - taki typ czlowieka , na mnie otworzyl sie w 100 %, jest teraz bardziej otwarty, mowimy sobie o wszytskim. Chodzi o to ze chcialam byc wobec niego szczera i powiedzialam mu ze wczesniej mialam 4 innych chlopakow zanim go poznalam z ktorymi to robilam, poprostu wczesniej zaczelam, uznalam to za normalne, kompletnie nie ukladalo mi sie facetami, same pomyłki, a nie chcialam byc sama, chcialam by ktos mnie pokochal, zreszta to bylo 1-2 razy z kazdym z nich, pozniej na ogol wszytsko sie walilo, i kazdy mial do siebie pretensje... Problem w tym ze moj chlopak bardzo to przezywa ze on jest moim piatym chlopakiem, gdy sie ostatnio spotykamy jest na ogol smutny, sa chwile kiedy jest cudownie, ale za chwile znow to samo, poprostu strasznei sie tym dołuje, widze jak bardzo go to zzera od srodka, bardzo mi go zal... i tak jest juz od miesiaca, mowi ze zawsze bedzie przy mnie, za kazdym razem przeprasza za swoje zachowanie, mowi ze nie potrafi sobie z tym poradzic, ze bardzo sie stara ale mysli o tym... ja tez zawsze bede przy nim jestem tego pewna, kocham go... Nie wiem jak mu pomoc, jestem bezsilna, bo przeciez nie zmienie swojej przeszlosci... czy ktos mial juz do czynienia z taka sytuacja, czy jest szansa ze w koncu to zaakceptuje i przestanie o tym myslec, bo on naprawde bardzo to przezywa, schudl 5 kilo, ma problemy z nauka i koncentracja, ile to jeszcze moze potrwac?

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 4 listopad 2006 13:27      [zgłoszenie naruszenia]

Byly już takie tematy np [http://www.insomnia.pl/temat198907/] i szczególnie ten drugi [http://www.insomnia.pl/temat198907/]
czasem nadmierna szczerosc przynosi dużo więcej problemów niż korzyści.
Prawda jest taka,że może nigdy się z tym nie pogodzić i już nigdy nie bedzie między wami jak było wcześniej.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

damone
 Wysłana - 4 listopad 2006 13:33      [zgłoszenie naruszenia]

no ale musi byc jakies wyjscie :(

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 4 listopad 2006 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

Jaki koleś

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Specjalista -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 4 listopad 2006 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi o to, że najpierw skłamałaś, że jest Twoim pierwszym, a dopiero potem się przyznałaś, że to nieprawda

zielony

Ekspert -

HisHignest
 Wysłana - 4 listopad 2006 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

Prawda jest taka, nie trzeba było mówić, po co...chciałaś się pochwalić? Bo nie wiem po co Wam szczerość w takich tematach. Skoro tak go bardzo kochasz, i on Ciebie, to nie powinna Was interesować przeszłość, ale Ty ją wyciągnęłaś. Skutki tego masz teraz przed sobą, i niestety, tak jak powiedziała Miareczka, to już nigdy nie będzie tak samo. Tacy już są faceci....
A co możesz z tym zrobić? Nic, niestety... ewentualnie postaraj się już nigdy do tego tematu nie wracać, nawet w żartach, nijak.. To może ewentualnie pomóc w jego szybszym powrocie do normalności.

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 4 listopad 2006 13:54      [zgłoszenie naruszenia]

To jest gość czy jakaś pi.pka???

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Specjalista -

searme
 Wysłana - 4 listopad 2006 13:55      [zgłoszenie naruszenia]

Obawiam się,że nic już z tym nie możesz zrobić, on się albo z tym jakoś upora albo nie. Następnym razem przynajmniej będziesz wiedziała,że szczerość w takich sprawach rzadko popłaca Poza tym każdy kumpel mu powie, że jak się przyznałaś do 4, to pewnie tak naprawdę było ich ze 20...
To może niesprawiedliwe i nielogiczne, ale często facet, nawet jak sam spał z połową populacji oczekuje od swojej "poważnej" kobiety żeby najlepiej była dziewicą Jak sam nikogo nie miał, to pewnie go deprymuje bardziej doświadczona partnerka, w dodatku młodsza, niektórzy tak mają.

Ogólnie najgorzej jest zawsze z takimi idealistami, co to jak się zakochają, to windują laskę na piedestał jako nieskalanego anioła, a potem nie potrafią zaakceptować, ze ona może się w czymkolwiek różnić od owego idealnego wizerunku.

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

Znawca -

Jaroch
 Wysłana - 4 listopad 2006 14:02      [zgłoszenie naruszenia]

searme dobrze mowi, sog..

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

Znawca -

jonny braw
 Wysłana - 4 listopad 2006 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ale czemu miala mu nie powiedziec. A co by bylo jakby sie od kogos innego dowiedzial. To nie ma znaczenia skoro byla z nimi nie musiala zyc a ascezie. Nie wiedziala ze pewnego dnia spotka jego bo pewnie gdyby wiedziala poczekalaby jeszcze troche zanim zaczelaby wspolzyc z poprzednimi.

Mysle ze chlopak jezeli cie kocha to powinien to zrozumiec i powinien cie jeszcze bardziej kochac za to ze go nie oklamalas bo to do niczego nie prowadzi

HisHignest
 Wysłana - 4 listopad 2006 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

"Ale czemu miala mu nie powiedziec. "

No a po co miałaś mówić? Najwyżej po to, co masz teraz...
Tobie łatwo o tym mówić, bo jednak jak sama powiedziałaś, w ascezie nie żyłaś, a on...? Założe się, że teraz w najlepszym przypadku "tylko" się zastanawia, czy on tak dobrze zrobił, mając w życiu "tylko" Ciebie, i nikogo innego. Pewnie chciałby też spróbować czegoś/kogoś, a nawet paru, skoro nawet jego "ukochany ideał", jakim dla niego jesteś Ty, robił to również..

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

problem z chlopakiem

Strony: 1 2 3 4 5 6