FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8317 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
problem z dziewczyną 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem z dziewczyną"   

dudolf
 Wysłana - 16 sierpień 2008 19:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam wszystkim, mam nadzieję, że ktoś choć w najmniejszym stopniu mógłby mi pomóc bądź też podpowiedzieć w moim problemie. A mianowicie, z moja dziewczyną jestem już niecałe 4 lata. Przez 3.5 roku była bardzo dobrze, czasem zdarzało nam się kłócić, ale to jak w każdym związku. Jednakże od niecałe pół roku temu coś zmieniło się. Przestaliśmy współżyć. Nie chodzi tu mi tylko o to, ale moja dziewczyna po prostu zaczęła mną się coraz bardziej interesować, aż w końcu około miesiąca temu zerwała ze mną, nie tłumacząc mi o CZEMU! wróciliśmy na szczęście szybko do siebie, jednakże tydzień temu wyznała mi że mnie nie wie czy mnie kocha, czy po prostu jestem dla niej jedynie kolegą. Mówi, że chciała by sie mylić i żeby było jak dawniej. Ale niestety czuje to, jakby mnie nie kochała. Dalej nie sypiamy ze sobą, mało co sie przytulamy, całujemy, a gdy już do tego dochodzi to tylko z mojej inicjatywy proszę nie piszcie mi żebym dał sobie z nią spokój. Jestem z nią już 4 lata - nie da się tak po prostu powiedzieć NIE KOCHAM CIĘ dla dodania mam 21 ona 20 lat...

h1m
 Wysłana - 16 sierpień 2008 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

No niestety, ale wydaje mi sie, ze dalej nie pociagniecie, pewnie wrocila do Ciebie z litosci, ale juz Cie nie kocha. Przykro mi, bo pewnie to boli, ale ja juz nie widze dla Ciebie ratunku, gdy ona tak stawia sprawe.

Znawca -

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 16 sierpień 2008 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

ma kogoś innego

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Znawca -

dudolf
 Wysłana - 16 sierpień 2008 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

tylko że nie ma kiedy mieć kogo innego prawie codziennie sie spotykamy, a jak nie ze mną to ze swoja koleżanką którą również dobrze znam ale czy można tak porostu kogoś przestać kochać po takim czasie? pytałem jej czy jest ze mną z litości powiedziała, że NIE bo było by to bez sensu. Jest jedna tez sprawa powiedziała mi że daje jej za mało wolności, że za bardzo ja kontroluje, np z kim idzie do kogo o której wraca itp

INS4N3
 Wysłana - 16 sierpień 2008 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

jak zwykle są dwie opcje.

albo już się jej znudziłeś, albo ma innego.

poczekaj, jak nic się nie zmieni to niestety odpuść sobie, bo nic z tego nie będzie.

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

h1m
 Wysłana - 16 sierpień 2008 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

Własnie.. jest zmeczona tym zwiazkiem, skoro tak sie zachowujesz w stosunku do niej. Niestety mogłes pomyslec wczesniej zeby dac jej wiecej luzu, bo z doswiadczenia wiem, ze to moze doprowadzic do rozpadu zwiazku, tak jak u Ciebie własnie. Ogolnie masz lipe i jak pisalem nie widze wiekszej szansy abyście dalej byli razem. Jest z Toba z litosci.. bo chce zebys jak najmnniej cierpiał.

Znawca -

dudolf
 Wysłana - 16 sierpień 2008 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

właśnie od tygodnia daje jej luz... Na serio nie ma choćby cienia nadziei, skoro było tak dobrze

J-J
 Wysłana - 16 sierpień 2008 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

albo może wcale nie chodzi do tej koleżanki tylko do kolegi w tym czasie

A tak na serio to jest końcówka związku. Nie wiem jak w takim wieku może istnieć związek bez namiętności. Oswajaj się z tą myślą bo raczej tu już nic nie zrobisz. Po prostu jej uczucie minęło i tyle

takie życie stary

Zmieniony przez - J-J w dniu 2008-08-16 19:30:14

Prezes Rady 11

dudolf
 Wysłana - 16 sierpień 2008 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

al ej abez niej umrę

h1m
 Wysłana - 16 sierpień 2008 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz za pózno na ten luz.

J-J cos Ci przybyło.

Znawca -

dudolf
 Wysłana - 16 sierpień 2008 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

ale czy jest cień nadziei, że to nie ZDRADA!!!!!!! że to tylko przez to że czuje się jak zamknięty ptaszek w klatce

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

problem z dziewczyną

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Warto przeczytać: Refleksje + ciekawość | Co robić? HELP! | dylecik | Zauroczenie/milosc ktora musi się skonczyc | Podryw nieznajomej | AudioBook - Psychomanipulacja Umysłem Kobiety | Kiedy związek, kiedy uczucie, kiedy seks | O czym nie gadac z dziewczyna??? | naprawde zakręcony przypadek!!! | problem o przyjciela | Mam problem | koniec związku? | chyba problem | Proszę o radę :P | forma przeprosin | postępowanie..... | ekipa z warszawy sezon 3 | narozna nago | fotki dziewczyn | Kazimierz Dolny | fundacja | celebrites nude pics | pomidor | note 4 | izbie celnej | melodie | najpiękniejsze melodie | wsowl 2015 | zmywarka | pekniety zab | polskie cipki | zdjecia polek | kobietę | uderzyć kobiet | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.