FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2447 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
problem z dziewczyną. Opiszę krótko, bo wiem , że nie lubicir długich  
postów. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "problem z dziewczyną. Opiszę krótko, bo wiem , że nie lubicir długich postów."   

thornman
 Wysłana - 5 marzec 2006 14:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Z kumplem poznalismy ją 2 lata temu ( Monike). W tym samym czasie poznalismy jej kolezanke) Justyne). Wtedy Monice bardzo na mnie zalezalo, ja o tym w sumei wiedzialem , ale bardzo bylem zaintersowany jej kolazanka. !Z reszta mój kumpel też był zaintersowany jej kolezanka. I jemu się udało, są już razem 2 lata. Ja nei chciałem mu psuć niczego wiec sie po prostu wycofałem. A ja Monice się jeszce zwirzałem , z moich uczuć do Magdy !I tak minął spokojnie cały rok. A teraz własnie mnie zaczeła się Monika podobac. Po prostu doszedłem do wnosku ze to ta dziewczyna z która powinienem się zwiazac . Nie wiem dlaczego wczesniej jej nie zauwazalem. Problem w tym ze monika niestety dała mi kosza,, bo stwierdział ze nei potrafiła by być " tą druga" ( po Magdzie. przyp.red). i że raczej miedzy nami juz nic nie będzie. I teraz pytanie, proszę o konkretne odpowiedzi, a nie jakies ******ły. Czy odpuscic i zapomniec, czy moze spróbować ją odzyskac ?

thornman
 Wysłana - 5 marzec 2006 14:11      [zgłoszenie naruszenia]

A ja jeszce sie zwierzałem Monice z moich uczuc do JUSTYNY a nie MAGDY - sorry

tommy82
 Wysłana - 5 marzec 2006 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

Głupia sprawa, ale rozumiem. Niestety ciezko jest ocenic sytuacje na odleglosc.
Jesli Ci na niej bardzo zalezy to walcz! Ja kiedys bylem w podobnej sytuacji: podobalem sie pewnej dziewczynie, ale to zignorowalem. Po pewnym czasie moj stosunek do Niej bardzo sie zmienil i chcialem z Nia byc. Staralem sie jak glupi i w koncu ulegla memu urokowi ;) Co prawda teraz juz z Nia nie jestem, ale spedzilismy razem wspaniale 2 lata... (Z tym, ze w moim przypadku nie bylo osoby trzeciej jak u Ciebie)

Życze powodzenia!

Powiedz mi jak walczysz, a powiem ci kim jesteś

Przemek198
 Wysłana - 5 marzec 2006 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

jak Ci zalezy to walcz, proste.

nupel
lachoniator
 Wysłana - 5 marzec 2006 14:26      [zgłoszenie naruszenia]

tak jak juz ktos wczesniej pisal,trudno ocenic sytuacje !

ale jesli jej naprawde na Tobie zalezalo to takie uczucie szybko niewygasa i jak bys sie postarał (okzywal jej wiecej uwagi i przekonal ze ona jest na pierwszym miejscu) to mozliwe ze by cos z tego wyszlo !

ale rownie dobrze moze byc tak ze byla tylko tobą lekko zauroczona itp i to ju wygaslo i zdala sobei sprawe ze neiejstes dlaniej ! jesli tak jest to lipa i lepiej daj sobie spokuj !

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

...KaM...
 Wysłana - 5 marzec 2006 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

No własnie sobie myśle, kto to jest ****a Magda Jak ci zależy to walcz. Na pewno sie nie poddawaj. Jeżeli zwierzaliście sie sobie przez dość długi czas to dobrze, bo to świadczy o tym ze sie rozumiecie i sobie ufacie, macie ze sobą dobrzy kontakt. Tylko jedyny problem w tym, z czego sie zwierzałeś...czyli z tego ze podoba ci sie jej koleżanka. Wsumie trudna sytuacja, ale ty zrozumiałeś, że chciałbyś być z Moniką, a nie z Justyną,więc musisz sie zdecydowanie postarać, żeby ona sie przekonała ze tak naprawde jest. Musisz udowodnić jej, ze nie jest tą "drugą".

A co do tego "kosza". Nie był to taki typowy kosz Postaw sie w jej sytuacji i zrozum ją. Wcale jej sie nie dziwie, ze nie chciała być z kimś kto podkochuje się tyle czasu w jej koleżance.

Udowodnij, co czujesz i do kogo. I daj jej to odczuć.

Powodzenia

Przemo17
 Wysłana - 5 marzec 2006 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

1. edytuj posty.
2. tłumaczenie się jej w stylu "doszedłem do wnosku ze to ta dziewczyna z która powinienem się zwiazac . Nie wiem dlaczego wczesniej jej nie zauwazalem" ciula da. jeśli jej powiedziałeś już, że ci się podoba to troche nieciekawie, bo ma cię teraz w garści, mogłeś się wstrzymać z tym i po prostu nad nią pracować.. a nie nagle ***ut 'podobasz mi sie', to troche zniechęca.. to świadomość już upolowanej ofiary, ona nawet nie musi wykazywać inicjatywy, bo ty już jesteś jej, twój błąd. ja bym to troche inaczej rozegrał, w rozmowie z nią dałbym jej do zrozumienia, że tamta nic nie znaczy, że nie zależy ci na niej i tak naprawde chyba nie zależało, chwilowy odpał.. powinno to zwrócić jej uwagę.. troche ją pokręć, pościemniaj. nic nie tracisz, spróbuj, tylko nie angażuj się zbyt emocjonalnie bo jak ci da kosza to będziesz płakał. JoŁ

Y.O.G.A.21
 Wysłana - 5 marzec 2006 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

dała mi kosza,, bo stwierdział ze nei potrafiła by być " tą druga" bez sensu przeciez nie byłes z tamtą a to ze ci sie podobała to chyba nic strasznego pozatym ciężko w tych czasach jest byc tą pierwszą dla faceta pogadaj z nią i wytłumacz ze to przeszłosc do której nie ma sensu wracac i ze teraz tylko ona sie dla ciebie liczy takie tam bajery walcz o nią jeszcze nic straconego powodzonka

Żeby płynął czas , nie obok, ale w nas:-)

Xaironik
 Wysłana - 5 marzec 2006 14:39      [zgłoszenie naruszenia]

Prosta sprawa, piszesz ze Ci zalezy wiec z nia pogadaj. ROZMOWA! To jest najwazniejsze, wielu o tym zapomina a nia mozna niemal wszystko zdzialac :) Powiedz jej ze zrozumiales swoj blad, ze w tej chwili ona sie liczy, ze byles glupi i slepy nie zauwazajac jej wczesniej (takie tam duperele ;]). Ogolnie chodzi o to zebys ja przekonal do tego ze to ona jest numer jeden, a jak nie..no to rozgladaj sie dalej.

Pozdro, nie zapomnij nas poinformowac o podjetych krokach.

rafee
K U R E W I C Z
 Wysłana - 5 marzec 2006 14:50      [zgłoszenie naruszenia]

yoga tu chodzi o to, ze jej kolezanka byla dla niego ladniejsza

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Xaironik
 Wysłana - 5 marzec 2006 14:55      [zgłoszenie naruszenia]

Mialem wrzucic to do edycji posta ale Rafee mi sie wtegowal za moja odpowiedz i juz nie moge :P Wiec mialo to brzmiec tak: Kurde..jak pisalem tego posta to widzialem tylko z 3 odpowiedzi..i siem kurce powtorzylem :( Ale siara..wstyd..i w ogole inne rozne trudne slowa, ide plakac do kata i w podusie.

A zeby tak calkiem offtopic nie pisac to hmm..tak juz wlasnie bywa jak sie poznaje dziewczyne jakas i pozniej jej kolezanki itd. Ciezka sprawa, bajeruje sie z kilkoma a na koniec nie ma sie zadnej :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

problem z dziewczyną. Opiszę krótko, bo wiem , że nie lubicir długich postów.

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: seks z obrzezanym | wzwod po raz 500 | Okres po chorobie | nietypowy problem podczas masturbacji | Grubsze - mniej atrakcyjne i pociągające? | MIał ktoś taką sytuacje ?czy to nie dziwne ? Co do starszych babek.. | Miesziączka, testy, a ciąża... | Pigułki antykoncepcyjne | Nayczycielka zgwalcila ucznia | grzech ? | naukowe podejście do zdrady | w ciąży? | masturbacja - problem | dziwne | ciaza | krwawienie po tygodniu od escalepe.. | zaburzenia osobowości f 608 | ryba | wsypał | cavinton | muay thai | mat_159 | wybielanie | pokłosie | enduro | rzucanie | papierosy | polacy brzydacy | szamanizm | counter srtike | counter strike | humor abstrakcyjny | farna | jakiej wiedzy o zenonie ziembiewiczu dostarczają przytoczone fragmenty granicy | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.