FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1962 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
problem z ebayem, ktoś mnie w coś wkręca? 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem z ebayem, ktoś mnie w coś wkręca?"   

kanawkin
 Wysłana - 1 czerwiec 2008 14:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Założywszy że ktoś się włamał na moje stare konto w ebayu, co taki człowiek może mi nabroić? Nie pamiętam jaki miałem wtedy nick ani tym bardziej hasło. Przy rejestracji podałem prawdopodobnie swoje prawdziwe dane ale nie podawałem numeru karty. Czasem dostaję jakieś zapytania o unpaid item albo zapytania o wystawiony item, działa mi to na nerwy. Potem sprawdzam numer aukcji i często aukcja już nie istnieje. Myślę nad skasowaniem tego emaila który podałem przy rejestracji na ebayu i nie zawracaniem sobie tym głowy. Boję sie pisać do administracji ebaya bo mnie jeszcze o coś oskarżą. Chciałem pisać do tych osób które wysyłąją do mnie pytania ale albo takie osoby nie istnieją albo do zadania pytania trzeba podać numer karty. Głupie to jakieś, co myślicie powinienem z tym zrobić?

Sprawdzam też te osoby co pytały o niezapłacony item, osoby wysyłały mi po kilka listów ale nigdy nie dostałem żadnego negatywa ani nic

Zmieniony przez - kanawkin w dniu 2008-06-01 14:40:46

IM

kanawkin
 Wysłana - 1 czerwiec 2008 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

Raz sprawdziłem informację o jakimś niezapłaconym przedmiocie, był to mały traktor! Też nie dostałem żadnego negatywa

Co ciekawe, staram się ustalić jaki miałem kiedyś nick na ebayu, zarejestrowałem się z jakiś tam powodów, ale i tak nic bym nie kupił bo nie mam karty. Otóż wyszukiwanie pokazuje, że nie konto jest prawdopodobnie nieważne

A ostatnio dostałem informację, że ktoś dokonał operacje na mojej karcie citi bank której nigdy nie zakładałem

Zmieniony przez - kanawkin w dniu 2008-06-01 14:48:30

IM

Drunken
 Wysłana - 1 czerwiec 2008 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

Ktoś z ciebie sobie kapy robi^ albo żeczywiscie wbili ci na konto A Ebay O nic cie nie moze oskarzyć^^ raczej to ich wina ze system logowania nie jest chroniony. Chyba ze jakis Key-Loger sie znajduje u ciebie:)... zawsze wolałem Allegro.

Rozbujnicy Z Piaskownicy'

kanawkin
 Wysłana - 1 czerwiec 2008 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

Też wolę allegro

Może ebay w ten głupi sposób zmusza mnie żebym zaglądał na ich stronę, nie wiem już. W****ia mnie to

Dostałem do tej pory dwa pytania o wystawiony przeze mnie przdmiot (to nowość, zwasze do tej pory pytali o niezapłacony przedmiot). Obie osoby maja po zero komentarzy

Zmieniony przez - kanawkin w dniu 2008-06-01 15:04:14

IM

Jaceq20
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czy czytałeś ale loooknij :
[e-platnosci.23.pl/scam_ebay_spoof_email.htm]

kanawkin
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

Mam nadzieję, że tylko to

IM

Casus2
konserwatysa liberał
 Wysłana - 3 czerwiec 2008 01:08      [zgłoszenie naruszenia]

A nie latwiej sie kogos z ebay o to zapytac ?

ew. zadac usuniecia konta ?

[http://www.campaignforliberty.com/]

kanawkin
 Wysłana - 3 czerwiec 2008 11:17      [zgłoszenie naruszenia]

Konto podobno nieważne bo nie wyszukuje po mailu

a jak chcę coś spytać o co danej osobie chodzi to wyskakuje mi:

In order to maintain safety in the marketplace, eBay may require additional verification when you are listing, bidding or communicating with other eBay members. At this time, we ask that you complete one of the following verification processes:

Verify using a Credit Card
Verify using SMS if you are registered on eBay China
Verify using SMS or Credit Card if you are registered on eBay India

For additional information regarding Credit Card verification, please click here.

If you have received this message when attempting to communicate with an eBay member using the Contact eBay Member function, you may still contact the seller of an active listing without completing the verification process. Click on the "Ask seller a question" link found directly on the item listing below the seller's User ID. To contact the buyer, click on the "Contact the buyer" link on the item listing.
{e18208-154440x}

nie ma opcji contact the buyer

Zmieniony przez - kanawkin w dniu 2008-06-03 11:40:26

IM

kanawkin
 Wysłana - 3 czerwiec 2008 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

czytajcie co piszę, jak mam usunąc konto skoro nie pamiętam co to za konto? mam wysłac do ebaya prośbę aby usuneli konto jak znam tylko email, wiadomo że tego nie zrobią

IM

Optikboom
 Wysłana - 3 czerwiec 2008 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

jak ktoś chce od ciebie numer karty to nic innego jak próba oszustwa, nie przejmuj się tym i olej to ewentualnie napisz o wszytskim do ebaya

Zzz....
 Wysłana - 6 czerwiec 2008 10:21       [zgłoszenie naruszenia]

tez wolalem allegro, do czasu az sie nie przkonalem jakie ebay ma mozliwosci...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

problem z ebayem, ktoś mnie w coś wkręca?

Warto przeczytać: Tuzy rodzimego biznesu ... | Rejestracja domeny. Zastrzeżona nazwa? | PD | Młodzi, przyszli politycy | IV konferencja Uniosceptyczna | Naukowcy | Paranoja - Środa znów atakuje | Stormpay | Ratujmy życie ! | Regulamin Pogotowia Wodociągowego | Traktat konstytucyjny UE | Wykład z Macierewiczem | Szkoła a wojsko | Akadema Obrony Narodowej - Ważne,pomóżcie!! | Maria Szyszkowska - kolejny skandal | Legalna praca za granicą a służba wojskowa | pstroki | automapa | chamsko | barry | se6astian | zapach | telefon do 400 zł | dziennik politologa | Gazybajewa | maicraft | mazda 6 | wiadomości po angielksu | wiadomości po angielsku | wiadomości | streszczenie pana tadeusza | chio1 | kprg | streszczenie pana tadeusza | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.