FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3400 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
problem z kobietą? opinie kobiet tez mile widziane:) 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem z kobietą? opinie kobiet tez mile widziane:)"   

rexakwa1
 Wysłana - 21 luty 2006 13:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hej wszystkim!
Mam problem pewnie jak wszyscy faceci z kobietami! Nie chce mi się rozmawiać na ten temat z moimi kolegami i koleżankami, otóż sprawa wygląda następująco... Byłem 3 tygodnie temu na dyskotece i poznalem super dziewczyne. W sumie nawet ze sobą nie rozmawialismy tylko się uśmiechalismy do siebie, ale poźniej tańczylismy juz razem do końca dyskoteki. No i przyszedł moment taki że ona musiała iść domu, więc spytałem się czy nie umówiłaby się ze mną na herbatkę, ona po chwili wachania zgodziła sie i dała mi swój numer kom. Spotkaliśmy się dwa dni później i poszlimy do fajnej knajpki. Pogadaliśmy trochę o bzdetach itd itd skąd ona jest czym się interesuje i takie tam....bleble! Chłopak chodził po pubie i mial różę do sprzedania, więc nie namyślając się kupiłem jej piękną różę, była zadowolona i wogóle było OK wszystko:)Potem oczywiscie zaproponowalem jej ze odwiozę ją do domu, zgodziła! W samochodzie zgodziła się również na nastepne spotkanie w sobote ale powiedziaal ze idzie na dyskoteke i spytala czy ja bym nie poszedł, ona wybierala sie ze znajomymi ja tez....no i spotkaliśmy sie na dyskotece ona podeszla do mojego stolika bo mnie zobaczyla wczesniej no i tańczylismy sobie całą noc, było bosko i wogóle. No jak to na koniec bywa musiala isc do domu ze swoimi znajomymi więc znów zaproponowalem spotkanie za 3 dni ona powiedziala ze nalpiej bedzie jak do mnie zadzwoni i się konkretnie umówimy i tak zrobila wyslala mi sms-a i się spotkalismy pod kinem. Zaproponowalem jej pojscie do kina na film "komedia" ona się zgodzila "chciala za siebie zapłacic ja się nie zgodziłem, kupilem bilety i poszlismy do najbliższego pubu jako że mieliśmy do seasnu jeszcze 60 minut. W kinie jakoś tak było dziwnie, kupilem chrupki dla niej nie chciala, nie chciala nic, no i tutaj jest problem.............otóż widać bylo ze film dla niej sie nie podobał, chociaż zaciekle zaprzeczala pozniej ze film byl OK smieszny, zresztą widać bylo ze sie ze mną chyba nudzi, oczywiscie tez zaprzeczyla temu stwierdzeniu.Widzialem jednak ze myśli co innego "dla mnie film byl komplentym niewypałem" :(:( no i wyszlismy z kina odwiozlem ja do domu .....i w samochodzie powiedzial tylko to dozobaczenia:( wrócilem do domu i mi się troche smutno zrobilo, dlaczego sam nie wiem, myśle sobie ze ona chyba nie jest jednak mną zainteresowana, ale postanowilem wyslac dla niej sms-a na dobranoc ze mi sie podoba jej usmiech itd itd ze dziekuje jej za wieczor itd...Odpisala mi ze Nie wie co ma mi odpisac, ze ja sie chyba nudze przy niej idt, wiec ja jej napisalem ze sie nie nudze z nia itd itd. No i mineły juz 3 dni i zadnych oznak z jej strony ani sms-a ani sygnala...........kolega mi powiedzial zebym sie nie odzywal piewszy niech dziewczyna wykaze chec teraz bo wczesniej ja proponowalem spotkania dla niej...........ale ja juz nie wytrzymuje zauroczylem się w niej i wogole ciagle o niej mysle i w pracy jak jestem i w domu....nie wiem co mam robic, nie chce byc nachalny, wiem tylko ze za 3 dni ona idzie na dyskoteke znow.......wiem ze znamy sie tylko 3 tygodnie nie cale nawet, ale ja nie moge o niej pzestac myslec jej uśmiech i oczka jeju.........co mam robic co mi radzicie?????? będe wdzięczny jak mi doradzi jakas kobieta w tej kwestii.....:( prosze o rady!
Pozdrawiam wszystkich!

slaweh
 Wysłana - 21 luty 2006 13:32     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

djNokio
 Wysłana - 21 luty 2006 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

Nie sluchaj kolegi, zadzwoń do niej, zapytaj czy będzie na dyskotece. Mozesz zaproponować wspolne spotkanie na piwie przed imprezą. Nie boj sie, lepiej zalowac czynów niż bezczynności :). pozdro

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 21 luty 2006 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

Idź na imprezę i zobaczysz co Ona wtedy zrobi. Głowa do góry.

Na marginesie. Od razu widać, że jesteś z podlasia (sposób pisania)

Ekspert -

rexakwa1
 Wysłana - 21 luty 2006 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

Andromedaa na 100% nie wiem czy ona bedzie na ten dyskotece a ona nie wie czy ja bede przeciez tam jest kupa ludzi mozemy nawet sie nie spotkac:( a co do wyjscia na piwo przed dyskoteka to chyba nienajlepszy pomysł, nie wiem co mam dalej robic

rexakwa1
 Wysłana - 21 luty 2006 14:02      [zgłoszenie naruszenia]

aha i proszę o jakięs rady "normalne" a nie robienie jaj sobie typu wejsc na bravo.pl

rexakwa1
 Wysłana - 21 luty 2006 14:03     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

djNokio
 Wysłana - 21 luty 2006 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

1. Edytuj posty
2. 'rad małolatów nie potrzebuje' >-- do kogo to bylo? :)

Zadzwon do niej, zapytaj czy bedzie. Musisz wykazac zainteresowanie.

Specjalista -

rexakwa1
 Wysłana - 21 luty 2006 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

chyba mam takie przeczucie że tymi wyznaniami za pośrednictwem sms-ów wieczornych po kinie, chyba zraziłem ją do siebie, może i tak być:( sam nie wiem juz,

rexakwa1
 Wysłana - 21 luty 2006 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

djNokio! jak teraz do niej zadzwonię to bedzię wyglądalo ze ja dalej sie narzucam, a naprawde nie chce popelnic jakiegos błędu, jezeli dla dziewczyny tez sie spodobalem i wogole przeciez moze tym razem sama wyslac sms-a tak od sobie np: ze czy przyjdzie na dyskoteke w piątek, wtedy to bedzie znakiem dla mnie ze jednak zalezy jej na mnie! ale dzieki za porade:)

djNokio
 Wysłana - 21 luty 2006 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

A co jej pisałeś ?
No w sumie jest taka mozliwosc, ze stwierdzila, ze jestes beznadziejny i dlatego sie nie odzywa.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

problem z kobietą? opinie kobiet tez mile widziane:)

Strony: 1 2 3 4