FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 828 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
problem z kolanem 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem z kolanem"   

toples
 Wysłana - 18 marzec 2009 21:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam taką dość dziwną przypadłość w prawym kolanie. Mianowicie czuje często ból przy maksymalnym prostowaniu nogi i zginaniu, ale jak się dobrze rozgrzeję, pobiegam, problem znika. Mogę wtedy grać w piłkę ile wlezie bez jakiegokolwiek odczuwania bólu. Wystarczy, że posiedzę chwilę i problem wraca. Nie wiem o co chodzi...

Termitek
Little boy
 Wysłana - 18 marzec 2009 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

a strzela ci kolano?

...

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 18 marzec 2009 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

wiek waga?

kubabagi
 Wysłana - 18 marzec 2009 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

no i koncowe pytanie gdy zegniesz w pol noge (stopa w dupie to czy od kolana odstaje jakby kosc?

Mowie nie ale nie powiem nikomu %-)

toples
 Wysłana - 19 marzec 2009 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

23 lata, 78 kg zywej wagi nic mi nie strzela w kolanie, ani tez zadna kość nie odstaje jak zegnę

energiaaaa
 Wysłana - 23 marzec 2009 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

ja miałam podobnie, wysłano mnie do ortopedy i okazało się, że mam krótszą nogę o kilka mm. załamka.

F CK YO .

all you need is U.

toples
 Wysłana - 24 marzec 2009 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

no ja mam krótszą nogę, akurat tą w której kolano mi doskwiera, ale co to ma właściwie do rzeczy??:>

energiaaaa
 Wysłana - 25 marzec 2009 06:24      [zgłoszenie naruszenia]

to że staw w kolanie ( nie wiem jak to się dokładnie nazywa ) się przeciera. wtedy w tej nodze słabną kości bo mają większy ciężar. proponuje wybrać się do ortopedy i da zapewne Ci receptę na recalcin, który mi np. pomaga.

F CK YO .

all you need is U.

toples
 Wysłana - 25 marzec 2009 17:44       [zgłoszenie naruszenia]

spoko, dzięki, tak i zrobię;]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

problem z kolanem

Warto przeczytać: wydzielina z piersi | żylaki | Jak pzobyc sie 'malin' | Wysypka na klatce | Jak sie przygotowac na pobyt w szpitalu? | Dlaczego kobiety w ciąży nie przewracają się do przodu? | odciski | oko... - pilne | Stomatolog Koszalin | Mdłości ;/ | jest mi zimno przy nadczynnosci tarczyvy dlaczego? | antybiotyki a napój energetyczny | System Recover | Czy flegma z zatok jest przyczyna refluksu i bólu brzucha? | Torbiel włosowata | niska temp | liderin | gejem | dla swoich | marcin szabelski | adept | praca w fm | redtube | kabała | abstrakcyjny | figura playboy 2008 | wierzbicka | kiedy rozmawiac z synem o seksie | paranoja | Chamskie vol 13 Zakaz Wstępu dla osób poniżej 15 roku życia | na wspólnej | slaba erekcja | na jakich uczelniach w warszawie można studiować dietetykę | jak poznać że dziewczyna jest zainteresowana | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.