FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4561 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
problem z penisem + fotka 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "problem z penisem + fotka"   

kudlaty22
 Wysłana - 2 październik 2010 21:36       

Przeniesiona przez Don quixet z działu 'Zdrowie'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam mam 14 lat i bardzo nietypowy problem, więc daje linka do zdjęcia jak to mniej wiecej wygląda LINK: [img22.imageshack.us/img22/2416/penis1a.jpg] czerwonym kolorem zaznaczylem taki naskórek który jest w kształcie liany takiej jak sie tarzan huśtał i zasłania mi troche ujście cewki moczowej,ale oddawanie moczu i masturbacja nie sprawia mi większego kłopotu a zatem mam takiego małego guza zrośnietego od ujścia cewki moczowej do naskórka. Nie mogę też ściągać dalej niż polowa kapelusza bo mi się ta linka naciąga i boli jak dotykam nie żołędzia tylko guza. I chiałbym dodać, że raczej powiedzenie rodzicom nie wchodzi w gre bo się za bardzo wstydzę(chyba że nie będe mógł mieć dzieci jak nie pójdę) i chciałbym jeszcze zapytać czy da się to jakoś usunąć(ew. koszty) i czy mam czekać do 18lat żeby samemu iść do urologa ? Prosze o szybką odpowiedź.

Miaky
 Wysłana - 2 październik 2010 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

kształcie liany takiej jak sie tarzan huśtał

I chiałbym dodać, że raczej powiedzenie rodzicom nie wchodzi w gre bo się za bardzo wstydzę [...] czy mam czekać do 18lat żeby samemu iść do urologa ?

sory, ale chcesz czekać 4 lata bo się wstydzisz ? medykiem może nie jestem, ale idź człowieku do lekarza rodzinnego i niech to obejrzy i jak coś będzie nie tak to Cie wyśle do urologa. Możesz iść sam tylko książeczke musisz mieć ważna

tak czy siak sie rodzice dowiedzą, choroba czy schorzenie to żaden powód do wstydu

reeds
 Wysłana - 2 październik 2010 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

kształcie liany takiej jak sie tarzan huśtał

Inso 2007

amoeba29
 Wysłana - 2 październik 2010 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

j/w, choroby sa w wiekszosci niezalezne od nas i nie ma sie czego wstydzic. powiedziec rodzicom, isc do specjalisty i wyjasnic wszystko

p.s. z ta liana to do***ales

Zmieniony przez - amoeba29 w dniu 2010-10-02 21:49:02

LilPeneros
 Wysłana - 2 październik 2010 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

niech zgadnę - masz stulejkę ?
idź do lekarza urologa prywatnie (płatnie), albo jak chcesz publicznie (bezpłatnie), to najpierw lekarz rodzinny (który da skierowanie), a potem urolog

tak, czy inaczej powiedzieć rodzicom powinieneś i to przed pójściem do lekarza - nie musisz im niczego pokazywać, wystarczy, że powiesz jaki masz problem

[http://www.youtube.com/watch?v=Iuhtd2X7FdI]

Przemol942
 Wysłana - 2 październik 2010 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

Nie jesteśmy lekarzami,przynajmniej ja nie jestem,ale tak czy siak,nikt tu Cię nie wyleczy. Musisz sie przełamać,najlepiej powiedz o tym tacie,napewno zrozumie,bo pewnie jemu też kiedyć coś na fajii wyskoczyło.

kudlaty22
 Wysłana - 2 październik 2010 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

dodam że mam trudne dzieciństwo i bardzo ciężko mi jest przełamać w wieku 5 lat miałem 2 operacje w jednej wycieli mi 0,5m jelita nie mam dużego powodzenia u kobiet ponieważ wstydze się do nich zagadać na ulicach teraz pełno takich szmat co odrazu do walenia i co bym wtedy zrobił ja wiem że jestem za młody ale jak nie powiem to wygada każdemu i już nie będe miał znajomych więc i mam jeszcze pieprza na prawej paszce :( ja to mam szczęście jakby to był jeszcze pieprz rakowy to bym był najszczęśliwszym ale życia sobie nie wybieramy dlatego trudno mi jest powiedzieć o tym rodzicą chociarz o tym pieprzyku wie mama

sokzrurka
 Wysłana - 2 październik 2010 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

widzę że kolega na lekcjach polskiego za bardzo w szkole nie uważał...

chcesz więcej - płać więcej

Znawca -

Miaky
 Wysłana - 2 październik 2010 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

młody-słyszałeś o czymś takim jak interpunkcja ?

mam jeszcze pieprza na prawej paszce

Tobie raczej jest potrzebna pomoc psychologa

weź książeczke taką w niej będą pieczątki z zakładu pracy mamy/taty (ważne, żeby były aktualne) i swoja ksiązeczke zdrowia idź do lekarza rodzinnego i z nim gadaj, jego obowiązuje tajemnica lekarska i nic Twoim kolegom nie wygada ani nikomu
lekarz cie zbada zobaczy i wyśle do urologa
żeby iść do lekarza nie musisz mieć zgody rodziców
co innego operacja

powiedz matce-ona zrozumie, jak nie chcesz mówić ojcu i tyle

z reszta rób jak uważasz-dużo osób napisało Ci jak powinieneś postąpic. Decyzje podejmiesz sam.

LukRecJa
 Wysłana - 2 październik 2010 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

mistrz

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

krytykant
 Wysłana - 2 październik 2010 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

po tym co opisujesz przyszło mi tylko do głowy wędzidełko

[pl.wikipedia.org/wiki/W%C4%99dzide%C5%82ko_napletkowe]

poczytaj i odpowiedz, czy o to chodzi.

edit: Andro, jeżeli to wędzidełko, to moim zdaniem jak najbardziej dział Seks

Zmieniony przez - krytykant w dniu 2010-10-02 23:12:27

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

problem z penisem + fotka

Strony: 1 2

Warto przeczytać: damsko-męski słownik | Etapy życia... :) | Jak im zaimponować... :-p | Kobiecy system punktowania! | Kontrakt kobiet na szowinizm mężczyzn ;-) | Reguły miłości | Jak wzbudzić zazdrość?... | Wasza inwencja twórcza w pytaniach ;) | zazdrość.. granice wytrzymałości | opinie na temat wzrostu | Mam problem | Ten pierwszy raz | O co chodzi?????!!!!!!!! | Jak dużo czasu trzeba żeby poznać człowieka?? | tabletka antykoncepcyjna | największa porażka | w pracy | golf 3 benzyna 16 olej | w Matrixie | syn z ojcem | największe kvrestwo | świnki morskie | kobiety dojrzale | czarna bila | kamera sportowa | Natasza urbanska | Natasza Urbańska | witaminy w ciazy | szczecin sex | thomas ligotti | dildo | allahu akbar | karta pamieci memory stick pro | mój pokój | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.