FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2625 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
problem z polijcą :) 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem z polijcą :)"   

Alishia007
 Wysłana - 2 wrzesień 2007 17:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam spory problem poniewaz jestem dieczyna i nie mam pojecia jak zostac policjantka. czy to prawda ze musze miec wojsko? nie mozna tak bez... przeciez jak bym sie znalazla w koszarach to bym tam umarla hehe. a jezeli musze juz miec to wojsko to gdzie w ogole przyjmuja dziewczyny do sluzby??

Skarbowy
 Wysłana - 3 wrzesień 2007 08:48      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.policja.pl/rekrutacja/]

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

Comodore
 Wysłana - 3 wrzesień 2007 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

Clenoman
Smakosz
 Wysłana - 4 wrzesień 2007 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

przeciez jak bym sie znalazla w koszarach to bym tam umarla hehe

A jak pozniej jako policjantka pojedziesz na interwencje na jakas meline, i jakis menel albo psychol rzuci sie na Ciebie nagle z lapami albo zacznie wyzywac od najgorszych to zaczniesz plakac? Zmien zainteresowanie bo moim zdaniem kobiety nie nadaja sie do policji, no chyba ze masz wysoko postawionego wujka to nie bedziesz w prewencji tylko za biurkiem siedziec, ale gdybys go miala to bys nie pytala jak sie tam dostac

...oszukali mnie, banda złodziei Polskich, decydentów kurva...

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 5 wrzesień 2007 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

Tak właśnie zauważyłem że każdy (razem ze mną)
ma w dupie regulamin działu
I nie stosuje nazw w nawiasach kwadratowych, które na dobrą sprawę obowiązują już chyba od stycznia
Tak jak ten tytuł ,,problem z policją" kojarzy się z czymś innym niż jego zawartość.
Ogółem to

przeciez jak bym sie znalazla w koszarach to bym tam umarla hehe

Jak to już wspomniano, co będzie jak 2metrowy napakowany koleś, pod wpływem narkotyków wyleci na ciebie z kijem w ciemnej uliczce ?
Albo rzuci się na ciebie kilku meneli ?
Albo będziesz musiała ciemną nocą marznąć w zimie wiele godzin ?
Bez odpowiedniego ubioru?
Co zrobisz jak komuś ktoś głowę siekierą rozwali i mózg rozbryzga się po ścianach ?
Nie będziesz sie patrzeć bo będziesz się brzydzić ?
Albo jak komuś podczas wypadku wywali wnętrzności na wierzch ?

Zmieniony przez - beldzior w dniu 2007-09-05 21:30:25

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

Wasal
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 11:58     
 Usunięta przez Skarbowy za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

Określenie pies jest słowem obraźliwym.
Tak samo jak hasełka typu chwdp
Takie posty są usuwane.

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

Comodore
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

"Troszke wiecej ambicji kolezanko, zostac w dzisiejszych czasach psem to....."

A ty jesteś kim?

Wasal
 Wysłana - 8 wrzesień 2007 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

Comodore z takimi pytaniami to na priva....Smiac mi sie chce jak widze kolesi ktorzy kilka lat temu rzucali kamieniami w policje...wyzywali ich a teraz sa z nimi w jednym szeregu. Nie ma sie co oszukiwac ale to zawod ktory nie cieszy sie ogolny szacunkiem....i nie mowie tu o gnojkach ktorzy maja w glowie CHWDP....

Nie mowiac o aspektach czysto finansowych...narazasz zycie za grosze...bo napewno sluzba w policji do atrakcyjnych finansowo nie nalezy....chyba zrozumie kogos kto idzie do policji do ma w glowie policjantow z miami czy brudnego harrego....

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Comodore
 Wysłana - 8 wrzesień 2007 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

Więc twoim znanie w Polsce nie powinno być policji? bo to kicha? Jakie społeczeństwo tacy policjanci, zołnierze, POLITYCY .....

Zmieniony przez - Comodore w dniu 2007-09-08 21:08:55

Wasal
 Wysłana - 8 wrzesień 2007 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

Comodore czy ja napisalem ze nie powinno byc policji???? Powinna byc ale niestety w naszym kraju ten zawod nie cieszy sie poszanowaniem. Niech kazdy robi to co lubi....napisalem co mysle, jesli uwazasz ze ta praca ci odpowiada i jestes szczesliwy OK!!!!

Ale mysle ze jest tysiace innych sposobow na zycie.....mam kolege ktory z roznych powodow wyladowal w policji w WWA i wiem co tam sie dzieje od srodka.....

Zreszta jak mozna byc policjantem majac stara bron, nie mowiac o samochodach.....w UK policja jezdzi BMW czy skodami w sportowych wersjach i nie ta to jacys topowi gliniarze tylko zwykle patrolowki....

Jest tysiace powodow na nie....bo na tak nie znalazlem....chyba ze czyste pobodki patriotyczne.....ale ktos tez musi to robic....

członek-mafia.suple.hardcor.pl

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

problem z polijcą :)

Strony: 1 2

Warto przeczytać: SEAL - tylko amerykanie? | Kto słyszał o ZS "STRZELEC" OSW | Colt Navy 44 | ASG itd | Kolekcja plakatów wojennych 1914 - 1945 | Pogawędki działu MILITARIA | witam | Jak uniknąć woja?? Macie sposoby? | Batalion Reprezentacyjny Wojska Polskiego | sztuki wal w RPG!! | łuski | Wymagania "fizyczne" na podoficera. Prosba o pomoc w ustaleniu ich :) | Humvee do lamusa? | Gdzie Najtaniej GLOCKA? | Co sądzicie? Alarm osobisty PA-4 | Fajny, nie? | bogna0258 | soundgirl | londynie | StaA?yA>ci | Eliksiry | organizator | wisła | krupa | odglos silnika | ch3coch3 | natalia83@oppl | natalia83 | mandaty pkp | java | top 5 męskich | eukaliptus | vans | Szczepanska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.