FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2669 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
problem z zainstalowaniem lola 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem z zainstalowaniem lola"   

maclaz
 Wysłana - 5 listopad 2011 10:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Ostatnio mi sie nudzi i planowałem sobie pograc w jakąś sieciówke. doradzili mi lola. wszedłem na strone lola, zarejestrowalem się, ściągnąłem plik do instalacji i uruchomiłem go. po chwili wyskakuje mi taki błąd. nie wiem co z tym zrobic. wyłączyłem antivira i zapore systemową i dalej to samo. brakuje mi juz pomysłów jak można to jeszcze naprawic. za jakikolwiek odez sogi. pzdr

Karyuu
 Wysłana - 5 listopad 2011 11:39      [zgłoszenie naruszenia]

wyłacz firewalla ew. inny program blokujacy dostep ( np antywirus )

Zmieniony przez - Karyuu w dniu 2011-11-05 11:40:59

[http://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI]

maclaz
 Wysłana - 5 listopad 2011 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

wyłączyłem antywirusa. nie wiem co jeszcze może blokowac

aadrian
 Wysłana - 5 listopad 2011 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

A w tego linka "Pomoc" wszedłeś? Może tam coś będzie.

Znawca -

maclaz
 Wysłana - 5 listopad 2011 13:20      [zgłoszenie naruszenia]

ruszył :D ****a cud ;D nie wiem czemu :D ale problem jest inny jeszcze. sciaga mi sie to z predkoscia 250 kbps :( a neta mam dosc szybkiego, bez zadnego limitu. kumpel skopiowal mi jeszcze folder zainstalowanej gry z swojego kompa. jakos da sie to zrobic zebym nie musial tego sciagac?

Szrajbus
TyleWygrać
 Wysłana - 5 listopad 2011 13:24       [zgłoszenie naruszenia]

Normalnie powinno działać skopiowane.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

problem z zainstalowaniem lola

Warto przeczytać: Zakup Laptopa | kamera cyfrowa kamera internetowa? | dobry kabel grafa->tv | Chomikuj.pl | Rapid i lacza na lini TP | Internet Wireless w PS3 | jaki wzmacniacz? | Który aparat wybrac, problem.... | Two Worlds - dziwny problem. | prezentacje w powerpoincie, odzyskiwanie ich | powerpoint odzyskiwanie danych | problem - połączenie laptopa z TV CRT | Ustawienia proxy | zetafon | Gry na chwilę | Karta Graficzna | brzuszki | tunele | bold w dziale | bold | banners broker | mdp661 | wujek z ameryki | papa roach | wibrator | samo | język jako środek manipulacji | metamfetamina | within temptation | mondial assistance | ulubiony sport po angielsku | tiesto | lekki fotomontaż | lekki fotomontaz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.