FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 28171 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
problem z zapachem 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem z zapachem"   

prezes3
 Wysłana - 13 grudzień 2005 03:52      [zgłoszenie naruszenia]

"a powinien - wtedy cały czas jest świeży "

Ty nie myjesz a chciała byś żeby facet mył

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym s

murdoch
 Wysłana - 26 grudzień 2013 00:27      [zgłoszenie naruszenia]

Zapach ktory mozna okreslic najblizej jako zapach rybi penisa to zakazenie bakteryjne i mycie nic tu nie pomoze.Trzeba sie udac do lekarza.Poza tym-obrzezanie jest okaleczeniem samego siebie i jest nieodwracalne.dziwie sie ze ktos tu w ogole poleca cos takiego.Poza tym w organizmie czlowieka nie ma czesci niepotrzebnych.Napletek chroni bardzo wrazliwa zoladz penisa przed podraznieniami w tym przed podraznieniami typu erotycznego.Brak napletka prowadzi do tego ze penis jest nieustannie bombardowany bodzcami ze strony bielizny i iinymi co jest nie do zniesienia.Dla proby kazdy moze sobie odciagnac napletek i sprobowac tak chodzic jakis czas zeby sie samemu przekonac.Poza tym napletek chroni zoladz przed infekcjami-tak-chroni przed infekcjami poprzez utrzymywanie naturalnej flory bakteryjnej w tym miejscu.Pozbawienie go tej ochrony moze prowadzic do czestych problemow ze zdrowiem.

murdoch
 Wysłana - 26 grudzień 2013 00:51      [zgłoszenie naruszenia]

Dziewczyna zwrocila sie do gremium z powaznym problemem ale jak widac i na tym forum siedzi mnostwo dzieci oraz osob bezdusznych ktore maja innych za nic.No szkoda ze tak jest w naszym spoleczenstwie.Zamiast powaznych rad-kpiny.Rownie dobrze mogli byscie skopac lezacego-tak dla jaj....i "prosto z mostu".

runelord66
 Wysłana - 26 grudzień 2013 01:05      [zgłoszenie naruszenia]

Niech dokładniej myje pałe. Albo weźcie prysznic razem i sama mu umyj, jest to całkiem dobry pomysł, zwłaszcza jeśli jesteście razem już jakiś czas.

Jak nie pomoże, to do lekarza.

Zmieniony przez - runelord66 w dniu 2013-12-26 01:05:44

andrzejpan
OJCIEC
 Wysłana - 26 grudzień 2013 15:54      [zgłoszenie naruszenia]

po ośmiu latach to już mu drągal odpadł, a autorka wącha innego pachnącego kótacza

SzToCh

Specjalista -

Enriir
 Wysłana - 26 grudzień 2013 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

murdoch - Ale zdajesz sobie sprawę, że *******isz kosmiczne głupoty czy piszesz tak na nieświadomce?

runelord66
 Wysłana - 26 grudzień 2013 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

Nie zauważyłem daty

murdoch
 Wysłana - 27 grudzień 2013 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

Enriir-jestes pewna/y ze to ja p...e glupoty i ze to wlasnie ja pisze na nieswiadomce?Kim ty w ogole jestes -kobieta czy mezczyzna bo nie wiem z kim mam przyjemnosc.Tak przy okazji-jest sprawa nieslychanie delikatnie mowiac-nie na miejscu pisac do kogos tak jak Ty-szczegolnie wtedy gdy sie kompletnie nie wie o czym pisze-tak dokladnie jak Ty.I pisze to i tamto zupelnie "na swiadomce".Tak sie sklada ze juz troche latek mam i co nieco wiem o tym i tamtym-odwrotnie do Ciebie.

Enriir
 Wysłana - 28 grudzień 2013 00:29      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli dobrze myślałem - Piszesz na nieświadomce. Jedyne z czym masz racje, to że rybi zapach jest wynikiem zakażenia bakteryjnego. Cała reszta to pieprzenie kogoś kto albo naczytał się *****izmów w necie albo należy do jakiegoś kółka różańcowego co każdą ingerencje w ludzkie ciało uważa za zło. Do której grupy należysz?

A tekst o niemożliwości zniesienia bodźców od bielizny to tak kosmiczne bzdury, że aż szkoda odpisywać, bo tylko potwierdzają to co piszę.

Sprawą niesłychanie nie na miejscu jest szerzenie głupot na forach internetowych. Potem urolodzy muszą facetom wyjaśniać co i jak, bo przychodzą tacy z pseudo wiedzą z internetów i człowieka dołują.

Jestem facetem, obrzezanym - wiec wiem więcej od Ciebie, a nie tylko co nieco o tym i o tamtym, jak w Twoim przypadku.

Zmieniony przez - Enriir w dniu 2013-12-28 00:30:05

murdoch
 Wysłana - 29 grudzień 2013 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jak myslalem-ze sam sie dales okaleczyc i teraz wypisujesz dyrdymaly na zasadzie-zrobilem *****na glupote ktora jest nieodwracalna dlatego bede brnal dalej w swoja wlasna glupote.Koles-jak juz pisalem-swoje lata mam i ty nie bedziesz mi mowil na tematy mojego meskiego ciala ktore znam na wylot.Potwierdzam w 100% kazde swoje slowo sprzed dwoch wpisow ze obrzezanie jest okaleczeniem wlasnego cioala i ze w organizmie czlowieka nie ma czesci niepotrzebnych jak sie takim jak ty ciemniakom wydaje.Ja z powodow zdrowonych chodzilem ponad MIESOIAC bez napletka-bo z odciagnietym i WIEM CO PISZE.Poytrafisz zrozumiec slowa-WIEM CO PISZE???!!! Przezylem to na wlasnej skorze !!!Byc moze ze ty masz jakas kratownice wkolo penisa ze nie dotyka do bielizny-ja takiej nie uzywam wiec kazdy nawet cwiercinteligent zrozumie o czym pisze.Jak jeszcze mam napisac?Zlac pala po lbie tym zakutym?Co do tego czy naleze do kolka rozancowego czy tez nie-NIE TWOJA SPRAWA capie jeden i nie kpij z takich rzeczy po to swiadczy tylko o poziomie twojej kultury a raczej jej braku,poza tym jest KARALNE !!!Skonczylem z toba dyskusje.Zglosilem do admina twoja poprzednia wypowiedz pod moim adresem jako obrazliwa.Wobec braku reakcji ja takze urzylem kilku epitetow-sam zaczales-wiec nie miej pretensji.KONIEC,KROPKA.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

problem z zapachem

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9