FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 28173 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
problem z zapachem 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem z zapachem"   

MadMan047
 Wysłana - 29 grudzień 2013 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

enirr nie pitol bo sam próbowałem chodzić bez napleta kiedyś i to było nie do zniesienia dla mnie

ale chyba idzie się przyzwyczaić, imo jeśli nie trzeba to nie ma sensu się pozbywać napleta bo po co?

w organizmie czlowieka nie ma czesci niepotrzebnych

waść też *******isz, wyrostek robaczkowy jest zbędny o włosach łonowych już nie wspominając

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

Znawca -

Psycho93M
 Wysłana - 29 grudzień 2013 15:02      [zgłoszenie naruszenia]

Dziewczyna zwrocila sie do gremium z powaznym problemem ale jak widac i na tym forum siedzi mnostwo dzieci oraz osob bezdusznych ktore maja innych za nic.No szkoda ze tak jest w naszym spoleczenstwie.Zamiast powaznych rad-kpiny.Rownie dobrze mogli byscie skopac lezacego-tak dla jaj....i "prosto z mostu".

No tak, brzydki zapach żołędzia to koniec świata...

Nie przyszło ci do głowy, że ludzie mają dużo poważniejsze problemy takie jak na przykład kalectwo. A co do kpin - to forum jest jakie jest, jak tu piszesz to musisz się liczyć z takimi komentarzami; jak ktoś nie ma dystansu do siebie to nie wiem po co tu wchodzi .

[http://www.w201w124.com/forum/] - zapraszam

Enriir
 Wysłana - 29 grudzień 2013 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

murdoch - Kolejnym postem uświadamiasz mi, że nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. Chodziłeś miesiąc z odciągniętym napletkiem? Łolaboga - ja łażę od prawie dwóch lat i jest za***iście. Przed obrzezaniem chodziłem z tydzień czasu z odciągniętym i czułem się świetnie.

Że niby Cię obrażam? W którym miejscu? To Ty się unosisz i krzyczysz na mnie. Bardziej mnie w ten sposób obrażając. Straszysz mnie, że coś jest karalne a wyzywasz od półgłówków, głupków, capów, itd. Ja Cię nie obrażałem. Nie możesz znieść krytyki czy prawda w oczy kole? Admin tu nic nie pomoże, bo nie obraziłem Cię w żaden sposób, a wyraziłem krytykę Twojego zdania. Bardziej Ty mnie obraziłeś w swoim poście, ale to normalne dla kogoś komu zaczyna brakować kontrargumentów. To wolny kraj, każdy ma prawo mieć inne zdanie niż Ty.

Proponuje koniec dyskusji, bo żadne z nas zdania nie zmieni, wiec po co nam takie kłótnie.

MadMan047 - Proszę Cię, nie gadaj tak jak murdoch, jeśli też nie wiesz co jest pięć. Jakbyś pochodził z kilka dni, ponad tydzień czasu bez napleta to byś się przyzwyczaił. Po miesiącu byś nie odczuwał żadnych niemiłych doznań.

Zmieniony przez - Enriir w dniu 2013-12-29 16:03:34

MadMan047
 Wysłana - 29 grudzień 2013 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

domyślam się, że bym się przyzwyczaił ale przez jeden dzień to było bardzo uciążliwe

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

Znawca -

Enriir
 Wysłana - 29 grudzień 2013 16:40       [zgłoszenie naruszenia]

MadMan - Nie twierdzę, że nie jest uciążliwe, ale bardzo szybko idzie się przyzwyczaić. Wiadomo, niektórym przychodzi to szybciej i łatwiej, a niektórym trudniej.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

problem z zapachem

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9