FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1302 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
problem ze sciaganiem na rapidshare 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem ze sciaganiem na rapidshare"   

mihal88
 Wysłana - 7 maj 2008 19:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

nie wiem gdzie dac ten temat wiec daje tutaj,otoz od pewnego czasu mam pewien problem,chcac pobrac jakis plik z rapidow po odczekaniu czasu ktory leci wyskakuje mi bardzo dlugie haslo do wpisania w odpowienim polu aby moc zaczac pobieranie,a tam jest tylko 4 miejsca aby wpisac ten kod,nie wiem oco chodzi wczesniej sciagalem bez zadnych problemow,dla ulatwienia zapodaje screena licze na wasza pomoc pozdro

Tadeusz.
Majster
 Wysłana - 7 maj 2008 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

BYŁO BAN!!

Musisz wpisać tylko te znaki przy których jest kotek !!!!!!
Jak byś przeczytał co jest tam napisane to byś wiedział

MJWW

Zmieniony przez - Tadeusz. w dniu 2008-05-07 19:35:26

BRODA GNICIE PONAD ŻYCIE

Znawca -

Lurin
 Wysłana - 7 maj 2008 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

Problem z angielskim? :P i pozniej dziwia sie, po co jest matura?

"Badź dzielny i prawy, by podobać się Bogu, mów zawsze prawdę (...)"

mihal88
 Wysłana - 7 maj 2008 20:27       [zgłoszenie naruszenia]

dzieki wielkie sog leci,nigdy tego nie czytalem bo zawsze wyskakiwal mi 4 cyfrowy kod i stad ten caly problem jeszcze raz wielkie dzieki

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

problem ze sciaganiem na rapidshare

Warto przeczytać: Wybór aparatu cyfrowego w granicach do 400zł. | TURNIEJ PRO EVOLUTION SOCCER ZAPRASZAM !!! | Ściąganie z neta?? | siemens simatic | PROBLEM: blad przy formacie | zalany układ scalony | psp czy dsi | Koniec z iPlusem i Cyfra+! | Zakup LCD | skladam kompa - pomóżcie | Nokia 6630- zacina się | Dobry antywirus za free? | Co myslice o takim Kompie ? | Który dotykowy tel wybrac | Zepsuty Komp :/ | vista problem ;/ partycje | bez wytrysku | opóżniony wytrysk | koszula męska | koszula t shirt | peugeot 407 | braun | BONUS RPK | webcam | ipin | pralnia leków | pieszczenie stop dziadek opowiadanie | co zabrać do | okreslenie SC | Quant | destiny | szpagat w miesiac | krainagrzybów | smalcerz rafał | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.