FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 980 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
problem ze zbyt dużą cierpliwością 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem ze zbyt dużą cierpliwością"   

hardkorus
 Wysłana - 15 czerwiec 2008 12:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

jak nie ten dział to przenieście..

Napisze z czym mam problem:
W życiu towarzyskim jestem osobą spokojną, ogólnie szanowaną. chodze na siłownie, trenuje SW. W mojej osobie denerwuje mnie to, że nigdy nie szukam dymu, każdą sytuacje próbuje załagodzić. Ostatnio zdarzyła sie taka sytuacja, że koleś miał jakiś problem do mnie i sie przystawiał. Pyta sie mnie: masz coś jeszcze ****a do powiedzenia? Ja odpowiedziałem: nie mam nic do powiedzenia. Później miałem wyrzuty sumienia, że burak do mnie nie ma szacunku, i dałem sobie w kasze dmuchać, zamiast mu poprostu na******lić!!

co zrobić żeby to zmienić? wydaje mi się że to siedzi w mojej psychice, że jestem zbyt cierpliwy.. Poprostu ciężko mi w danych sytuacjach złapać agresje...

Rozumiecie?

LuigiPL
 Wysłana - 15 czerwiec 2008 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

ja tak samo mam. Nie to, ze sie boje i odpowiadam, ze nie mam problemu, tylko nie chce mi sie dymu robic.

Take the highway to the end of the night
Take a journey to the, bright midnight

hardkorus
 Wysłana - 15 czerwiec 2008 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

myślałem że tylko ja jestem taki nieagresywny. sog

ale czasem mnie to denerwuje, bo naprawde taki kolo bardzo działa mi na nerwy, ale jak on nie wydymi to ja pierwszy tego nie zrobie. Nie wiem czemu źle sie z tym czuje

MattKK
 Wysłana - 15 czerwiec 2008 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

Ja też mam taki problem ze zbytnią cierpliwością W****ia mnie to, że niektórzy to zbytnio wykorzystują - ktoś się spóźni, a ja nie widzę problemu, kumpela zaczyna nawijać o problemach ze swoim facetem, a ja zamiast powiedzieć "sorry, nie obchodzi mnie to" to cierpliwie wysłu****ę tych smętów. No jeśli chodzi o dymy to już jest lepiej na szczęście Łapcie soga cierpliwi

killer87
 Wysłana - 15 czerwiec 2008 13:33      [zgłoszenie naruszenia]

mam tak samo jak autor tematu, z tym ze nikt sie do mnie nie burzy i vice versa. po prostu dobrze z ludzmi zyje. taki bezkonfliktowy charakter po prostu. jedyne co mi przszkadza w moim charakterze to brak stanowczosci. czasami ludziom za duzo pozwalam ... ale staram sie to zmienic.

Zmieniony przez - killer87 w dniu 2008-06-15 13:34:28

Dorastając nie pamietam ile razy słyszałem..."Jesteś tym co jesz." Gówno prawda.
Gdyby to była prawda, to wyglądałbym jak krowa.
Wielka jebana krowa z ogonem z owsianki, batatami zamiast rogów i
srałbym jajkami.

Salomo
 Wysłana - 15 czerwiec 2008 14:02      [zgłoszenie naruszenia]

Jak wiesz ze znokautowalbys kolesia 1-2 strzalami to po co sie angazowac jezeli tylko pyskuje?. Co innego jak sie juz na ciebie rzuci to go po prostu zniszcz.

Nie bij żyda, żyd się przyda!. %-)

dragon7
 Wysłana - 15 czerwiec 2008 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tez tak mam, z tym ze troche gorzej, bo jestem spokojny - ale agresja u mnie powstaje nagle i to w ten sposob ze calą silą woli musze sie powstrzymywać zeby komuś nie za***ać.

Znawca -

Salomo
 Wysłana - 15 czerwiec 2008 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

oraz chwalisz sie czy zalisz?.

Smiesza mnie tluki ktorzy chodza na sw i wszedzie musza o tym wspomniec jacy to oni nie sa fajterzy a potem byle leszczyk robi z nich przecier bo zaatakowal ich nie tak jak trener na treningu.

Zmieniony przez - Salomo w dniu 2008-06-15 14:06:16

Nie bij żyda, żyd się przyda!. %-)

CBR600
 Wysłana - 15 czerwiec 2008 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

Jak sie na******lasz na treningach to normalne, ze jestes spokojny. Przynajmniej ja tak mam. Jak sie dostanie od czasu do czasu w gebe czy walnie o mate to sie innaczej na swiat patrzy.
Boli cie to, ze nie jestes soba, to zacznij ktoregos dnia robic wszytsko na odwrot. Badz kur.ewsko szczery i zobacz co sie stanie. Tak najlepiej sie przekonac.

Smiesza mnie tluki ktorzy chodza na sw i wszedzie musza o tym wspomniec jacy to oni nie sa fajterzy
Cale zycie byli kopani w dupe przez innych to teraz tez chca byc jak gangsterzy

Zmieniony przez - CBR600 w dniu 2008-06-15 14:11:20

hardkorus
 Wysłana - 15 czerwiec 2008 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

salomo - ani sie nie chwale ani sie nie żale. Chciałem zobrazować swoją sytuacje, ze daje sobie rade z przecietnym burakiem.

oraz - nazwałeś mnie tłukiem?

dragon7
 Wysłana - 15 czerwiec 2008 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

On sie nie chwali niczym tylko wskazuje swoj problem

Poprostu ciężko mi w danych sytuacjach złapać agresje

oraz uwazam ze poziomu agresji nie da sie chyba wytrenować (wyćwiczyć) - to kwestia genow. A jesli to kwestia charakteru to mozna by probować sie jakoś odblokowac jak tu radził kolega wyzej, ale co innego trening, a co innego realna sytuacja

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

problem ze zbyt dużą cierpliwością

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Opętanie - fikcja czy rzeczywistość? | Czy to nie jest na takiej zasadzie ? | Polemika na temat Rydzyka | Przemyslenia | Potęga Podświadomości ZAPRASZAM | Pytanie | Poszukuję tajemnicy bytu i prawdziwej prawdy... | Zespoły behawioralne związane z zaburzeniami fizjologicznymi i czynnikami fizycznymi | Zaburzenia osobowości i zachowania dorosłych (F60-F69) | Zaburzenia zachowania i emocji rozpoczynające się zwykle w dzieciństwie i w wieku... | LISTA PORADNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO | jak rozumiecie to pojęcie??? | DDA | Leszek Kołakowski | Patriarchat? | Dlaczego ludzie nie umieją się cieszyć? | oppa oppa | colt | z koniem | małolata | show up olsztyn | show up tv | Giorgi Tevzadze | bmw m5 | rocznica | -Karyuu | grafika in ynierska | problem z dziewczyna z klasy | zablokowany ekran telefon samsung galaxy ace | Generalnie dobrze, to po hiszpańsku 7, ale troszeczkę inaczej | gambia | Karyuu | piosenka | mlekov | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.