FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3900 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
problemy z dziewczynami 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "problemy z dziewczynami"   

llelland
 Wysłana - 4 luty 2009 00:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Sprawa wygląda następująco- Mam pieprzone 19 lat a, dalej c.h.u.j.a wiem o życiu! Stąd te żale na forum. Ryj mam przeciętny-jak to chłopiec z podwórka więc jeśli chodzi o sprawy z dupami to powinienem się starac, ale nie mam zamiaru tego robic, nie będę kładł sobie pudru na twarz czy chodził z koksami na solarkę bo to nie o to chodzi. Moim problemem jest to, że wydaje mi się, że to ja jestem okej,a z dupami jest źle- po prostu susza, stoisz w kinie i widzisz setki przelewających się dziewczyn co wyglądają... no przynajmniej c.h.u.j.o.w.o!! Nie mówię, że nie ma żadnych fajnych, ale jest ich za mało. Zastanawiałem się czy nie spotkac się z ładną i fajną dziewczyną-tyle, ze ona ma 17 lat. W dupie mam robienie za frajera co to jeździ autobusem do starego LO żeby pogadac ze swoją dziewczyna- sam się z takich śmiałem jak wpadali pogadac z koleżankami ze szkoły. Niestety jak patrze to prawie każdy kumpel co ma dziewczynę to własnie młodsza-wiem trochę żal- najlepiej to miec tak rok starszą co wie ocb tyle, ze to ciężko. No więc pytam się gdzie mam szukac ładnej, sympatycznej dziewczyny?? Fakt nie chodzę po klubach, ale szmat z klubu disko to ja nie szukam. Zastanawiam się czy nie zmienic miasta( student ) ale boje się, że masa roboty psu w dupę bo tam też będzie krucho. A wy co myślicie o młodszych dziewczynach? I gdzie ich szukac?

piotrusxtc
 Wysłana - 4 luty 2009 00:15      [zgłoszenie naruszenia]

po co dwa tematy w dwoch dzialach?

idz do psychiatry/burdelu (niepotrzebne skresic). Sam ocen gdzie powinienes...

nie interesujesz sie dupami to takowej nie masz i tyle. To ze masz ryj z bramy nic tutaj nie zmienia. Mozesz miec dziewuche ale nie chcesz.

Zmieniony przez - piotrusxtc w dniu 2009-02-04 00:16:49

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

llelland
 Wysłana - 4 luty 2009 00:17      [zgłoszenie naruszenia]

jeden trzeba wy***ac

adammalysz
 Wysłana - 4 luty 2009 00:17      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam podobnie, nie mam i c h u j, czemu zadna fajna tencza nie wezmie mnie na pizze?

Nigdy się nie poddawaj!

llelland
 Wysłana - 4 luty 2009 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

Nie Ty mi będziesz mowic co chce,a czego nie. Poruszyłem ważny temat suszy na rynku z dupami, a problem nie jest tylko mój

piotrusxtc
 Wysłana - 4 luty 2009 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem o co biega ale jak sie z dupami nie gada, nie spotyka, przebywa to jak mozna taka sobie na stale znalezc? Przez neta chyba tylko ale to patologia dzisiejszych czasow.

Znawca -

adammalysz
 Wysłana - 4 luty 2009 00:20      [zgłoszenie naruszenia]

sam jestes patologia, net jest spoko

Nigdy się nie poddawaj!

Koczelada
 Wysłana - 4 luty 2009 00:21      [zgłoszenie naruszenia]

W Polsce feminizacja spoleczenstwa a ty o suszy pjerdolisz.

adammalysz

pokaz foto

Nigdy się nie poddawaj!

piotrusxtc

w dupie to mam czy mnie posluchasz czy nie. Trudno jednak spojrzec prawdzie w oczy, prawda?

net jest spoko ale nie do nawiazywania mesko damskich relacji i rzeczy idacych jeszcze dalej....
zalosne...

Znawca -

mecha
 Wysłana - 4 luty 2009 00:22      [zgłoszenie naruszenia]

no, niestety na rynku z truskawkami też kiepsko, tylko mrożone są.

może zamiast dupy to się rozejrzyj za jakąś dziewczyną?

naklejanie ulotek, plakatów zabronione!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

problemy z dziewczynami

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: koniec związku? | chyba problem | Proszę o radę :P | forma przeprosin | postępowanie..... | co zrobic? help... | Zawaliłem sprawe... | List do byłej, czyli jak olać sukę %) | dresy itp | zdradzić czy nie??? | dziewczyny pomoc | Przyczyny rozstań | Młodzi rodzice, za,przeciw,obojętność | Kiedy kobieta zaczyna mówić o dzieciach | Poznaliśmy się w listopadzie... | Uczucie wygasa. | Polska Szlachta | piekne aktorki | clen | Rolnictwo | niepełnosprawnych | chorych | youtube filmiki | patrycja markowska | XTC | showup motylek | wódka ziemniaczana | wódka skłąd | taco hemingway | DUŻA WAGA PARTNERKI | opowiadania incest | festival | 90 festival | całkowity | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.