FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2360 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
problemy z matizem 
[powiadom znajomego]    
Autor "problemy z matizem"   

polaco
 Wysłana - 12 luty 2005 13:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam problem z matizem niedawno rozwaliłmi sie filtr powietrz(był skruszony i zrobiła się dziura) po tygodniu od wymiany na nowy znowu zrobiła się dziura . Mam go na gaz więc moze to być związane z insalacją . do tego silnik pracuje na 2 garach . Będe wdzięczny za wszelkie rady

mmarcin17
 Wysłana - 12 luty 2005 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

no a dobrze załorzyłes filter ?? bo dziwne ze w tak krutkim czasie takie cos sie stało a za auto na gaz to raczej nie ma znaczenia bo to wciąga powietrze i filtruje z syfu a gaz tam nie dochodzi dziwna sytułacja .

[S] VW Golfa 3 92r 1.8 Na czesci Wszystko na czesci .

Specjalista -

Bareq
 Wysłana - 12 luty 2005 14:58      [zgłoszenie naruszenia]

a na benzynie jest normalnie?

Znawca -

Catfish
 Wysłana - 12 luty 2005 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

Tak z ćiekawosci i troche nie na temat ile ten Matiz ci palił ze gaz wstawiłeś jaką to coś ma pojemnosć 800cm chyba tak to jest ten silnik od kośarki?.

Zmieniony przez - Catfish w dniu 2005-02-12 15:26:23

[metalmp3.zip.net/]

polaco
 Wysłana - 13 luty 2005 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

co do spalania to przy mojej w miare szybkiej jezdzie to pali mi z 8 l moze wiecej gazu a co do benzyny to mialem go od nowosci na gazie tak ze nie mam porównania . A wracając do do tego co mnie interesuje to filtr założyłem dobrze i nie wiem co w ogule jest z tym wozem wczoraj ledwo co dojechałem do domu bo chodził na dwóch garach, może to świece albo coś z elektreką??? . Jeśli ktoś wie co z tym zrobić prosze o rade bo trace cierpliwość.

DeTomaso
 Wysłana - 13 luty 2005 20:09       [zgłoszenie naruszenia]

Sprawdż ustawienie zapłonu.

"Czekam na swoją szanse
A życie różnie się układa tak jak karty w pasjansie"
Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

problemy z matizem

Warto przeczytać: rozrząd w golfie IV | potrącenie ludka | Jaka bryke polecacie ??? | Honda Jazz czy Citroen C2 | 406 coupe 3.0 | Tuning Fiata bravy | VW Passat B5 1.8 20V | kupilem moto// PCC1 SKARBÓWKA (?) :( | ALFA 156...na gaz?? | alkomat za dwie dychy | Jazda bez prawka | Passat B5 97r 1.9 TDI 110KM -opinie uzytkownikow | roznica w paliwie | SUZUKI ESCUDO | Jeździcie jeszcze na światłach w ciągu dnia? | Koniec E-Code w BMW | siłownia | inicjacja ustawodawcza | testa | jak zlozyc atlas | -Bling- | PTASZNIKI CZERWONOKOLANOWE BSmithi | jaka torba dla faceta | anal | superstacja | jeansy W48 L34 | natalia oreiro | Young | YoungBuck | aptekarze | sanki | deeev | motocykl | aleksandra szwed playboy 2012 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.