FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10938 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
problemy z seksem w związku 
[powiadom znajomego]    
Autor "problemy z seksem w związku"   

grzejnikow
 Wysłana - 3 marzec 2015 08:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Cześć. Ja 23lata,ona 21. Jestem z Nią od ponad 3lat.na początku było wszystko okej,częstotliwość seksu była dopasowana do potrzeb i ochoty.Po pewnym czasie wszystko zaczęło spadać do razu w miesiącu.później przyszło rozstanie,rozmowy(chciała wrócić) i znowu w seksie się wszystko układało przez 2-3tyg i nagle raz na dwa miesiące. Próbowałem z nią rozmawiać to stwierdziła,że nie ma ochoty i że nie sprawia jej to przyjemności.Jeśli już dojdzie do stosunku to zero kreatywności,2pozycje i chce kończyć. Tabsy bierze,zero osłon choć prosiłem,żeby powiedziała ginekolog,że coś jest nie tak to nawet tego nie zrobiła.Stwierdziła,że coś się zmieni i choć śpimy w jednym łóżku to nic się nie zmienia tylko wymówki ze złym samopoczuciem. Były pomysły zaręczyn,ale w tej sytuacji nie ma mowy-męczę się.Poza seksem jest ok,w poprzednim związku seks był idealny,więc to nie problem we mnie.Nie wiem jak już z Nią rozmawiać,ta sytuacja trwa ponad 1.5roku,więc sporo już wytrzymałem. Dodam jeszcze tylko,że nie mieszkamy razem.Na dodatkowe pytania z chęcią odpowiem.Liczę na pomoc,sugestie-aczkolwiek chciałbym spróbować to zmienić jeśli istnieje taka szansa niż się rozstać od razu.

Zmieniony przez - grzejnikow w dniu 2015-03-03 08:41:21

mazoku
 Wysłana - 3 marzec 2015 12:09      [zgłoszenie naruszenia]

Niech odstawi pigułki jak libido nie wróci to nie ma co sobie głowy zawracać.

Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.

grzejnikow
 Wysłana - 3 marzec 2015 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

Chciałem,żeby odstawiła to stwierdziła,żeby na razie poczekać i ona spróbuje sama cośzmienić.

pantofell
 Wysłana - 3 marzec 2015 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

po co bierze piguly skoro praktycznie nie uprawiacie seksu?
czyzby miala kogos na boku?
przypadek?
nie sadze!

jeśli bóg jest to dlaczego go nie ma?

grzejnikow
 Wysłana - 3 marzec 2015 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

Bierze piguły bo matka jej nie daje spokoju(nie chce zostać babcią-rodzina ma w choooy kasy,ja z biednej rodziny,więc podejrzewam,że zapobiega związkowi dla kasy(jej zdaniem) . Co do kogoś na boku,raczej nie miałabybkiedy.

mazoku
 Wysłana - 3 marzec 2015 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

Tym bardziej jak cie jej rodzina nie akceptuje nie wpyerdalał bym się w poważny związek.

Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 3 marzec 2015 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

To, ze seks w poprzednim zwiazku byl idealny, nie oznacza, ze problem nie lezy w tobie. Dopasowanie sie to sprawa obojga. Tak w ogole to czesc wszystkim, 100 lat tu nie zagladalem.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

grzejnikow
 Wysłana - 3 marzec 2015 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

wiesz,problem w tym że ja staram się rozmawiać o tym,pytam co jest nie tak a co jest ok. Z jej strony jest totalnie zero. Nawet nie potrafi porozmawiać z ginekologiem o spadku libido.Czasami wydaje mi się,że ma po prostu w dupie to co się do niej mówi. Jedynie co potrafi odpowiedzieć to,że dla niej seks nie jest najważniejszy.Jestem w stanie znieść mniejszą częstotliwość seksu,ale nie do raz na 2 miesiące. Za każdym razem gdy przychodzimy do mnie to są wymówki(głowa mnie boli,noga,dupa,plecy itp itd). Jest na tej zasadzie,że w ogóle nie reaguje na moje potrzeby w tej kwestii,we wszystkim innym jest bardzo dobrze.Momentami mam ochotę jej powiedzieć,że będę z Nią,ale do samego bzykania znajdę sobie drugą

Andromedaa
 Wysłana - 3 marzec 2015 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

Zostaw ją
Widać, że się męczysz, a ona na to nie zwraca uwagi.

Ekspert -

grzejnikow
 Wysłana - 3 marzec 2015 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

męczę się jak cholera,ona o tym wie i boli mnie to,że nic z tym nie robi.Wiem,że powinienem się rozstać,wiem że nie jestem typowym insoruchaczem,ale niestety mocno mi na niej zależy.

Andromedaa
 Wysłana - 3 marzec 2015 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

problemy z seksem w związku

Strony: 1 2 3 4