FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 516 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | ADMINISTRACJA
problemy z wysłaniem. 
[powiadom znajomego]    
Autor "problemy z wysłaniem."   

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 26 listopad 2005 16:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam problem i to bardzo duży...
Chodzi o wysyłanie odpowiedzi i zakładanie nowych tematów.
Kiedy napisze wszystko i klikne na wyslij, przycisk ten robi się szary, a wiadomość się nie wysyła, można tak czekać i czekać, po około pół godizny czekania wyskakuje takie cos jakbysmy wpisali adres strony której nie ma czyli nie można wyswietlic strony..ble ble ble..odśwież ble ble
itd.
Dzieje sie tak w 60% przypadkach kiedy chce wysłać jakąś odpowiedź.
Człowiek sie napisze z 20minut a tu pupa
Moja przeglądarka to IE 6

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Predrag
 Wysłana - 26 listopad 2005 16:43       [zgłoszenie naruszenia]

jak Ci sie dlugo wysyła to skopiuj napisaną przez Ciebie wiadmość, wez wstecz i wyslij jeszcze raz.
Analogicznie z nowym tematem

"I'm always aware." %-)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

problemy z wysłaniem.

Warto przeczytać: ban dla gothic666 | dziwne .... | Brak możliwości zmiany Avatara. | Dlaczego tak sie dzieje?? | reklamy google | INSO ciągle mi nie działa | Wygląd strony głównej - Chrome | oddychanie naprzemienne | marki koszul | animal | ps 3 | playstation | długość stosunku | żaba pokój | facebook to | _lauviah_ | chomikuj | podryw | uwodzenia | legalizacja | rrk6egq0b11u5y | azteka | KAROLINA MOTYLEWSKA | joanna brodzik | waga kuchenna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.