FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1180 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
proca 
[powiadom znajomego]    
Autor "proca"   

tomekbstok
 Wysłana - 6 kwiecień 2007 21:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

[pl.wikipedia.org/wiki/Proca_katapulta]
[allegro.pl/item182815750_silna_proca_crosman_fire_storm_tarcze_nowa.html]

Strzela ktoś rekreacyjnie ;) ? Na allegro ostatnio wiele ofert tanich proc sportowych (20-50zł). Sam ostatnio kupiłem i czekam na debiut po latach (ostatni raz miałem w ręku proce kilkanaście lat temu jak bylem dzieckiem). Możecie coś powiedzieć więcej na ich temat? Jak nazywa się sport polegajacy na strzelaniu z procy (wiem ze na 100% cos takiego jest tylko nie znam nazwy)?

Jaroch
 Wysłana - 6 kwiecień 2007 22:51       [zgłoszenie naruszenia]

pomylka

Zmieniony przez - Jaroch w dniu 2007-04-06 23:02:29

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

proca

Warto przeczytać: Moździerz 600mm Karl w Warszawie. | kariera w wojsku po studiach technicznych | Pomocy!!!! | Zmiana kategorji z E na A. | Zakopana broń | ZANDARMERIA WOJSKOWA. | Tuning AEG [asg] [BOYI/P&J] ??? | Misje pokojowe - Literatura | Kobiety w wojsku | Policja - testy wiedzy | Dywizjon 303 | Komisja wojskowa - schorzenia | SG | TEST PSYCHOLOGICZNY NA EGZAMINACH DO POLICJI | testy wiedzy ogulnej do policji | Do służb po przewninieniach | jak wyglądamy | ziemiański | masaz | otyłość a seks | erotyczne | pikrado | pikradom | to jest wejście | strony xxx | kulturystyka xx | filmy xxx | Ford Fusion wersja Plus TDCI opinie | ciota | tapety na pulpit stoprocent | stestifler | grażyna wolszczak | pantoflarz | PMS | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.