kopt z INSOMNIA

Status na forum
Diabeł
Imie
bd.
Nazwisko
bd.
Zawód/studia
praca to najw. zawód
Wiek

Stan cywilny
Samotny
Suma Otrzym. Głosów
436
L. wysłanych artykułów
7251
L. przecz. artykułów
27075
Ostatnio aktywny
2015-07-09 18:21:01
Data rejestracji
2007-08-21
 
Moje wypowiedzi
 
Strona WWW
 
 
Wyślij e-mail
 
 
 
Region
bd.
 
Miasto
bd.
 
Dzielnica
bd.
 
Państwo
Polska
 
Telefon
bd.
 
Skype
bd.
 
Gadu-Gadu
rozmowa
 
ICQ
bd.
 
Tlen
bd.
 
zaproś do znajomych
 
   Profil tematyczny
 

coś czego nie ma ..
  bd.
ulubiony kolor stryjka twojej babki
  bd.
nie to to co...
  bd.
coś szalonego
  bd.
coś głupiego
  bd.
coś nieśmiertelnego
  bd.
sposób na poniedziałek
  bd.
parę słów od twojego kolegi
  bd.
parę słow od siebie %-)
  bd.
tu nic nie pisz
  bd.
twój pomysł na mój zysk
  bd.

  O mnie

 Ewangelia Latającego Potwora Spaghetti-Osiem "Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie":
1.Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie Zachowywał Się Jak Jakiś Świętoszkowaty, Fałszywie Pobożny Dupek, Gdy Opisujesz Mą Makaronową Doskonałość. Jeśli Niektórzy Ludzie Nie Wierzą We Mnie, Nic Się Nie Stanie. Naprawdę, Nie Jestem Do Tego Stopnia Próżny. Poza Tym, Nie Chodzi O Nich, Więc Nie Zmieniaj Tematu.
2.Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie Używał Mojego Istnienia Jako Narzędzia Do Uciskania, Ciemiężenia, Karania, Patroszenia I/Lub, Rozumiesz, Bycia Złośliwym Wobec Innych. Nie Wymagam Składania Ofiar, A Rytualne Oczyszczenie Ma Związek Z Piciem Wody, Nie Ludźmi.
3.Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie Oceniał Ludzi Na Podstawie Tego, Jak Wyglądają, Lub Jak Się Ubierają, Lub Jak Mówią, Lub... Dobra, Po Prostu Bądź Miły, W Porządku? Ach, I Wbij To Do Swojej Tępej Głowy: Kobieta = Człowiek. Mężczyzna = Człowiek. To samo - to samo. Nikt Nie Jest Od Nikogo Lepszy, Chyba Że Mówimy O Stylu. I Przykro Mi, Ale To Podarowałem Kobietom I Niektórym Facetom, Którzy Widzą Różnicę Pomiędzy Kolorem Morskim A Fuksją.
4.Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie Zaspokajał Się W Sposób, Który Obraża Ciebie Albo Twojego Ochoczego, Zgodnego, Pełnoletniego I Dojrzałego Psychicznie Partnera. Odnośnie Tych, Którzy Mogliby Protestować - Myślę, Że Odpowiednim Wyrażeniem Jest "Pieprzcie Się", Chyba Że Uznają To Za Nieprzyzwoite. W Tym Wypadku Mogą Wyłączyć Raz Telewizor I Iść Dla Odmiany Na Spacer.
5.Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie Sprzeciwiał Się Fanatykom, Wrogom Kobiet, Pełnym Nienawiści Poglądom Innych Na Czczo. Zjedz Coś, A Potem Zabiegaj O Pierdoły.
6.Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie Budował Za Miliony Dolarów Kościołów/Świątyń/Meczetów/Kaplic Dla Mojej Makaronowej Doskonałości, Podczas Gdy Pieniądze Lepiej Wydać Na (Wybierz Sam):
Skończenie Z Biedą
Wyleczenie Choroby
Życie W Pokoju, Kochanie Namiętnie I Obniżenie Kosztów Kablówki
Może Jestem Złożonym Węglowodanowym Wszystkowiedzącym Istnieniem, Ale W Życiu Cieszą Mnie Proste Rzeczy. Wiem Lepiej. JESTEM Stwórcą.
7.Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie Rozpowiadał Ludziom Wokół, Że Do Ciebie Przemawiam. Nie Jesteś Aż Taki Interesujący. Wylecz Się Z Siebie. I Mówiłem Ci, Żebyś Kochał Swoich Towarzyszy, Czy Nie Mógłbyś Pojąć Aluzji?
8.Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie Czynił Bliźniemu, Co Tobie Miłe, Jeśli Miłe Są Ci, Hm, Rzeczy, Które Wymagają Mnóstwa Skóry/Smaru/Las Vegas. Jednak Jeśli Miłe Jest To Innej Osobie (Zgodnie Z Numerem 4), Zajmij Się Tym, Zrób Zdjęcia, I Do Diaska, Załóż Kondom! Naprawdę, To Kawałek Gumy. Gdybym Nie Chciał, Żeby Było Przyjemnie, Gdy To Robisz, Dodałbym Kolce Albo Coś W Tym Stylu.

 
  Na co dzień zajmuję się

 "chodzi o to żeby być jak najlepszym !!!banować jak zwierz !!!kto nie ma moda jest nikim !!!userzy mogą iść na ryby !!! najważniejszy jest kolor !!!jak jesteś modem rządzisz !!wchodzisz na sfd zakładasz stałki i cale sfd sika w majty i każdy chce być taki mod jak ty !!!MOD TO PODSTAWA!!!JESTES MODEM JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!!TO JEST WLASNIE SENS MODEROWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA JESTEM MODEM BO MNIE TO RAJCUJE !!!PODNIECA MNIE JAK CO DZIEN PATRZE W LUSTRO I JESTM LEPSZY I LEPSZY !!!I ZE JAK WYCHODZE NA ULICE TO GOWNIARZE MOWIĄ " WIDZIALES ALE KOLOR!!!""
[http://www.sfd.pl/sens_bycia_modem_-t579047.html]

 
  Moje zainteresowania

 bd.

 
ostatnia modyfikacja - 2011-04-15 23:04:25