FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 143367 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
program antyplagiatowy do prac licencjakich/magisterskich 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "program antyplagiatowy do prac licencjakich/magisterskich"   

DuraMas
 Wysłana - 16 czerwiec 2006 12:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

siema
piszac prace licencjacka nie mialem zbytnio czasu i bardzo czesto przepisywalem po kilka zdan na żywca z jakiejs ksiazki z zamiarem przerobienia pozniejszego, nie robilem tego od razu bo bym sie nie wyrobil na termin dany przez promotora
mam 60 stron pracy, pierwsze 20 przerabialem dawalem przypisy itd ale reszte zrobuilem tak jak wyzej rownierz dajac przypisy ale nie wszedzie bo tamgdzie nie dalem mialem zamiar przerobic
prace mam oddac na poniedzialek oprawiona juz, mysle ze sie wyrobie z przerobka bo chyba wystarczy pozmieniac wyrazy i poprzerabiac troche a powinno byc bez przypalu

mimo wszystko mam pytanie
jak to jest z tym program antyplagiatowym
jak dziala i czy duzo jest w nim publikacji ksiazkowych uwzglednionych oprócz prac licen/magis
co bedzie jak jednak cos on wykryje
z tego co mowil mi promotor to prog nie widzi ze ktos dal przypis i jezeli cos znajdzie to nawet przy przypisise zaznacza jako plagiat
promotor mowil rownierz ze w razie czego to on jakis tam papierek podpisuje i odpowiedzialnosc spada na niego
wiecie cos na te tematy?

potargany
 Wysłana - 16 czerwiec 2006 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

[www.plagiat.pl]

moja żona (RENIKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=73383]
moja szwagierka (IWONKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=74925]

Ekspert -

DuraMas
 Wysłana - 16 czerwiec 2006 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

sog wlasnie tam byłem
tylko ze akurat to nie obejmuje mojej szkoly
akurat z tego co wyczytalem to ten program przeszukuje zasoby internetowe
"porównanie z bazą publicznie dostępnych dokumentów zgromadzonych w Internecie"
tak tylko co jest w tych dokumentach
zasobty internetowe czy takze wszystkie ksiazki????
bo ze prace mag. i lic. sa tam to napewno

potargany
 Wysłana - 16 czerwiec 2006 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

tam sa wprowadzane wszytkie prace studenciakow - tak mysle ...

moja żona (RENIKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=73383]
moja szwagierka (IWONKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=74925]

Ekspert -

Szkieletor
 Wysłana - 27 listopad 2006 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

Hej to wie ktos jak to jest z tym programem antyplagiatowym?
Bronił sie moze juz ktos i ma to za soba?
Bo ja bede mial tak ze komisja na obronie wsadza plytke z moja praca i wiedza ile jest plagiatu a ja nie:/
Podobno wyswietla zrodla dokladne co gdzi i jak,ksiazki,czasopisma,dawniejsze prace.
Mysle ze wystarczyz pozmieniac tylko szyk zdania i bedzie ok?Jak myslicie?
Pozdr i czekam na jakas odp.

Jak będę wielki to będę chciał być jeszcze większy!!!

kulmas
 Wysłana - 27 listopad 2006 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

ja to teraz przerabiam

i powiem szczerze- w****ia mnie to wszystko.

dlaczego osoby ktore pisza prace magisterska zywcem przepisuja czasopisma i ksiazki<wiem, bo czytalem prace i mam zrodla z ktorych korzystaly>.
dlaczego ktos kto pisze artykul na dany temat<w moim przypadku słodziki> zywcem przepisuje z innych< i to nie 2 zdania, czasem i cala strona>.

...

Ekspert -

Mexx_AG
 Wysłana - 27 listopad 2006 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

Program bada tylko zasoby internetowe, a książek tradycyjnych nie ma w swojej bazie. Trzeba było podopisywac odnośniki, wtedy nikt się nie przyczepi. Tylko tu też obowiązują limity co do ilości przepisywanego tekstu. Najlepiej jest zmieniac od razu i co jakiś czas wrzucic odnośnik.

Pamiętaj, że to promotor i recenzent są od tego, aby "wyłapac" ewentualny plagiat, bo oni zazwyczaj doskonale znają publikacje z których pisze się pracę i są w stanie wychwycic przepisane na żywca treści.
Jak nie kopiowałeś wiele z internetu, to będzie OK.

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 27 listopad 2006 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

Ja przerabiałem, tylko, że ja nie miałem się czego bać. Wyszło mi 5% - ale to normalne: cytaty itp.

Jak wyjdzie powyżej 10% to zaczynają się schody - tak mi tłumaczyli u mnie. Ale to dziwna uczelnia była

Kulmas - co się martwisz, ja już swój artykuł nawet znalazłem pod innym nazwiskiem. A ****a wszystkiego może 3 napisałem

Zmieniony przez - Kicius w dniu 2006-11-27 21:10:39

Ne boją się ni Boga, ni Diabła ni Władzy Radzieckiej

kulmas
 Wysłana - 27 listopad 2006 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

plagiat.pl to jedyny program do takich celow czy uczelnie maja co innego.
bo nie chce mi sie wierzyc, ze wrzuca 160 prac jednorazowo w celu stwierdzenia czy kopiowana

...

Ekspert -

Szkieletor
 Wysłana - 27 listopad 2006 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem moja szkola podobno posiada jakis programik,
a co do wczesniejszych wypowiedzi w tamtym roku u mnie w szkole u jakiegos typa wyskoczylo podobno 60%
i byla krotka pilka,zdajesz za rok czy prokurator!

Jak będę wielki to będę chciał być jeszcze większy!!!

misia555
 Wysłana - 18 czerwiec 2007 08:11      [zgłoszenie naruszenia]

Hejo:)
A ja mam pytanko, czy ktos moze przed oddaniem takie pracy licencjackiej czy magisterskiej sprawdzil sobie ten współczynnik podobieństwa w progamia plagiat.pl?? Jakie wam wyszly wyniki?? I czy po wprowadzeniu badanego tekstu zostaje on juz zapisany do zasobow tego programu i czy uczelnia juz go bedzie miec w zasobach?? Dzieki za odpowiedz.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

program antyplagiatowy do prac licencjakich/magisterskich

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: proszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ... | avatary znikajom :( | spox tescik.. od lat 18 ! | Blokada strony | Czy potrzebujesz alk. by sie dobrze bawic. | .....Stronki z mp3 i programami dla DJów..... | bukmacherstwo | prezent po raz wtóry | Też sobie zasrałem :-/ | piosenki - jaki tytul | POWTÓRZONA MATURA | gatunki kwiatów | Zyczenia urodzinowe Dla Demiena :-) | nie wiem czy bylo czy nie ;p | Eurowizja | Inteligentna dysputa odnośnie rasizmu | veronica zemanova | Prosta metoda jak skutecznie rzucić paleniei Kto z was rzucił palenie | jeszcze możesz wygrać życie | huckenbush | witamy panią licencjat | nokia 8800 | apatyczny | soze86 | nie rozumiem co się stało | opowieści | 1 procent podatku | zodiaku | padaczka | szkolne rysunki | co sprzedaja zamiast amfetaminy | nimfomanka | brazzers | szalik | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.