FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 828 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
program ochrony kupujacych allegro 
[powiadom znajomego]    
Autor "program ochrony kupujacych allegro"   

spy.pl
 Wysłana - 24 marzec 2009 22:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam.
zostalem oszukany na allegro, lacznie 500zl, w piatek zglosze na policje itd., ale mam 1 maly problem.
kiedy juz bede mial dokument o wszczeciu dochodzenia, na allegro trzeba wyslac kilka papierow, w tym skan mojego dowodu. konto zakladalem kilka lat temu jak bylem nieletni, teraz juz mam 18 lat i sie zastanawiam czy moga jakies problemy robic? w sensie ze blokada konta itd

damian6234
 Wysłana - 25 marzec 2009 00:39      [zgłoszenie naruszenia]

mysle ze nie ;)

ich czas juz minal na zablokowanie ci konta ;)

Zmieniony przez - damian6234 w dniu 2009-03-25 00:40:17

curwood
 Wysłana - 25 marzec 2009 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

Wg mnie nie bedziesz mial z tego powodu problemow, to ich sprawa zeby dopilnowali tego zanim skonczyles 18 lat,teraz juz jest po fakcie, a prawo wstecz nie dziala

a co do samego POK to ze swojej strony moge ich pochwalić, zostalem oszukany na 1000zł, wszystko poszło w miarę szybko i sprawnie,odzyskalem kase

sprawdzilem kiedy sie rejestrowalem...mialem wtedy 17 lat wiec nie masz sie czym przejmowac

Zmieniony przez - curwood w dniu 2009-03-25 11:47:33

spy.pl
 Wysłana - 25 marzec 2009 13:57      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki.
jeszcze mam pytanie skoro mowisz ze korzystales z tego, czy idac na policje, powinienem wydrukowac strone aukcji, mail od sprzedajacego, dac im oryginal dowodu wplaty i cos jeszcze? adres do allegro? dac rozmowy z gg? w zasadzie z nich nic nie wynika i tak

curwood
 Wysłana - 25 marzec 2009 14:42       [zgłoszenie naruszenia]

Ja w sumie dosc dobrze sie przygotowalem
u mnie na policji raczej sam policjant nie wiedzial czego ode mnie wymagać... wydrukowalem własciwie wszystko co moglem, korespondencje mailowa, zrzuty z aukcji (nie tylko mojej, bo koles procz mnie przekrecil jeszcze kilka osob) i najwazniejsze to chyba dowod wplaty, ja wplacam z inteligo i wlasnie wydruk z potwierdzeniem przelewu im dalem (nie potrzebny podpis pracownika baku itd)
aha no i dane kolesia oczywscie z allegro (znalazłem go tez na NK

ogolnie zanies im wszystko co masz, im wiecej tym lepiej, powodzenia i odrobiny cierpliwosci zycze

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

program ochrony kupujacych allegro

Warto przeczytać: Ile czasu wyrok w papierach?????? | szkoła zaoczna, matura i wojsko | Sprawiedliwości | Co to oznacza ??? | Fałszywe dane | Do znawców podatków | biznes do 30 000zl | oddalenie apelacji? | zaklocanie porzadku | mienie przesiedlencze | <<niemieckim samochodem po polskich drogach>> | Bardzo pilne | zakład wulkanizacji | przyjemność + interes | strona www a prawa autorskie | PoMoCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | elmapet | straszne historiie | zbiornik | kantor | prawiczek | cipa ciekawa | lisa ann | żelazko | pułapka | foty dzieci jp | n k | kośció | malcolmm | multi bitch slap | allegro opłaty | renault megane | renault megane I | grafika inżynierska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.