FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2858 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
prosba o wydanie aktu urodzenia ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "prosba o wydanie aktu urodzenia ?"   

mixerboss
 Wysłana - 30 listopad 2005 23:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

zeby dowodzik miec musze cos takiego im dac :P czy w liscie musi byc zawartu powod?dlaczego potrzebuje ten akt? czy dostaje kopie? czy mam sie ubiegac o orginal ? ile moge na ten akt czekac ? i czy musze za to zaplacic ?:P

dupa

Skjoeld H.
 Wysłana - 1 grudzień 2005 08:46       [zgłoszenie naruszenia]

Wystarczy odpis skróconego aktu urodzenia; w Urzędzie Stanu Cywilnego dostaniesz formularzyk, w którym prawdopodobnie będziesz musiał napisać w jakim celu jest Ci to potrzebne.
Idź do USC, tam Ci wszystko wyjaśnią.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

prosba o wydanie aktu urodzenia ?

Warto przeczytać: czs na odbiór prawka ????????????? | zgubiony dowód osobisty | siedziba firmy | Prezentacja maturalna - problem | Wybite szyby w samochodzie!!! | Nieruchomość. | mandat za fotoradar + zajęcie konta przez komornika | Fanfara samochodowe. | mandat | Allegro - gwarancja, czy mam wysłać kopię faktury? | potrąciłem pieszego, jakie konsekwencje? | Akty jednostronne państw | Umowa o działo i ubezpieczenie w KRUS | Szpital a umowa zlecenie | GPW vol. 3 - tu dalej wychodzimy z biedy | praca przy zbiorze truskawek | mati919191 | truchła | Koaela | Klaeeo | kobiece stopki | stopki | zainteresowania | ogolone | genitalia | włosy | okulary | test na inteligencje | jakiej wiedzy o zenonie ziembiewiczu dostarczaja przytoczone fragmenty granicy | jakiej wiedzy o zenonie ziembiewiczu dostarczaja przytoczone fragmenty granicy | 29568359134159565011utmccn= direct utmcsr= direct utmcmd= none | test na inteligencje x8 | kurwy ide | najlepsze tematy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.