FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 674 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
prosze o karte powypadkowa 
[powiadom znajomego]    
Autor "prosze o karte powypadkowa"   

ewelinka.w
 Wysłana - 7 marzec 2010 19:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam, próbowałam dzisiaj znaleźć taki formularz, że jak w razie ktoś we mnie uderzy to żeby wypełnić dane do ubezpieczenia bez konieczności wzywania policji.

niestety nie znalazłam
czy zna ktoś stronę z której można takie coś pobrać ? :)
no chyba ze nie można i trzeba takie coś od swojego ubezpieczyciela wziasc ? nie znam sie na tym wiec wole sie upewnic :)

z gory dziekuje

marcin-ek
 Wysłana - 7 marzec 2010 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

ewelinka.w
 Wysłana - 7 marzec 2010 20:12       [zgłoszenie naruszenia]

to cos musialam zle wpisywac ze tego nie znalazlam :D

dzieki :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

prosze o karte powypadkowa

Warto przeczytać: Jak kurva otworzyć zatrzasnięty bagażnik !! ? | ciekawa zagadka otworzenie bagażnika %-) | Nowy "motor" na na lato | seat toledo nie chce zapalić | zawieszenie auto na polskie drogi | Problem rozładowywania aku | lakiernik | Restauracja starego merca | nie ustawiona zbieżność | jaki ON lejecie zimą? | Volkswagen Green Supercar | Chiptuning 105hp 1.9 tdi Leon 1p | Odszkodowanie PZU - jak nie dać się wydymać ? | Koło dwumasowe, a zamachowe. | Problem z gasnącym silnikiem | 18 latek w Porsche | beblonek | osaczony | nedela | puchaty | długość nóg | K rzysek | Ambleux | zakład karny | prywatne wiadomoA>ci | beblo | chrząszcz | transy | perfymy | nubira | jagodaa | showup filmy | zdjęcia erotyczne | wywiadówki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.