FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 608 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
prosze o odpowiedz 
[powiadom znajomego]    
Autor "prosze o odpowiedz"   

Pierzynka
 Wysłana - 17 maj 2008 18:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Hejo!chciałabym zapytać co grozi za przesyłanie czyichś zdjęć i podawanie się za tą osobę?czy można tą osobę zidentyfikiowac?

Metyu
 Wysłana - 17 maj 2008 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

Odpowiedzialność cywilna.

Pierzynka
 Wysłana - 17 maj 2008 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi o to ze nie bylo to jakies podawanie sie z premedytacja, zwykla rozmowa na czacie i wyslanie czyjegos zdjecia

Pierzynka
 Wysłana - 18 maj 2008 13:45      [zgłoszenie naruszenia]

nie chodzi o mnie ale prosze o szczerą odpowiedz

Kask
 Wysłana - 18 maj 2008 13:51      [zgłoszenie naruszenia]

Mozna ja zidentyfikowac zalezy od szkodliwosci czynu. Od tego jakie to mialo skutki.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

Pierzynka
 Wysłana - 18 maj 2008 14:31       [zgłoszenie naruszenia]

PROŹBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosze o skasowanie tego tematu!Dziękuje

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

prosze o odpowiedz

Warto przeczytać: Przewalutowanie kredytu | Zle przeprowadzona operacja | Dwie osoby w rodzinie w jednej firmie | Student-umowa zlecenie (ulgi) | Nękanie anonimami | Znaleziony telefon. | kredyt na "dowód" | Problem telefoniczny | Zaświadczenie o pracy na umowę-zlecenie | obraźliwe smsy...co można z tym zrobić? | Ostatni dzień gwarancji | Cło, vat na produkty elektroniczne z USA | Nowy dowód a NIP3 | Zmiana waluty na koncie | Czynniki wpływające na kondycję przedsiębiorstwa | Wypadek samochodowy - konsekwencje. | bez stanika | kia sorento | pcts | filmy podrywaczy | KOBIETA | lajla93- | annamarie goddard | irina voronina | tatuaż koszulka | odwolanie od mandatu pkp | tegeja wyhuśtaliście na tygrysie | na tygrysie | Lukassssja | wywołuje ciarki | humor | gordon bros | podrywanie | kurewstwo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.