FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 720 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
prosze o szybką odpowiedź, chcą ze mnie ściągnąć hajs?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "prosze o szybką odpowiedź, chcą ze mnie ściągnąć hajs??"   

mistrzu_2
 Wysłana - 18 grudzień 2009 14:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam mam taką sprawę, kiedyś trenowałem podnoszenie ciężarów no i byłem na obozach z klubu itd zrobiłem nawet papiery sędziowskie ale trenować przestałem trener oczywiście oburzony, że poszedł hajs na mnie a ja nie chce trenować.......teraz jutro mam sędziować zawody i ten mój były trener dzwoni żebym był że dostane tam 50 zł chyba za sędziowanie i mam wziąść ksiązeczke sędziowska, pesel i NIP........i tu moje pytanie bo sobie wywnioskowałem, że może chcą ze mnie ściągnąć ten hajs no bo po co im ten nip? czy jak chcieliby ściągać to i tak by ściągneli i żaden nip im nie ejst potrzebny ani nic? nie wiem może za bardzo panikuje, proszę odpowiedzcie

searme
 Wysłana - 18 grudzień 2009 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

Jak masz dostać legalne wynagrodzenie za sędziowanie to jest NIP niezbędny.
(btw, ciekawe, jak ktoś dzięki NIP miałby z Ciebie hajs ściągać ...)

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

mistrzu_2
 Wysłana - 18 grudzień 2009 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

no nie mam pojęcia o tym więc proszę by mi odpowiedziano, nie chce któregoś dnia patrząc na konto w internecie widzieć jak hajsu ubywa z nieokreślonych przyczyn:D

mistrzu_2
 Wysłana - 18 grudzień 2009 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

czyli nie srać żarem tylko iść śmiało? :D

searme
 Wysłana - 18 grudzień 2009 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

Po prostu potrzebują danych do umowy i tyle.

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

mistrzu_2
 Wysłana - 18 grudzień 2009 14:13      [zgłoszenie naruszenia]

ok dzięki ;)

bambochaaa
 Wysłana - 18 grudzień 2009 15:09       [zgłoszenie naruszenia]

nip potrzebują, bo muszą w umowie napisać, żeby potem podatek od umowy odprowadzic

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

prosze o szybką odpowiedź, chcą ze mnie ściągnąć hajs??

Warto przeczytać: Mandat , fotoradar | Czy legalne jest sprzedawanie kser instrukcji i książek samochodowych z lat 50? | Turniej wirtualnego bilarda8 na kase | wypowiedzenie umowy o prace | wezwanie do zaplaty | Obrona konieczna i przekroczenie jej granic,czy Polski system prawa jest tu sensowny? | Analiza krotkiego bilansu. | Własna działalność gospodarcza | Bardzo wazne | Pismo do Telefonii Komórkowej. | sprawa sądowa, i świadkowie | problem z autem po wypadku | umowa z Mbankiem | wykorzystanie loga | Towar z Ukrainy, pilne | Alimenty do kiedy? | an123 | bohosiewicz | rotatory | bark | polskie | policja test | policja test pytania | celebrytki bez stanika | znane bez stanika | wpadki gwiazd | dentysta | kant | brabh | sex filmy | pająk | pkm | szpilki | nie do wiary | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.