FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5951 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Czarna Dziura
prosze o zdjecie bana: M_F 
[powiadom znajomego]    
Autor "prosze o zdjecie bana: M_F"   

om
 Wysłana - 30 marzec 2005 00:31      [zgłoszenie naruszenia]

j/w

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 30 marzec 2005 00:35      [zgłoszenie naruszenia]

Kulmas
-------------
W upadku byłem. Co do Grochowa - Teraz tam budują wszędzie nowe bloki. To co ma się dziać. Nowa Huta to też nie Chicago 1931. Teraz mieszkam w oazie spokoju i mi pasuje.

A po co to kasować, fajnie jak ludzi widzą, jakich mają fajnych modów.
I jeden przez drugiego stara się być ten obiektywny i bez skazy.

Sprawa M_F
-------------------------
Nie ciekawi was to, że jeden użytkownik, wilece aktywny - 3 tematy w dziale humor, na SFD też żenada, jakoby nikomu nie znany - zbanowany (a opbiecywał coś nam gdzieś i zakładajcie se na IP jak chcecie)).

Tym apelującym o obiektywizm i ucziwość nie odpowiem, bo ręce opadają.

Jak was boli to mu zdejmijcie tego banu, przecież tej zasady niezdejmowania i tak mało kto przestrzega. A co ja mam do powiedzenia, przecież biednego chłopca sprowokowałem.

Ne boją się ni Boga, ni Diabła ni Władzy Radzieckiej

Ronowicz
 Wysłana - 30 marzec 2005 00:41      [zgłoszenie naruszenia]

Wszyscy narzekaja ze jest zle. trzeba nowe panele robic. Nowe sposoby, nowe rodzaje panowac, wieksza kontrola, wieksze mozliwosci moderatora...

Ale kiedy dochodzi do momentu kiedy trzeba wykonac swoja powinnosc to polowa redow odpuszcza. No bo jak tak mozna...alez skad, kazdy chce byc czysta jak lza i kochany przez wszystkich. To po cholere niektorzy moduja. Po co ban skoro ma sie go sciagac ?

...Szara Eminencja...

Seewy
 Wysłana - 30 marzec 2005 00:44      [zgłoszenie naruszenia]

Kicius - chcialbym tylko jeszcze wyjasnienia tego:

Tym apelującym o obiektywizm i ucziwość nie odpowiem, bo ręce opadają.

co do zdjecia bana...zasada taka jest raczej przestrzegana (z wyjatkami)
poza tym - wydawalo mi sie, ze raczej normalnie rozmawiamy i wymieniamy poglady, ale widze ze juz i o to ciezko...

Ronowicz - nie rob z siebie jedynego sprawiedliwego, bo dobrze wiesz ze wszyscy sie tu staraja...nie tylko Ty banujesz...i wcale tak nie jest, ze reszta chce byc 'kochana' i czysta jak zla...

Zmieniony przez - Seewy w dniu 2005-03-30 00:45:12

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Ronowicz
 Wysłana - 30 marzec 2005 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

Seewy - dalej sie nie rozumiemy. Jestemy redami co oznacza ze musimy zgadzac sie na obowiazki i prawa reda. Padla decyzja - banow nie zdejmujemy. Jest przepis i sie go trzymamy. Padlo haslo - moderatorzy nie spieraja sie z soba w miejscach publicznych. Jest przepisik i sie go trzymamy.
Nie mozna naginac. Co z tego ze kazdy robi dobra rbote skoro kazdemu wolno raz na jakis czas nagiac przepis. Jaki to ma wtedy sens. Nas redow jest kilkadziesiat jakby tak kazdy tylko raz na jakis czas naginal "sprawe" to bysmy mieli burdel...poprawka - mamy burdel.

Ja z siebie nie robie jedynego sprawiedliwego. Jakbym mial robic do przelecialbym sie do hydeparku i zebral zniwo 20 banow. Sa granice dopuszcalnosci, ale sa granice ktorych sie nie przekracza.

...Szara Eminencja...

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 30 marzec 2005 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

Seewy - ze mną zawsze można rozmawiać.
Ale wystarczy wrzucić ocenę, czy nawet wyszukiwarkę - i zobaczyć jak kto w jakich tematach, jak się zachowywał. Dlatego opadają ręce.

A ja zbanowanego ostrzegłem - 2 razy, wystarczy przeczytać dokładnie temat.

Seewy
 Wysłana - 30 marzec 2005 00:52      [zgłoszenie naruszenia]

ok
EOT z mojej strony

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 30 marzec 2005 00:53      [zgłoszenie naruszenia]

Będzie dobrze

Pozdrawiam

Ronowicz
 Wysłana - 30 marzec 2005 01:04      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma co sie boczyc wzajemnie.
No offence.

Pozdrawiam i milej nocy !

...Szara Eminencja...

mlkv
 Wysłana - 30 marzec 2005 02:50      [zgłoszenie naruszenia]

Ban czasowy słuszny, z uwagi na wypowiedzi do Kiciusia i innych użytkowników oraz sposób formułowania poglądów o policji. Ban stały - IMO przesada. Nick M_F kojarzę z sfd i "policja" to chyba pierwszy Jego wyskok. Są użytkownicy którzy z dużą regularnością łapią bany, wracają i nikt im nie mówi że mają "wy********ć". Nie widzę więc powodu by autora tego topicu traktować inaczej i banować na dzień dobry.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 18 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

prosze o zdjecie bana: M_F

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Warto przeczytać: | | kryzys | jumping | sky | skydiving | fantazje | villain | sex z pieskiem | filmy motywacja | kod zabespieczajacy ustawienia frabryczne nokia 6300nokia 6300 | chamskie vol 1 | CAS NR161735 79 1 | zatrucie | ZAMCZYSKO W OTRANTO | big brother nago | aktywacja xp | eamore | o muzyce trance | sylwia gliwa playboy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.