FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1366 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
prosze pomóżcie 
[powiadom znajomego]    
Autor "prosze pomóżcie"   

Adam Sasza
 Wysłana - 30 sierpień 2009 23:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, mam do was wielka prosbe. Spotykalem sie z dziewczyna 3 lata i co tu duzo mowwic nawalilem....teraz chcialbym zrobic wszystko co w mojej mocy aby udowodnic jej jak bardzo ja kocham i ze nie odpuszcze jej sobie...prosze was podsuncie mi jakies zaskakujace i romantyczne pomysly co moge zrobic....wczoraj poslalem jej kwiaty...planuje upiec dla niej ciasto....chce porozmawiac z jej mama aby pozwolila mi w jej pokoju, przed jej przyjsciem z pracy ustawic kolo 100 swieczek i ulozyc z nich serce a w srodku polozyc rozyczke....prosze podsuncie mi jeszcze jakies pomysly,ona naprawde jest tego warta, z gory dziekuje.

Norbi668
 Wysłana - 30 sierpień 2009 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

Takie akcje nie działają-> nie bądź miekka faja sam to przerabiałem. Jak coś z***ałeś to pogadaj, przeproś i tyle. A no i olej Jeśli coś z tego ma być to się odezwie i wróci

arch1ebald
 Wysłana - 30 sierpień 2009 23:19     
 Usunięta przez moschino za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

Adam Sasza
 Wysłana - 30 sierpień 2009 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

nie jestem***** kolego, nie moge jej zlewac bo to nie z jej winy nie spotykamy sie teraz.Poprostu chce jej udowodnic jak ja bardzo kocham.

Fito85
NBA tajper
 Wysłana - 30 sierpień 2009 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

Zadzwoń do niej i powiedz: daję ci jeszcze jedną szansę... zje.bałaś, ale masz szansę odkręcić to! Nie spier.dol swojej szansy głupia suko!

Zmieniony przez - Fito85 w dniu 2009-08-30 23:32:53

Ekspert -

arch1ebald
 Wysłana - 30 sierpień 2009 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli to nie jest prowokacja i naprawde masz "problem" to wiedz ze:

1. im bardziej bedziesz sie staral tym wiekszy chvj z tego wyjdzie
2. jezeli naprawde ci na niej zalezy to po prostu usun sie na bok i daj jej to przemyslec. nie w******laj sie w jej zycie z tym calym romantycznym szajsem bo ja tylko dodatkowo podkvrwisz
3. jak bedziesz sie tak blaznil to ona moze i do ciebie wroci ale z litosci; a pozniej bedzie to wykorzystywac przeciwko tobie. chyba nie o to ci chodzi co nie?

Zmieniony przez - arch1ebald w dniu 2009-08-30 23:38:54

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -

Adam Sasza
 Wysłana - 30 sierpień 2009 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

chlopaki wiem ze to co napisalem brzmi jakbym byl cipą w okularach( nie obrazajac cip w okularach) jestem zupelnie inny lecz w tym przypadku zrobie wszystko zeby pokazac jej ze mi na niej bardzo zalezy....

Adam Sasza
 Wysłana - 30 sierpień 2009 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

stary te rzeczy co mi napisales sa Ok i pewnie by zadzialaly jakby ona cos od***ala...a tu ja jestem winien.

Jebak_24cm
 Wysłana - 30 sierpień 2009 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

jesteś ci.pą i dobrze o tym wiesz ci.po! Wypier.dalaj płaszczyć się przed nią jak bezdomny pies i błazen..

RysioDrive
 Wysłana - 30 sierpień 2009 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

Człowieku trochę dystansu, jak kocha to wróci. Odpuść

gREEn88TOM
 Wysłana - 30 sierpień 2009 23:46      [zgłoszenie naruszenia]

czas leczy rany ;) , daj jej spokój, zobaczysz co się rozwiąże... jak źle wyjdzie, to witaj w klubie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

prosze pomóżcie

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: w zyciu jak w filmie | Nad czym ona myśli? | Czy ten związek ma sens ? | Czy sluszna decyzja ? | rozstanie chvjowe uczucie | byla i zemsta | Jak ją przekonać? | Dylemat z kurvą | o co jej chodzi ? | brak zwiazku cale zycie | Jak one się zachowują po alkoholu? | Dupeczki w robocie, uczelni | korzystać? | Wypalenie | Księżniczka. | Impreza | prawik22 | dziewczyna z innej szkoły | Dee Jay | kayden kross | biusty | wentabu | cechy prawdziwego | prawdziwy mężczyzna | budownictwo | monika | lipnicka | buziaczek | ojojoj | smsy | wiedźmin | twarde w to grają | twarde w to graja mma | deschain | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.