FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2083 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
prozac 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "prozac"   

piotrusxtc
 Wysłana - 10 lipiec 2010 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

nie jestem farmaceutą czy chemikiem
ale
zarówno prozac jak i wspomniany zomiren działał na mnie jednakowo.

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

Bykos
 Wysłana - 11 lipiec 2010 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem jak prozac mogl na ciebie dzialac jednakowo jak jakis lek nasenny ;) chyba ci sie cos pomylilo

Zmieniony przez - Bykos w dniu 2010-07-11 23:05:30

piotrusxtc
 Wysłana - 12 lipiec 2010 00:39      [zgłoszenie naruszenia]

lek nasenny?

acha...

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

Serotonina
 Wysłana - 12 lipiec 2010 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

- zomiren to nie jest lek nasenny tylko anksjolityczny :D to ze na kogos zadzialal tak samo jak sertalina to czysty przypadek, leki psychotropowe dzialaja na kazdego czlowieka osobniczo i naczej, maja zazwyczaj kilka profili dzialania z tym ze jeden uwydatniony (np. dzialanie anksjolityczne & uspokajajace & p-drgawkowe). tak naprawde lekarz nawet jak zapisuje taki lek nie wie do konca jak zadziala. (tak naprawde to lekarze gowno wiedza:) ).
- benzodiazepiny nie sa takiie straszne jak barbiturany:) maja mniej efektow ubocznych i bardziej uprofilowane dzialanie
- ty kolezko ktory chcesz prozac na depresje samemu sobie stosowac:D powiem tyle - chyba cie po******o :D jesli masz naprawde depresje to przy zle dobranym leku mozesz skonczyc na oddziale zamknietym albo miedzy plytkami chodnika po wycieczce z 10 pietra. jeszcze nie slyszalam wiekszej herezji, koledzy ci naopowiadali ze fajny jest? prozac na jednych dziala jak zloty lek na innych wogole. ma duzo efektow ubocznych i dzialania paradoxalne, nie polecam

Bykos
 Wysłana - 14 lipiec 2010 00:28      [zgłoszenie naruszenia]

Działanie przeciwlekowe jest niezbedne przy bezsennosci Panie kolego
paradoksalne to jest to ze ze najjpierw mi piszesz ze lekarz nie wie jak zadziala lek przepisujac go co jest kompletna bzdura bo gdyby nie widzieli jak dzialaja to by wogole nie byli potrzebni oczywiscie moze byc jakies odstepstwa od reguly i trzeba ja brac pod uwage ale kazdy lek ma jakich schemat dzialania i na jego podstawie sie dobiera lek pod osobe i dolegliwosc, potem mi piszesz zebym przypadkiem nie bral go na własna reke to co jednak lepiej isc do lekarza ktory nie ma pojecia co mi przepisuja i jak to na mnie zadziala ? Spokojnie nic mi sie nie stanie nawet jesliu bym sprobowal potrafie rozgraniczyc dzialanie jakiegos srodka z moimi prawdziwymi myslami pozatym przy moim samopoczucii to mam wieksze szanse wyladowac na chodniku nie biorac tego niz biorac ;)

Serotonina
 Wysłana - 15 lipiec 2010 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

a zjedz sobie nawet cale opakowanie jak masz ochote:) moglabym ci wytlumacyc te wszytkie wtoje watpliwosci ale widze ze zbyt malo wiesz zeby z toba dyskutowac

el6533
 Wysłana - 23 lipiec 2012 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

na depresję ważna jest jeszcze rozmowa z bliską osobą, jeśli jeszcze taką masz. Radzę spróbować

el

_nathan_
 Wysłana - 24 lipiec 2012 01:11       [zgłoszenie naruszenia]

brałem xanax , lekkie uspokojenie nic specjalnego.

Change my pitch up, smack my bitch up.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

prozac

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | wypłaty Solid | jak usun konto | sperma na bieli . nie | od sprzedawcy kunte bez adnej | tryptamina | johnnyc | sztuka rozbierania | showuptvbismart | 18 tiry | tetris72 | szewc | regresja hipnotyczna | skyn unimil | antyplagiat | blabla90 | rotkiel | six feet | zostaA"my przyjaciA3A,mi | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.