FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2468 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
przelew 
[powiadom znajomego]    
Autor "przelew"   

Lech1986
 Wysłana - 30 kwiecień 2005 08:37       

Przeniesiona przez Fana z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

na allegro czesta forma platnosci jest przelew.. ale jak ie go robi bo nigdy nie robilem jeszcze:) zachodzi sie do obojetnie jakiego banku? no i co dalej?

Najlepsza MOTYWACJA to CHĘĆ bycia NAJLEPSZYM!!!

ZIELIN5
 Wysłana - 30 kwiecień 2005 09:00      [zgłoszenie naruszenia]

wypełnia kwitek i daje sie go pani w banku wraz z kasa.

fitnessstore.pl

Zzz....
 Wysłana - 30 kwiecień 2005 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

Rodziców się zapytaj napewno często wypełniają przelewy.

Zdravko
 Wysłana - 30 kwiecień 2005 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

Najprosciej, idziesz na pocztę, bierzesz sobie cos takiego (powyzej), wypelniasz i dajesz wraz z kasą pani w okienku ...

Visca El Barca !!!
..::GofrozyebyFromDaHajdpark::..

"To słowa, nie bomby, cechują rozsądnych [...]"

Publius
 Wysłana - 4 maj 2005 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

j/w, ale jest jedno ale...
na poczcie i w banku przy okienku zabulisz troche prowizji.

ja polecam kombinacje Lukas Bank i mBank, jesli planujesz kupowac na allegro czesciej. :)

Pozdrawiam serdecznie,
Publius Enigma
->
Moje wypowiedzi stanowią moją indywidualną ocenę sytuacji na rynku, etc.

Zdravko
 Wysłana - 4 maj 2005 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

Pobierane prowizje (z tego co wiem z doswiadczenia):
w banku: 7zł
na poczcie: 2,5zł

P.S. Osobiscie mam konto w mBanku

Visca El Barca !!!

Publius
 Wysłana - 5 maj 2005 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma co podawac prowizji, bo kazdy bank ma inne. do tego dochodzi forma przelewu, czy chcesz zwykla czy elixir (priorytet). generalnei przelewy pocztowe sa drozsze i dluzej dochodza. odradzam poczte. chyba ze w jaichs wyjatkowych przypadkach, jak komus nie zalezy na czasie i dla kogos, dla kogo te 5 czy 7 zlotych to psi pieniadz. jednak gdy ktos kupuje czesciec cos przez neta to wystarczy 10 przelewow np. przez poczte i tracicie 50zł. chyba nie warto... mowie oczywiscie orientacyjnie i dla przykaldu.

najlepszym bankiem do transakcji internetowych jest chyba mBank. nie chce mi sie wymieniac jego zalet. powie tylko ze allegro wspolpracuje z mBankiem np. w formie mTransferu.

mBank jest o tyle fajny, ze ma wszystkie przelewy za only 50 groszy, darmowa obsluge itd. itp. no ale jakos sie kasa na konto w mBanku musi dostac, a mKioskow nadal jest malo. dlatego tak jak pisalem wczesniej, radze kombinacje mBanku i Lukas Banku (bez karty bankmatowej. Lukas ma rowniez darmowa obsluge konta i nie zamawiajac karty bankomatowej mozecie miec takei konto za free totalnie. nawet grosza nie bedziecie musieli zaplacic. oczywiscie konto na Lukasie musi byc z obsluga przez internet. przy takiej kombinacji wplacacie kase do Lukasu (za free), robicie przelew z konta Lukasu na konto do mBanku (za free, ale musicie wczesniej wpisac w placowce lukasa numer waszego konta z mBanku do zdefiniowanych przelewow), po przelewie macie kase w mBanku. wtedy robicie przelew naleznosci na konto pana X (za 50gr). i tak cala operacja kupna czegostam kosztuje was: cena towaru + koszty wysylki + 50gr. alles. moze wyglada to troche skomplikowanie, ale jest proste jak swinski ogon w rzeczywistosci :)

Pozdrawiam serdecznie,
Publius Enigma
->
Moje wypowiedzi stanowią moją indywidualną ocenę sytuacji na rynku, etc.

Zdravko
 Wysłana - 5 maj 2005 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

Prowadzenie i karta bankomatowa we wszystkich rachunkach w mBanku jest darmowa, a za przelew miedzy kontami mBanku (BreBank) nie placi sie nic ...

Visca El Barca !!!

Magnus
 Wysłana - 5 maj 2005 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

" mBank jest o tyle fajny, ze ma wszystkie przelewy za only 50 groszy, darmowa obsluge itd. itp. "

np w raiffeisenie wszystkie przelewy sa za darmo, zarowno te wewnatrz banku jak i poza nim.

mi b. odpowiada raiffeisen, mila obsluga, nigdy jeszcze nie stalem w zadnej kolejce. Wyplataty z jakiegokolwiek bankomatu tylko 1 zl nie za lazenie od kwoty.
to co tygryski lubia najbardziej.

Tommygun
 Wysłana - 6 maj 2005 19:14       [zgłoszenie naruszenia]

u mnie mbank już nie gra praktycznie żadnej roli - dostałem do swojego drugiego konta w pko sa za free możliwość korzystania z internetu i wszystkie przelewy są darmowe, do trzeciego konta w pbk-bph chciałem kiedyś założyc też obsługę przez sieć ale zrezygnowałem, mieli procedurę dłuższą niż św. mikołaj roczny przebieg sań

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

przelew

Warto przeczytać: Metody wyceny projektow gospodarczych - zadanie | ubezpieczenie | prawo budowlane- uprawnienia budowlane | Praca-Student | Opłaty drogowe (winetki) | Wymigać sie od wojska ;) | Rachunkowość Bilans | Odwołanie od mandatu. | Miejsce Publiczne :? | Ile kosztuje zaświadczenie o niekaralności i gdzie sie po niego zgłaszać? | poczta tyle ze angielska | Jak to jest ??? | ZNAK byl nie tylko u nas :-D | MTS-HELP | Dane osobowe- czy cenne ? | Czy socjalista może być chrześcijaninem?? | nasze zdjęcia | portale randkowe | randka | wiolus | warthunder | skaza białkowa | skaza | sponsorkipl | sponsorki | insomnia cd | hitch | super | odkurzacz | hot dog | gingula | exstaza | szoowar | wiagra | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.