FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2757 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
przemyslana sceneria czy spontaniczna akcja 
[powiadom znajomego]    
Autor "przemyslana sceneria czy spontaniczna akcja"   

knuj
 Wysłana - 3 maj 2006 20:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mianowicie chodzi o tzw. "pierwszy raz".jak uważacie to powinno wyjsc samo z siebie czy może odpowiednio to przygotować a jesli tak to co np.?

kicia_d
 Wysłana - 3 maj 2006 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

najlepiej mieć w pogotowiu wszystko co potrzeba bo to zawsze moze wyjść samo z siebie. Przede wszystkim zabezpieczenie. Drugą rzeczą bardzo wpływającą na tą wyjątkową sytuacje jest atmosfere, można np. przygotować kolacyjke,(jesli mowmy o przygotowaniu) świece itp. I oczywiście duuuuuuuuużo miłości

maverick22
 Wysłana - 3 maj 2006 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

Nawet jak bedziesz przygotowywal to i tak wyjdzie samo z siebie. Najlepsze sa akcje spontaniczne

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -

labtec
 Wysłana - 3 maj 2006 21:08      [zgłoszenie naruszenia]

a ja mysle ze pierwszy raz powinien byc przemyslany, bo co jak co ale sie go zapamieta na cale zycie

bynajmniej ja jeszcze pamietam

a co przygotwac? przede wszystkim dziewczyne i gumki

Zmieniony przez - labtec w dniu 2006-05-03 21:09:00

"Out of order, I show you out of order. You don't know what out of order is, Mr. Trask. I'd show you,
but I'm too old, I'm too tired, I'm too fuckin' blind."

knuj
 Wysłana - 3 maj 2006 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

hymh...chyba ta.przygotuje kwiatki kolacje ubiore sie we frak i sie postresuje tak ze nic nie zdziałam. z drugiej strony chciałbym cos kreatywnego, zafundowac niezapomniane przezycie. moze cos na wakacjach czy lepiej nie zwlekac...rzucajcie pomysłami. z gory dzieki

labtec
 Wysłana - 3 maj 2006 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

o przygotowaniach to chodzilo mi o zastanowienie sie, czy na pewno chcecie juz

i nie robcie tego na szybko gdzies pod namiotem... taka moja rada

"Out of order, I show you out of order. You don't know what out of order is, Mr. Trask. I'd show you,
but I'm too old, I'm too tired, I'm too fuckin' blind."

maverick22
 Wysłana - 3 maj 2006 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

Zadnych przygotowan ,bedzie do tego okazja to sie wydarzy.Jesli oboje tego chcecie to przynajblizszej okazji zrobicie to co chcecie he Mowie spontaniczne akcje sie pamieta do konca zycia.

Znawca -

michuXTC
 Wysłana - 3 maj 2006 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

jak masz naście lat to akcje typu kolacja, kwiaty, świece, wino nie są chyba najbardziej odpowiednie ,

maverick22
 Wysłana - 3 maj 2006 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

michuXTC ,ale zyjemy w XXI wieku. Teraz dziewictwo i prawictwo traci sie w wieku nastu lat

Znawca -

michuXTC
 Wysłana - 3 maj 2006 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

właśnie napisałem że takie przemyślane akcje typu romantyczna kolacja przy świecach NIE są dla nastolatków bo taka panna stwierdzi że coś z tobą jest nie tak , i nie pomoże tłumaczenie że jesteś zakochanym romantykiem

knuj
 Wysłana - 3 maj 2006 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

a co to? tylko romantyczna kolacja istnieje? toz to napuszone...ja chce przemyslane ale nie napuszone (zaczynam za dużo wymagać?)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

przemyslana sceneria czy spontaniczna akcja

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Problem z prezerwatywami | swedzenie | Czy wszystko jest ok ???? Pierwszy raz | Cos nie tak. | Plastry EVRA i stosowanie | Grzybica ferdka? | Seks po ślubie - czy dziewczyn które tak myślą jest wiele? | Krwawienie po stoosunku | owłosienie na penisie | jakas choroba penisa ;/ | kolezanka | Nie wiem czy się bac pierwszego razu!! | Ciaża a ból brzucha | Znowu udaje! | Ciąża | publiczna apelacja w obrębie tego działu | calvin klein man | polak | KSM | wycieczka | dragons den | podpierak | grawer | rozqurwiciel | AdolfiQ | nudist | rkr | pomysA, na zmiane | japonki | xtrasize | lee knox | powiekszanie penisa | pamiętniki z wakacji | grafik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.