FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2942 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
przerwa 
[powiadom znajomego]    
Autor "przerwa"   

F11
 Wysłana - 31 sierpień 2009 11:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, co myślicie o przerwie w związku ... O daniu sobie trochę luzu

69Mlody69
 Wysłana - 31 sierpień 2009 11:57      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwszy na pierwszej

Przerwa = próba delikatnego powiedzenia, że to już koniec tudziez czas spedzany na poszukiwaniu kolejnego partnera a w razie gdyby się nie udało zakonczenie na powrocie do obecnego z piesnia na ustach w stylu "ogarnelam sobie juz wszystko i kocham Cie" az do nastepnej przerwy ot co.

Zmieniony przez - 69Mlody69 w dniu 2009-08-31 11:58:49

...Some Say I'm Goin' To Hell But I'm Already There...

Specjalista -

syriusz6
 Wysłana - 31 sierpień 2009 12:06      [zgłoszenie naruszenia]

jak wyzej, to szukanie czegos, a gdy sie nie znajdzie to znowu brednie kocham cie i jestes jedyny..

F11
 Wysłana - 31 sierpień 2009 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

aha - ok

rozmawialem z nia, to powiedziala ze nie ma zmiaru nikogo szukac

Zmieniony przez - F11 w dniu 2009-08-31 12:08:52

h.2.o
 Wysłana - 31 sierpień 2009 12:09      [zgłoszenie naruszenia]

przerwa a dawanie sobie trochę luzu to chyba jednak nie to samo, nie?

jeśli przerwa to j/w, natomiast trochę luzu czasami się przydaje

SaharVS
%-)
 Wysłana - 31 sierpień 2009 12:09      [zgłoszenie naruszenia]

pierdu pierdu

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

QbaV
 Wysłana - 31 sierpień 2009 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma zamiaru nikogo szukać bo już znalazła

Znawca -

F11
 Wysłana - 31 sierpień 2009 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi o to - że mieszkamy bardzo blisko siebie, widujemy sie codziennie nawet po 3 razy dziennie - ona teraz zaczyna klasę maturalną i co za tym idzie stres itp itd ... nie wie czy pogodzi szkołę i miłość ( ja na to, ze nie musi godzić tego bo szkoła powinna być dla niej na 1 miejscu a później ja ), pisanie zbyt częstych smsów o dziecinnych treściach (fakt - przesada). Może źle napisałem, że to przerwa ... raczej danie sobie troche luzu

znam ją i wiem, że ona taka nie jest - gdy rozmawiałem z nią o tym daniu sobie trochę luzu, to powiedziałem ze sie boje ze znajdzie kogoś innego - rozplakala sie i powiedziala, ze nie ma zamiaru nikogo szukac

Zmieniony przez - F11 w dniu 2009-08-31 12:14:43

h.2.o
 Wysłana - 31 sierpień 2009 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

klasa maturalna i stres?

w tej sytuacji trochę luzu jest skazane, jak zatęskni za tym wszystkim to będzie jak dawniej, a jak nie to....

F11
 Wysłana - 31 sierpień 2009 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

tylko mi jest z tym ciężko - bo trochę się przyzwyczaiłem do codziennego jej widoku i pisania z nią po 150-200 smsów dziennie... Ale dam rade jakoś ... bedziemy sie widywac ale nie tak czesto

sylwestr84
 Wysłana - 31 sierpień 2009 12:27      [zgłoszenie naruszenia]

..bo trochę się przyzwyczaiłem do codziennego jej widoku i pisania z nią po 150-200 smsów dziennie...

Jeśli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu
widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością, jak z własnej. Henry Ford

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

przerwa

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Czy kobiety warte są naszych uczuć?? | problem z ex | IM też wolno kochać !? | CO MAM ZROBIĆ?:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( | Jak się uwolnić od natrętnej dziewczyny %) | Tajniki męskiej psychiki...pytanie do panów ale nie tylko | co sądzicie ....pewien związek | klamstwo | POTRZEBNA WASZA POMOC - prosze | Dlaczego tak??? | Metlik w głowie;d | Czy to dobrze? | Jak to było z wami | Co robić? | eh... dziewczyny co sądzicie | pytanie do mężczyzn o kobiecą logikę | zimowa | holocaust w literaturze | diabeł w literaturze | lokator | zaciski hamulcowe golf3 | buty damiani | przygodny seks | colin mcrAE | szadkowski | święta kinga | Alfa 159 | łechtaczka | efedryna | szmaty | omegle | mężatka | seriale online | seriale online za darmo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.