FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9262 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
przestroga.... 
[powiadom znajomego]    
Autor "przestroga...."   

F0rest
 Wysłana - 1 listopad 2005 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

macpryw ty dla mnie jestes GOŚĆ
jak coś czujesz do tej panienki to rób swoje
jestem za tobą

''Roses are red. Violets are blue. Milk, eggs, coffee.'

macpryw
 Wysłana - 1 listopad 2005 11:47      [zgłoszenie naruszenia]

jak to człwiek sie nie zmiania??to chyba ty nie wiesz co piszesz.
Jak jestem zakochany i mi zalezy na jakiejs dziewczynie to nawet rzadko melanzuje.Teraz ta dziewczyna z soboty wyszło tak bo wyszło,zreszta i tak mysle ze z ta co ma tego typa jakos nic nie wyjdzie poprostu.Jest z nim 4 lata wiec ciezko jest zapomniec tyle czasu.Ale zobaczymy jak bedzie.
i wlasnie głownie dlatego teraz tak lipnie sie czuje ,ona do tej pory jeszcze nie wróciła wiec moze sie pogodzili.zeby ktos byl szczesliwy ,ktos musi byc smutny.ale zobaczymy moze bedzie dobrze
pozdfro dla tych cio mnei rozumieja

Zmieniony przez - macpryw w dniu 2005-11-01 11:51:10

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

prezes85
 Wysłana - 1 listopad 2005 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ja wiem co pisze. Może ty niewiesz co robisz. Jak chcesz byc z jedna a robisz coś z drugą... Ja wiem że masz ochote sytuacja była. No ale to tak jakbyś ją już zdradził. Coś iskrzyło tylko że ona ma faceta. Nie warto się skupić na jednej? Bo nie wierze że kiedy ona powie iż chce być tylko z tobą, to ty przestaniesz na zawsze wszystkich swoich akcji. Może znikną na chwile ale jak będzie kryzys, kłótnia czy poprostu nie będzie miała ochoty to wskoczysz do łóżka innej. Ludzie się nie zmieniają tak bardzo.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

macpryw
 Wysłana - 1 listopad 2005 14:26      [zgłoszenie naruszenia]

no jakby tak powiedziala to ja bym juz pewnie robil inaczej tz nie chodzil bym na melanze bez niej.A jezeli idzimy razem to raczej wyklucza zdrade czy wogole nawet jakies swirowanie.wtedy raczej jestem monotematyczny
ale chopdzi o to ze ona chyba tak nie powie,mówi ze wie ze ten jej typ to ten jedyny ale do mnie tez cos poczula i dlatego tak wyszlo.
a sie doluje ,ejabne zycie.

prezes85
 Wysłana - 1 listopad 2005 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

Widzisz, a jakbyś z nią był i ten jeden raz byś poszedł na impreze sam? No niewiem, wyjechała do babci na 2 dni. Kolega bardzo prosił. Poszedłeś, wypiłeś bo o to nie trudno. Napatoczyła się jakaś fajna niunia... Akcja sie toczy trzeba reagować. Wątpie żebyś sobie odmówił. O tym mówie rzucając hasło, że ludzie się nie zmieniają.

Niechce cię umoralniać, wychowywać ani nie potępiam. Twoje życie. Ale się zastanów, bo może warto kogoś znaleźć kto za toba wskoczy w ogień. Da ci ciepło, miłość, pocieszenie wtedy kiedy potrzebujesz. Wtedy kiedy jesteś sam i niewiesz co zrobić poradzi ci. Kiedy zrobisz coś złego, powie 'mozna to naprawić'i wskarze wyjście. Chyba to więcej warte niż zaliczenie kolejnej laski. A adrenaline masz przy skoku z bungee, samochodach i podobnych sprawach.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

cooqłka
 Wysłana - 1 listopad 2005 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

Prezes - dobrze prawisz

Do czytających moje posty,których zmyli nick: JESTEM FACETEM! Więc nie podbijać do mnie panowie %-)
---------------------
Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi - Albert Camus

Znawca -

macpryw
 Wysłana - 1 listopad 2005 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

no dobrze prawie,bardzo ladnie tylko według mnie tak troszeczke idealistycznie.Bo tez chciałbym miec taka pewnosc ze taka osoba istnieje co pojdzie za toba wszedzie tylko jakos zycie zawsze to weryfikuje.
Taka jest prawda.Ludzie sa tylko ludzmi,co nie zmiania faktu ze bardzo chciałbym taka dziewczyne znalezc i wierze w to ze taka znajde niedługo.
I nie bede tak chodzil na imprezy,budzil sie na kacu ,niepamietal co robilem w nocy i jeszcze do tego tak jak ostatnio z gola siostra kolegi kolo mnie mlodsza o 3 lata...
Chcialbym ze bylo piknie ,fajnie ,romantycznie tylko wiem ze to moze byc złudne albo chwilowe.
Ale jestem dobrej mysli....

darkweeder
 Wysłana - 1 listopad 2005 19:13       [zgłoszenie naruszenia]

Ludzie gdzie wy se urodziliście???

przeciez to normlane ze laski takie rzeczy odpierdalają widze to na codzien i wogle mnie to juz nie dziwi

laski to pedały

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

przestroga....

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10