FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9262 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
przestroga.... 
[powiadom znajomego]    
Autor "przestroga...."   

macpryw
 Wysłana - 25 październik 2005 09:24      [zgłoszenie naruszenia]

wy wiecie co to znaczy frajer?
jezeli panna chciała to znaczy ze jej z tym typem cos było nie tak,teraz mi pisze ze wszystko było by ok miedzy nimi gdybym sie nie pojawił ale czasu nie mozna cofnac...
Ja bym sie nie bał ze ona mnie zdradzi.Ten jej typ to lamus ,jest on widzial mnie i boi sie cokolwiek zrobic.Wogole ona mu powiedzila ze jak jest z nuim teraz to ciagle mysli o mnie...
Gdybym ja sie dowiedzial ze jakis ja swiruje to bym mu odrazu leb roz***al a z nia to nie wiem co bym zrobil i ona o tym wie.Mysle ze by sie bala,poza tym ja mieszkam od niej 2 km a tamten typ 50 wiec ja znam duzo jej znajom,ych.
Dzisiaj mamy impreze jezelin ona pojdzie to prawdopodobnie bedzie koniec z tatmtym typem.Jezeli nie to jedzimy dalej i zobaczymy co bedzie.wczoraj znowu suie spotkalismy po ksiazki mialo byc bez niczegop a i tak cos tam bylo;)

ferry a o tych jazdach to bez kitu zadnej pannie nie mowilem ,nawet jej jak ciagle gadamy o seksie to nie poiwedzialem ze ruchalem panne z kolzeka na klatce bo to wstyd chyba :D
to panny same taka opinie mi daly :( tylko nie wiadomo skad
pozdro

p.s farjere to moze sprzedac na psach a ja poprostu odbijam panne ktora sama chciala sie ze mna spotykac i nie jestem zadnycm zlodziejem czy kim spodobnym,wiec nie gadajcie glupot niektórzy bo pewnie sami byscie chcieli miec takie akcje.

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

fabrice
 Wysłana - 25 październik 2005 09:46      [zgłoszenie naruszenia]

jak suka nie da to pies nie weźmie :P

co nie zmienia faktu że frajer jesteś :]

PTL
 Wysłana - 25 październik 2005 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

A ja się dziwię coniektorym. Przecież to zwykła ****a. Zadziałała chemia i poszło. Takie rzeczy się zdarzają. Moja rada: Odpuść sobie ją, bo nie jest warta skoro robi takie rzeczy facetowi. Piszesz, że zaczęliście studia. To zobaczysz jaką "karierę" jeszcze zrobi...

Tworzyć ten świat pełen zalet i wad...

rewizor
 Wysłana - 25 październik 2005 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

Laska zwykła szmata, a ty śmieciarz bez zasad,idealnie się dobraliście. Mam nadzieję, że jej koleś zasopnsoruje Ci wycieczkę do lasu. Nie pozdrawiam

vox
 Wysłana - 25 październik 2005 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

tanczylismy wolne na ulicach <--------------to jest dooooobre

Znawca -

macpryw
 Wysłana - 25 październik 2005 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

ale lapsy niektórzy tu sa
przeciez mlody jestem po to zeby sie bawic ,czy ja gdzies powiedzialem ze to milosc na cale zycie??
pobawimy sie i przejdzie,poza tym ona sama zaznaczyla ze ja jej sie pierwszy spodobalem i ona zrobila pierwsza inicjatywe.
A ci którzy mówia ze jestem frajere to wezcie lamusy ***an ewyjdzie na ulice i nazwijcie tak kogos to zobaczycie.
Lapsy siedza cale zycie przed kompem i jedyne co robia na forum pisza

SaharVS
%-)
 Wysłana - 25 październik 2005 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

Jak wyjde na ulice to tylko po to by zatanczyc wolna piosenke. Najlepiej celine dijon. A teraz posiedze sobie na kompie ...

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

fabrice
 Wysłana - 25 październik 2005 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

hahaha

bedziesz mial pecha jak cie jej koles potnie i zostawi w lesie w plastikowym worku
pozatym i tak jestes frajer i szmaciarz
pozatym dziewczyna również jest frajer i szmaciarz
a jak masz jakis problem to okej, przyjedz do mnie a dla ciebie specjalnie opuszcze dom wyjde przed blok nazwe cie frajerem i ci spuszcze w******l jak myslisz ze sie boje!

macpryw
 Wysłana - 26 październik 2005 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

hehe małolat frajerów mowie ci poszukaj sobie na podwórku,niechce mi sie kłocic wlasnie wrócilem z melanzu otrzesinowego :D
wynajelismy pokoik w hotelu po melanzu i była jazda :D jazda bykla fajna ,fajnie sie dziewczyna rucha tylko teraz jak pomysle to 2 rzeczy mnie wkur....: wydalem prawie 300 zl w tym 70 na taxi po warszawie zeby znalezc hotel do 250 zl a w sumie ona i tak dała jeszce 60 zl.
a druga rzezc to ze po wódzie i paru browarach i jednym xtc nie doszedlem:(
trwało to 2 godz a ja sie nei spuscilem lipa troche.
pozdrawiam wszystkich zamulenców internetowych

funkadelic
 Wysłana - 26 październik 2005 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

1)Powiedziala mi przed chwila ze poprostu ona sie boi czy ja bym jej nie wykorzytsal tylko i zostawil odrazu,nie wiem czemu ale tak ddziewczyny o mnie moiwa :(
2)przeciez mlody jestem po to zeby sie bawic ,czy ja gdzies powiedzialem ze to milosc na cale zycie??
pobawimy sie i przejdzie
3)po wódzie i paru browarach i jednym xtc nie doszedlem:(

Dalej sie zastanawiasz czemu niektorzy uwazaja cie za frajera?

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

przestroga....

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10