FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9262 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
przestroga.... 
[powiadom znajomego]    
Autor "przestroga...."   

Riddic
 Wysłana - 30 październik 2005 00:18      [zgłoszenie naruszenia]

nie szkoda Ci czasu dla takiej ****y??
zreszta chyba nie masz zbyt wielkiego wyboru i tylko takie Ci zostaly. bo biorac pod uwage to co reprezentujesz tu i w innych postach, u normalnych dziewczyn raczej szans nie masz. nawet szkoda mi Ciebie troche.

pozdrawiam

matrix has you

macpryw
 Wysłana - 30 październik 2005 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

WIESZ CHLOPAKU WLASNEI DZIS rozmawialem z taka fajna panna z pierwszego roku i powiedziala mi ze jestem najlpepsza dupa na pierwszym roku,wiec chyba bni jest tal zle.
tylko ze mam troche wiernosco mierna bio dzis mialem taka jedna panne ,siostrev mojegon kolezki i seks byl :D
nie chcualem tego ale tak wyszlo ,powiedziala ze jestem uczuciowy bardzo i romantyczny
ale znowu powiedziala mi ze na poxczzatku myslala ze jestem taki który hchce panne na raz tylko ;( dopiero pozniej sie przekonala ze jestem uczucioiwy chlopak i mowi ze mnie bardzo lubi :)

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

fabrice
 Wysłana - 30 październik 2005 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

a pozniej mamusia przyszla i cie obudzila bo czas isc do kosciołka z rodzicami ta? heh
zycze ci abys zdechl jak pies pod latarnia razem z tymi swoimi ****ami co je na klatkach ruchasz, nie roznisz sie od nich niczym, tez jestes ****a i w dodatku meska, meska dziwka!

Petz
 Wysłana - 30 październik 2005 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

koles , mapcryw, dla mnie jestes burakiem, chamem i ćwierćmózgiem.
2) nazywasz tamtego lamusem i mowisz zebys mu łeb roz***ał, zaloze sie ze do piet mu nie dorastasz, a twoim jedynym argumentem jest fizyczna siła, jak na debila przystało. Ciesze sie ze cie nie znam i podsumowując załączam pozdrowienia: *******LAJ

cholerny warszawski dupek!

Zmieniony przez - Petz w dniu 2005-10-30 20:00:40

Daj żyć.

macpryw
 Wysłana - 30 październik 2005 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

daleas mi serce ,dalas mi sny ,dalem ci sibie ,dalas mi łzy dni przeminely odeszly w dal pozostowiajac w mej duszy zal.......
nie wiem czemu mnie nie rozumiecie jakbyscie nigdy nie byli,nie wuiem czy jestem zakochany czy nie,w kazdym razie mysle o niej czesto i teraz juz jest ciezko musdze isc sie upic zeby zapomniec.
wiem ze sila fizyczna jest prymitywna ale juz tak jest ,ja na to nic nie poradze,poza btym kocham zycie i melanze,zycze wam tego samego.
Pozdrawiam wszystkich nawet tycj co mi jada
p.s robilem sobie badanie w mensie i mi wyszlo ze mam 130 iq.

Zmieniony przez - macpryw w dniu 2005-10-30 20:13:42

Petz
 Wysłana - 30 październik 2005 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

a ja jestem przewodniczącym loży masońskiej

Daj żyć.

Kos_a
 Wysłana - 30 październik 2005 21:41     
 Usunięta przez ferry za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

SaharVS
%-)
 Wysłana - 31 październik 2005 00:46      [zgłoszenie naruszenia]

Zamiast robic badania w mensie...proponuje ELMED. Pawel Lubicz powinien w miare tanio zrobic badania na choroby weneryczne. Potem proponuje Andrzeja S. na choroby mozgu. A gdy juz to zrobisz to Cie powitam na forum.

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

macpryw
 Wysłana - 31 październik 2005 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

i co w tym jest takie niewiarygodnego?131 dokladnieb mialem zreszta hooooj z tym bo nie o to tu chodzi.Wiem ze normalny nie jestem ale przynajmniej wiem ze zyje :D
wczoraj wlasnie bylem na melanzu u swojego kolezki,znaxczy najpierw na disco a pozniej jego siostrarobila melanz bo miala imieniny,i jakos tak wyszlo ze sie przespalem z jego siostra.Mam tylko nadzieje ze on sie nei dowie chociaz juz cos tam mówil ale na zarty narazie:D
moze w tym troche przesadzilem rzeczywiscie ale w sumie nie zaluje.
I jeszcze taka kolezankla mi powiedziala ze jestem najfajniejsza dupa na studiach :D hehe bo zaczelem jej mowic o tej dziewczynie i o tyle jest****nia bo ja cos do niej czuje a nie moze z tego nic byc poprostu.

Astalav
 Wysłana - 31 październik 2005 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

popieram przedmówców....jestes męską dziwką co rucha co popadnie....na dodatek trafiasz na jakies durne suki i jest jak jest....niedługo to załadujesz nawet w psa na ulicy......jechałes na pannie w zwiazku najgorsze kurestwo jakie moze byc...zygac mi sie chce na sama mysl o Tobie i tamtej pannie

Turbulętnie rzecz ujmując, rzeczywistość koliduje z moimi imperatywami

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

przestroga....

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10