FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9262 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
przestroga.... 
[powiadom znajomego]    
Autor "przestroga...."   

macpryw
 Wysłana - 31 październik 2005 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

ja ciekaw jestem ilu z tych co mi jada by chciala miec takei akcje.W realu koledzy mowi mi ze za***iscie sobie ogarnelem to i widac ze jakby troche zazdroszcza niektórzy
Tak jak pisala kolezanka wczesniej,wikoszsc by chciala takie akcje ale nie kazdy moze.Zeby panne zakrecic to sie musisz jej podobac.A jak wiadomo nie kazdy jest ladny.Mi sie wydaje ze poprostru iluś z was wkie ze nie moze tak miec ale by chciala,a jak nie moge to bede mowil ze to jest beznadziejne.
Tak jak z miliaderami.Nie mam tyle pieniedzy to ich nienawidze z załozenia ze sa lepsi niz ja.

I nie rucham kazdej ,tylko te które mi sie poodobaja.Jedynie ta wczoraj m,oze piekna nie byla ale i tak bylo fajnie
poprostu trzeba zyc,wodka po to jest zeby ją pic a dziewczyny sa po to zeby je kochac,i niech tak zostanie.

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

rafee
 Wysłana - 31 październik 2005 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

Jestes pewien ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

gamon
 Wysłana - 31 październik 2005 16:10      [zgłoszenie naruszenia]

to był ten iq test? [gnu.univ.gda.pl/~grzes/iq/1.htm]

pzdr.

korian
 Wysłana - 31 październik 2005 16:15      [zgłoszenie naruszenia]

Do autora postu - Ty jesteś ****ą. Ona jest ****ą . Proszę któregoś z moderatorów o usunięcie mojej wypowiedzi. Dziękuję

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-10-31 16:17:20

Ekspert -

SaharVS
%-)
 Wysłana - 31 październik 2005 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

a jak to moge usunac?

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

macpryw
 Wysłana - 31 październik 2005 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

jestem pewien.
ona nie jest szmata czy jak tam piszecie.Pisalem ze ja jestem 3 z którym spała.W tym ma tego chlopaka od 4 lat.Wiadomo ze tak nie powinna robic ale wyszło jak wyszło ,ja sie ciesze.tylko juz sie chyba konczy niestety.
I wlasnie ta panna z wczoraj to sie chcialem pocieszyc i zapmniec .troche niby pomoglo

Dj_Smalec
 Wysłana - 31 październik 2005 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

wynajelismy pokoik w hotelu po melanzu i była jazda :D jazda bykla fajna ,fajnie sie dziewczyna rucha tylko teraz jak pomysle to 2 rzeczy mnie wkur....: wydalem prawie 300 zl w tym 70 na taxi po warszawie zeby znalezc hotel do 250 zl a w sumie ona i tak dała jeszce 60 zl.
Chciała sie ruchac to swój wkład finansowy musiała wnieść a druga rzezc to ze po wódzie i paru browarach i jednym xtc nie doszedlem:(
To z Ciebie ****a a nie zawodnik

NASTY Sanchez mierzący 7 Cm...

Znawca -

macpryw
 Wysłana - 31 październik 2005 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

no bo to było poprostu za duzo wódy
chociaz mysle ze to bardziej drop zrobil swoje.
Korwa teraz sie zastanawiam bo wczoraj tez sie nie spuscilem ,moze do ajkeigos lekarza isc hehe.Ale drp tez wczoraj byl wiec na tzrewo bede musial pojechac jakos niedlugo.a teraz sobie przypomnialem ze bez gumy wczoraj bylo to lipa troche w sumie

TRas
 Wysłana - 31 październik 2005 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

mysle ze fajnie masz ruchasz to tu to tam
fajna sprawa, i nie widze nic co by nazywac tu kurestwem, no chyba ze mowimy o tych dziewczynach
no chyba ze walisz nowo napotkanym szmulom minete to juz lipa
a co do ostrej krytyki,moze poprostu wiekszosc chlopakow z forum nalezy do lpr?
choc ja na twoim miejscu tej pierwszej pannie postawil sprwe jasno rzucasz go to jestesmy razem nie to nara a swoja droga to nie zawracaj sobie nia glowy chyba ze chcesz poruchac bo ona wierna to nie bedzie

i jeszcze jedna sprawa, frajerem jest ten co daje dupy na psach i skonczcie uzywac tego okreslenia jezeli nie znacie znaczenia, bo jak sie zdarzy go wam nie fortunnie uzyc to mozecie dostac w******l

i jeszcze jedno
co jak co ale ruchanie jakiej nieznajomej szmuli bez gumy albo nawet jakiejs znajomej to lipa
zasada ograniczzonego zaufania powinna byc przestrzegana

Zmieniony przez - TRas w dniu 2005-10-31 18:38:13

matyldaprj
 Wysłana - 31 październik 2005 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

Może i ta laska nie jest k..... w co i tak szczerze wątpię,ale autor z pewnością jest k..wiarzem i życzę mu żeby ktoś kiedyś potraktował go podobnie.Może zmądrzeje?

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

przestroga....

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10