FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9262 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
przestroga.... 
[powiadom znajomego]    
Autor "przestroga...."   

macpryw
 Wysłana - 24 październik 2005 10:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

siema,chcialem wam przedstawic pewna historie zeby pozniej ktos nie czuł sie głupio tak jak ja teraz.
W padzierniku zaczełęm studia.Poszedłęm na nie z taka moja koezanka ,fizycznie bardzo niepiekna :) .Po tygodniu przepisala sie do nas do grupy taka kolezanka z liceum która wczesnei była na zaocznych.Ja wiem ze jej sie podobam i ona mi zreszta tez,tylko problem i cale sedno sprawy tkwi w tym ze ona ma chłopaka od 4 lat.Spedzalismy czas we trójke i jakos tk sie złozyło ale cały zeszły tydzien nie było tej brzydkiej z nami bo zachorowała.Ja z ta ladna w zeszły piatek tez poslzismy we dwójke na disco.I tam sie zaczeło.Całowanie,macanie ale to było po %,ale w poniedzialek w szkole juz bylizmy duzo blizej siebie .we wtorek pod pretekstem ze jedzimy po ksiazki pojechaluismy do centrum i byla to typowa randka.I tak od wtorku do piatku codziennie z wykladów gdzies z nia szedłęm i w domu bylem po 22.a wyklady konczyly sie o 13.Zaczelismy sie całowac,lizac na trzrwo nawet w piatek na wykladach palcówke jej zrobilem :)Jej chlopak zawsze dzwonil do niej o 20 a jej przez te pare dni nigdy w domu nie bylo,chłoapk mieszka 50 km o od wawy i widza sie tylko w weekend.Napradwe przez ten caly czas spedzony z nia czulem sie super,trzewy bylem ,róztczke jej kupilem ,tanczylismy wolne na ulicach naprawde za***isty czas.
Ale sie skonczyło.Ona poprostu jest stworzona dla tamtego typa.Powiedziala ze tyle czasu ze soba spedzalismy ze zaczela myslec wiecej o mnie niz o swoim chloapku i wiedziala ze moze tego pzoniej załowac.
Radze kazdemu nie wchodzic na trzeciego w takie zwiazki która trwaja juz sporo czasu.
Rzadko kiedy dziewczyna zrezygnuje z tego dłuzeszgo,moze w eieku 25 lat to bylo rade ale ja mam 21 o ona 20 wiec niestety tak musialo byc.
I teraz sie czuje ,tak dziwnie.
ale wszystjko co piekne kiedys sie konczy .
Wyzalime sie :)
pozdro

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

akam
 Wysłana - 24 październik 2005 10:11      [zgłoszenie naruszenia]

na wykladach palcówke jej zrobilem - nieźle...

...no i co z tego...

macpryw
 Wysłana - 24 październik 2005 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

heh to bedzuie chyba najmilsze wspomnienie z tego wszystkiego ;)
tak sie podniecila ze mowila ze bedzie miala spodnie mokre ;)
teraz z nia nazywamy to powodz na dtudiach ;)
super bylo

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 24 październik 2005 11:21      [zgłoszenie naruszenia]

powiem tak:
jestem w tej kwestii rowniez nieco hipokryta:

jakbym byl jej facetem,to bym Ci za******lil,bo wpierdalasz sie w jego zwiazek

ale jakbym byl Toba to nie wiem...i to jest smutne,raczej staralbym sie nic nie robic,ale roznie to bywa...raczej jestem w tej kwestii malym s****ysynem...

ale nie rob tak wiecej,bo naprawde w ******l murowany i nie obchodzi mi to czy dostaniesz czy nie,ale wiem,ze lac takiego typa to jest mega furia i dla Ciebie jak i dla typa co trzaska sie to moze zle skonczyc/...

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

CTA
bluesuit
 Wysłana - 24 październik 2005 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

No bo właśnie to jest wszystko głupota. Biorąc pod uwage to co opisałeś jak tamten koleś sie dowie to cie za***ie, ty w sumie też troche w*****a poleciałeś, ale tylko troche bo najbardziej to winna jest ona a ani od nikogo w******lu nie dostanie ani sie nie potnie np. co może zrobić ten jej koleś gdy się od niej tego dowie. Tak zwykła dziwka i tyle i na dobrą sprawe to powiem ci: ciesz sie że nie jesteście razem bo z kąd wiesz czy za 4 lata jakiś inny typek nie robił by palcówki w robocie

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 24 październik 2005 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

tanczylismy wolne na ulicach

Ja ciebie pouczac nie bede bo sam lepszy nie jestem

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 24 październik 2005 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

maxymalne*****stwo wpierdalać się w cudzy związek... i jeszcze jakieś palcówki na wykładach robić...
Potem takich mamy mgr - zamiast sie uczyć to palcówkują

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 24 październik 2005 11:53      [zgłoszenie naruszenia]

Moze licencjata robi ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 24 październik 2005 11:56      [zgłoszenie naruszenia]

a no to co innego...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Pure_MDMA
 Wysłana - 24 październik 2005 15:17      [zgłoszenie naruszenia]

z***ales strasznie....

...bo trzeba bylo ja puknac jak miales okazje a teraz ebdziesz musial zadowolic sie tylko palcowka

Znawca -

macpryw
 Wysłana - 24 październik 2005 17:02      [zgłoszenie naruszenia]

za *****sta nie uwazam swojego zachowania bo ona była trzezwa i wiedziala co robi ,jezeli dwie osoby chca to niech tak bedzie.
Dzis mi mówila ze ten jej zwiazek z tamtym typem jest chory i nie wie co ma teraz robic.
Powiedziala mi przed chwila ze poprostu ona sie boi czy ja bym jej nie wykorzytsal tylko i zostawil odrazu,nie wiem czemu ale tak ddziewczyny o mnie moiwa :(
ze jestem taki imprezowy chlopak i chce panne tylko na raz ....
jak ja powaznie chciałbym byc z nia,ale postanowailem ze zobacze jak sioe potoczy sytuacja ,ten tyop ma jej jakos teraz pwoiedziec czy chce z nia byc czy nie ,bo ona go ciagle oszukuje.
wlasnie nie wiem czy mnie by pozniej nie oszukiwala ale ja to bym za***al takeigo typa ,a tamten typ noram,lnie wie o mnie i nic nie robi.

vlad ja zauwazylem ze ty starsznie taki dretwy jestes...palcuweczka na wykladach to jest bardzo mile wspomnienie na cale zycie.przeszyeles cos takiego,co ja mam pozniej zalowac ze cos mnie ominelo,wole sam przezyc.
pozdro

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

przestroga....

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10