FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 20643 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
przeszlosc - zapomnienie 
[powiadom znajomego]    
Autor "przeszlosc - zapomnienie"   

hannibal20
 Wysłana - 21 wrzesień 2006 11:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Poznalem wpspaniala dziewczyne, od poczatku gdy ja zobaczylem wiedzialem ze jest w niej to cos... zainicjowalem sytuacje, zaczelismy sie spotykac, oboje sie w sobie bardzo zakochalismy i tak jest do teraz (jestesmy razem pol roku), spotykamy sie prawie codziennie, rozumiemy bez slów, mamy podobne podejscie do zycia, jednym slowem baaardzo do siebie pasujemy... ostatnio bylismy 5 dni w Bieszcadach - piekne zachody slonca, mnostwo fajnych sytuacji ktore jeszcze bardziej nas zblizyly... Prawie od poczatku wiedzialem ze nie jest dziewica wiedzialem ze byla wczesniej z jednym kolesiem i to mi nie przeszkadzalo zupelnie... Chodzi o to ze powiedziala mi ostatnio ze musi mi cos powiedziec, ze nie potrafi dalej trzymac tego w sobie, ze chce zebym wiedzial, ze oprocz tego kolesia miala jeszcze byla jeszcze z trzema innymi, ale bardzo tego zaluje, przeprasza mnie, poprostu miala straszne problemy z rodzicami (klotnie, placz itp na okrąglo),wpadla w zle towarzystwo i poznala taka kolezanke i tak to sie zaczelo, ze chodzily do knajpy na piwo i wiecie co dalej... Mowi ze wtedy w ogole nie miala poczucia wartosci, nie wierzyla w milosc, zyla bez celu, ten jej jeden "staly koles" traktowal jak rzecz, poprostu ja nauczylem co to milosc ,pokazalem jej piekny swiat uczuc, ktorego wczesniej nie rozumiala i nie znala... kocha mnie teraz bezgranicznie i jestem dla niej wszytskim, ja tez ja bardzo kocham i nie wyobrazam sobie zycia bez niej. Poprostu chodzi o to ze nie potrafie zapomniec tych akcji z tymi ledwo poznanymi kolesiam trzema, bo mowila ze mi ze byl oral, ze robili to od tylu, mimo ze ona tego nie chciala, nie mowila nic bo miala az tak niskie poczucie wartosci przez starych, szukala oparcia i dowartosciowania tak mi mowi, bardzo przeprasza, mowi ze nie moze przeciez urodzic sie 2 raz, ze zaluje wszytskiego... ze licze sie tylko ja i nasze uczucie.. Chodzi o MNIE, poprostu jak sobie wyobrazam te akcje to skacze mi cisnienie i jestem strasznie w****iony, i poprostu nie moge o tym zapomniec juz od ponad tygodnia, ****a nie moge... to mnie strasznie dobija, bo ciagle o tym mysle zamiast sie skupic na naszym wspanialnym uczuciu, czy to minie? Co ja mam zrobic??? Jak mam sobie to przetlumaczyc? Sam popelnilem blad, palac trawe przez dwa lata i zaniedbujac szkole, tez bylem pod wplywem zlego towarzystwo, ale nie moge poprostu zapomniec tych akcji... pomozcie...

Zmieniony przez - hannibal20 w dniu 2006-09-21 11:32:20

Zmieniony przez - hannibal20 w dniu 2006-09-21 11:32:42

fjern
 Wysłana - 21 wrzesień 2006 11:35      [zgłoszenie naruszenia]

ja nigdy nie potrafiłbym być z Kobietą, która nie straciła dziewicta dzięki mnie... ja muszę być pierwszym i koniec

a co do Ciebie, ee, przyzwyczaisz się. Choć pewnie będzie wspominać te akcje od czasu do czasu tak już jest, np. podczas seksu gdy będzie stawał się dla was rutyną

dlatego nie dopuść do tego

Znawca -

LukRecJa
 Wysłana - 21 wrzesień 2006 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

no właśnie...
Proszę - oto przykład tego co się dzieje po takich rewelacjach... To do zwolenników mówienia sobie wszystkiego o przeszłości...

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

J.Simpson
 Wysłana - 21 wrzesień 2006 11:37      [zgłoszenie naruszenia]

Widac ze kochasz i Ci zalezy
Dobrze..
ale odpusc juz chore akcje bo tylko ja stracisz..
bylo minelo nie znales jej wiec w czym problem?

Oklamala Cie tylko co do liczby..
Zreszta ja tez zawsze klamie jak bym prawde powiedzial
to by mnie za dziwkarza wziely

J.Simpson aka DURAL

zrk
 Wysłana - 21 wrzesień 2006 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

ciesz sie ze nie ma dziecka ktore by ci przypominalo zawsze ze ktos byl przed toba ,bo o takich akcjach mozna zapomniec,
a i jeszcze jedno ,jestes prawiczkiem i chcesz zeby ona byla ta pierwsza

Specjalista -

piotrusxtc
 Wysłana - 21 wrzesień 2006 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

To do zwolenników mówienia sobie wszystkiego o przeszłości...

Dokladnie... przeszlosc to przeszlosc. Ogarnij sie i zyj z nia na nowo. Zapomnij, wybacz i sie nie w****iaj. Nie zawsze trafisz na dziewice tym bardziej teraz, takie czasy <yes>

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Specjalista -

hannibal20
 Wysłana - 21 wrzesień 2006 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

mogla by miec nawet 10 przedemna, chodzi mi o to ze robila to z ledwo poznanymi kolesiami... to mnie rozpierdala... Tylko i wylacznie to mnie niszczy

piotrusxtc
 Wysłana - 21 wrzesień 2006 11:53      [zgłoszenie naruszenia]

Sorry za kawe na lawe ale kurestwo juz jej minelo z tego co piszesz. Zapomnij i zyj dalej.

Specjalista -

zrk
 Wysłana - 21 wrzesień 2006 12:03      [zgłoszenie naruszenia]

chyba sie zmienila i traktuje cie powaznie skoro miala wyrzuty sumienia i ci o tym powiedziala ,zaufaj jej i sprobuj o tym zapomniec,
powodzenia

Specjalista -

ONLY20
 Wysłana - 21 wrzesień 2006 12:03      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś czytałem artukuł o tym, że lepiej żeby partnerzy nie znali całej naszej przeszłośći( cos w tym było). Moim zdaniem liczy sie to co jest teraz między wami. Uczucie powinno brać góre nad tym co było wcześniej. Pozdrawiam i życze wszystkiego naj.. w zwiazku

piotrusxtc
 Wysłana - 21 wrzesień 2006 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

Lusia nie odbije bo nie wejdzie juz;/
reszcie odbijam;p

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 36 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

przeszlosc - zapomnienie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36