FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13222 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
przetłuszczająca się twarz 
[powiadom znajomego]    
Autor "przetłuszczająca się twarz"   

sqx7a1r
 Wysłana - 3 styczeń 2007 12:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam mam taki problem bo cały czas mam tłustą skórę na twarzy, ile bym jej razy nie mył różnymi tonikami, peelingami, etc.. wszystko nic nie daje, a z powyższych przyczyn zaczynają się tworzyć wypryski, byłem u dermatologa przepisał mi jakiś prochy i tonik ale to też nic nie daje, i mam pytanko czy znacie jakieś środki najlepiej kosmetyczne żeby się pozbyć tego problemu? ( ps. nie mam problemów z nadmiernym poceniem na całym ciele problem dotyczy tylko twarzy )

...a tu mi raport przesuneli, przed odpalem zanizyli i nie odpalili

shinsei
 Wysłana - 3 styczeń 2007 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

Hej hej!
Pytanie ile masz lat? Być możę jesteś jeszcze w wieku dojrzewania wiec hormony sprawiają różne hece . To powinno sięunormować do ok 20-25 roku życia. NA razie stosuj się do zaleceń dermatologa. Te środki, które Ci zapisał nie pomogą tak z dnia na dzień, trzeba je stosować przynajmniej prę miesięcy.
Jeśli tłusta skóra przeszkadza Ci bardzo, spróbuj kremów antybakteryjno-matujących np Garnier Pure, czy L`oreal Pure, lub kosmtyków beztłuszczowych z apteki np La Roche Porsay czy Avene(hmmm chyba nazwy pomieszałam) .

MOD MiU i Grafika Insomnia 2009

[kat-jot.daportfolio.com/]

Ekspert -

FRECIA
 Wysłana - 3 styczeń 2007 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

Ja znam jedną metodę,naturalną,sprawdzoną
jeść drożdże.
To jest dobre na wypryski.
Na tłustą cerę też.

"Nie oglądaj się za siebie
bo ci z przodu ktoś
przy.....bie"

shinsei
 Wysłana - 3 styczeń 2007 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

freciu a probowałas tego?

Ekspert -

FRECIA
 Wysłana - 3 styczeń 2007 13:01      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nie ale mój brat.
Jemu pomogło.
Nie wiem jak na inne osoby to zadziała.
Spróbować można nie zaszkodzi,
nie ma jak naturalne metody.

bo ci z przodu ktoś
przy.....bie"

shinsei
 Wysłana - 3 styczeń 2007 13:03      [zgłoszenie naruszenia]

po porostu kiedyś zażywałam tabletki drożdzowe ale nie widziłam żadnej poprawy po 1,5roku łykania

Ekspert -

FRECIA
 Wysłana - 3 styczeń 2007 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

to chyba też zależy,czy cera na całej twarzy
jest tłusta,czy tylko na czole lub na policzkach.
Umnie jest na policzkach sucha,a na czole tłusta.

bo ci z przodu ktoś
przy.....bie"

sqx7a1r
 Wysłana - 3 styczeń 2007 13:18      [zgłoszenie naruszenia]

mam 19 lat, a z dermatologiem to bym musiał go chyba zmienić bo ten to ale dzięki spróbuję tego co polecacie, a i jeszcze jedno skóra przetłuszcza się tak samo na policzkach jak na czole, czyli cała twarz

...a tu mi raport przesuneli, przed odpalem zanizyli i nie odpalili

shinsei
 Wysłana - 3 styczeń 2007 13:27      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli masz typowo przetłuszczającą się cerę. Spróbuj kosmetyków do cery przetłuszczającej się, ale raczej radziłabym te bez dodatku alkoholu. Z początku daje dobre efekty ale poźniej na skórze powstają zaczerwienienia i zaczyna się łuszczyć. Nie myj twarzy mydłem tylko delikatnym antybakteryjnym żelem oczyszczającym + tonik do oczyszczania z nadmiaru sebum (może być ten od dermatologa) i krem antybakteryjno matujący. Myj twarz przynajmniej 2 razy dziennie i wcieraj odpowiednie kosmetki. Pomoże wizualnie, a z czasem przetłuszczanie się unormuje.

Ekspert -

RafalB
 Wysłana - 4 styczeń 2007 09:15      [zgłoszenie naruszenia]

"Moj" dermatolog mowi ze by nie uzywac antybakteryjnych kosmetykow bo one niszcza wszelka flore bakteryjna na skorze co nie jest zdrowe.

MaQ
 Wysłana - 4 styczeń 2007 13:38      [zgłoszenie naruszenia]

Na tlusta i zasyfiona cere najlepsze jest slonce bez gadania. Tez tak kiedys mialem, uzywalem serii czysta cera garniera i pomagalo nawet. Ale w wakacje ladnie sie opalilem, nie stosuje nic do twarzy, skora zlapala dobry balans i syfy to u mnie naprawde rzadkosc ;)

Maly maq

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

przetłuszczająca się twarz

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban | Majtki czy boxerki? | Długie włosy i długa grzywka :) | Buty Nike w Wawie | ktore buty wybrac? | trimmer | szybkie tanie i sprawne odchudzanie | Metody DEPILACJI | SZybkie tanie i skuteczne usówanie pryszczy z pyska | Electroplated | Szybkie pytanko o solare :P | Bransoletka | Penguin Cloathing - Munsingwear | 5cm włosów.. | Hugo Boss Energise | Twarz jak z obrazka | michal15eu | doda playboy | Lagerfeld- | Lagerfeld | w jakim banku konto | gdzie kupić buty | buty promocja | auto do 20 tys | filip_o5 | bezrobotni | przegrańcy | homo | czarne buty | rowerowe | thong | celebs | maffka | praca w szwecji | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.