FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1873 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
przetlumaczyć tekst dość trudny 
[powiadom znajomego]    
Autor "przetlumaczyć tekst dość trudny"   

megi576
 Wysłana - 1 lipiec 2008 21:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam prośbe potrzebne mi jest tłumaczenie tego tekstu do pracy dyplomowej i to jak najszybciej, jeżeli ktos czuje sie na siłach to bardzo prosze o pomoc przynajmniej kilka zdań jak nie wszystko. tytuł też jesli mozna : "Problemy wychowawcze nauczycieli szkół podstawowych".
Problemy wychowawcze są częstym zjawiskiem w życiu codziennym każdej polskiej szkoły. Powszechność tego zjawiska sprawia, że jest to problem stale aktualny w pracy wychowawczej pedagogów, rodziców, psychologów oraz kuratorów społecznych. Celem niniejszej pracy była próba oceny trudności wychowawczych, które dotykają sporej grupy uczniów. Praca ma charakter teoretyczno-badawczy. W części pierwszej przedstawiam przyczyny trudności wychowawczych oraz sposoby przezwyciężania ich.
Druga część to metodologiczne podstawy badań własnych, w tej części pracy przedstawiam cel i przedmiot badań. Z góry wielkie dzięki

moschino
 Wysłana - 1 lipiec 2008 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

Moze byc na finski?

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 2 lipiec 2008 18:48       [zgłoszenie naruszenia]

Już:

"Problemy wychowawcze nauczycieli szkół podstawowych".
Problemy wychowawcze są częstym zjawiskiem w życiu codziennym każdej polskiej szkoły. Powszechność tego zjawiska sprawia, że jest to problem stale aktualny w pracy wychowawczej pedagogów, rodziców, psychologów oraz kuratorów społecznych. Celem niniejszej pracy była próba oceny trudności wychowawczych, które dotykają sporej grupy uczniów. Praca ma charakter teoretyczno-badawczy. W części pierwszej przedstawiam przyczyny trudności wychowawczych oraz sposoby przezwyciężania ich.
Druga część to metodologiczne podstawy badań własnych, w tej części pracy przedstawiam cel i przedmiot badań.

Daj soga za trud

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

przetlumaczyć tekst dość trudny