FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3943 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
przyjaciółka/dziewczyna? help me 
[powiadom znajomego]    
Autor "przyjaciółka/dziewczyna? help me"   

dorian85
 Wysłana - 18 grudzień 2005 23:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.. Słuchajcie mam mały problem z którym sam już sobie można powiedziec nie radze:( a znajomych zapytać o to nie moge więc pisze tutaj. Sytuacja jest taka że mam PRZYJACIÓŁKE..tak przyjaciółke nic(na razie) więcej. A problem jest w tym że chciałbym żeby było coś więcej:/ Dziewczyna jest wolna. Kilka mieszków temu zerwała ze swoim chłopakiem z którym była chyba ponad 3 lata..a dokładniej to on zerwał. Chciałem odczekac jakiś czas i po prostu powiedzieć jej co i jak..myślałem że tamten to juz przeszłość ale ostatnio odwiedziła ona swoich znajomych (to są tez jego znajomi) Zrobili sobie małą zakrapianą bibke..w efekcie wylądowała u niego w łóżku:( Sama mi o tym powiedziała..mi jako swojemu przyjacielowi. Teraz płacze i wstydzi sie tego co zrobiła, a naprawde dziewczyna nie jest pusta.. Teraz nie wiem czy jest sens żebym sie jej zapytał o cokolwiek. Nie wiem czy ona o nim zapomniała(a mówi że tego chce) Druga sprawa to taka że ona zupełnie nie jest świadoma moich uczuć do niej..ehhh Nie ważne napisałem to bardziej żeby wyrzucić to z siebie.. Pytanei mam takie czy warto ryzykować utrate przyjaźni (bo jak mi odmówi to już raczej nie będzie jak dawniej) a dla mnie ta dziewczyna stałą siepo prostu całym światem heh nawet nie patrze na inne:) Dzięki z góry Może nei zbrechtacie mnie tak do końca;) Narka..

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz..

ferry
 Wysłana - 18 grudzień 2005 23:46      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli chcesz z nią do łóżka iść to już przytoczyłeś gotowy schemat jak to zrobić, tylko z innym bohaterem.

Ekspert -

dorian85
 Wysłana - 18 grudzień 2005 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ona po tej akcji przestała pić.. zresztą o czym ja mówie.. zupełnie nie o to mi chodzi:/ ****a to sie miłość nazywa..

Zmieniony przez - dorian85 w dniu 2005-12-18 23:52:22

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz..

Gumis777
 Wysłana - 18 grudzień 2005 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

Musisz wybrac.

Ale jesli omnie chodzi zaryzykowalbym.

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 18 grudzień 2005 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwsze podstawowe pytanie to: Czy może liczyć na odwzajemnienie uczuć z Jej strony ??

A. Jeżeli nie - to nie ryzykuj tej Przyjaźni.
B. Jeżeli tak - to do dzieła.

Ale osobiście Ci powiem. Nie warto

Ekspert -

perlo
 Wysłana - 19 grudzień 2005 00:44      [zgłoszenie naruszenia]

Jak to twoja przyjaciolka to nawet jak nie bedzie chciala z toba byc to nie zerwie kontaktu.. a jak zerwie to przynajmniej bedziesz wiedzial ze nie bylo warto :]

Kazali mi usunac podpis :( %-)

iwonus_s
 Wysłana - 19 grudzień 2005 01:07      [zgłoszenie naruszenia]

jak nie sprobujesz to bedziesz żałował do konca życia! życie masz tylko jedno. jak sie uda to sie uda, a jak nie to bynajmniej bedziesz wiedział że chociaz sie starałeś. LEPIEJ ŻAŁOWAĆ TEGO CIO SIĘ ZROBIŁO NIŻ TEGO CZEGO SIĘ NIE ZROBIŁO..

..............

Znawca -

faramka
 Wysłana - 19 grudzień 2005 07:31      [zgłoszenie naruszenia]

Spróbuj. Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa. Tylko zrób to jakoś, no wiesz, delikatnie. Ale na pewno wiesz, żeby się nie narzucać.

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

loker100
 Wysłana - 19 grudzień 2005 08:03      [zgłoszenie naruszenia]

Spraw zeby dostrzegla w Tobie to, czego szuka w mezczyznie. Bo jeśli na tym etapie powiesz jej że sie zabujałeś to***** z tego będzie.

"Idź swoją drogą, nie daj satysfakcji wrogom"

macpryw
 Wysłana - 19 grudzień 2005 08:19      [zgłoszenie naruszenia]

ale to lipa tak podejesc i odrazu poiwedziec ze cie kocham i takie tam.
Wez ja na jakies piwo do pubu,pojdzie raz ,potem drugi to bedziesz sam wiedzial.

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

marcov
 Wysłana - 19 grudzień 2005 08:33      [zgłoszenie naruszenia]

jak na moje oko to dala ciala ze nie opanowala sytuacji i poszla z nim do lozka....byli 3 lata i teraz moze cos odrzyc po jakim czasie wiec lepiej sie wstrzymaj i dokladnie wszystko obserwoj

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

przyjaciółka/dziewczyna? help me

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Orgazm "piersiowy" | Tabletki antykoncepcyjne | 15 paczek UNIMIL | rozregulowany okres | Seksualnosc osób niepełnosprawnych intelektualnie | linki do ... | Krew po stosunku? | globulki | Pewna trudna sytuacja | seks pod prysznicem | Dziwne plamki:/ | środki antykoncepcyjne dla panów | Co gadacie-jękacie podczas seksu ? | do dziewczyn i kobiet:) | Czy to sztuka czy kretynizm? | Okres płodny vs. okres niepłodny | len | scenic | narkotyki lotnisko | narkotyki przewoz przez granice lotnisko | przewoz przez granice lotnisko | przerz granice | dragi narkotyki samolot lotnisko | kontrola lotnisko | nago wakacje | jak odzielic kryszytał | jak odzielic mefedron | dojrzale kobiety | dojrzale kobiety sex oferty | strony z kobietami chetne na sex | dojrzale kobiety | dojrzale kobiety sex oferty | jezu ufam tobie | ekonomiczne | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.