FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3428 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
przyjaciółki 
[powiadom znajomego]    
Autor "przyjaciółki"   

kicia_d
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 00:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jak wiemy dziewczyny częściej zwierzają się przyjaciółką niż mężczyźni. Mam teraz takie pytanie szczególnie dla chłopaków (ale nie tylko) Jak na Was działa taka przyjaźń gdy Wasza dziewczyna wszystko mówi swej psiapsiółce?? Czy bardziej Was wkurza to że ona dużo czasu jej poświęca który by mogła spędzić z Wami czy może bardziej to że jej przyjaciółka zna prawie wszystkie Wasze sekrety?? Np. mój chłopak nie lubi jak mówie za dużo przyjaciółce wiec staram się nie tego nie robić. A jak jest u Was?? Pozdro

I jeszcze jedno, czy kazaliscie może kiedyś wybierac pomiędzy przyjaciółką a sobą? Bo i tak się zdarza

Zmieniony przez - kicia_d w dniu 2006-04-30 00:50:02

TomekCisek
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 01:00      [zgłoszenie naruszenia]

zdarza sie zdarza....moja kiedys nie potrafiła skonkretyzowac kto jest dla niej wazniejszy..."niby" przyjaciołka czy JA...chłopak...

na szczescie wszystko dobrze sie skonczyło..."moja" zmadrzała...a moze po prostu przejrzała na oczy... a swoja przyjaciółke ...przyz ktora zwiazek prawie sie rozleciał traktuje teraz ze sporym dystansem...

zawdzieczam to sobie... wyłacznie swoja osoba i swoim działaniem

oczywiscie nie lubie jak dziewczyna zwierza sie z wspolnych "zwiazkowych" sekretow...to oczywiste

Zmieniony przez - TomekCisek w dniu 2006-04-30 01:02:37

prezes85
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 01:08      [zgłoszenie naruszenia]

Idiotyzm traktować to w sensia: albo ja albo ona

Trzeba zrozumieć że potrzbujemy nie tylko dziewczyny, ale przyjaciela, kolegów. Nie da się nikogo zamknąć w klatce. Nie stawiajcie drugich połowek przed bezsensownym wyborem.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Przemo17
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 01:16      [zgłoszenie naruszenia]

prezes racja. niech se peplają mnie tam wisi, byleby też z umiarem jakimś, bo jak np dam plame w łóżku czy w czymś innym to już wiedzą 2 osoby, a może i pół szkoły... , ale to dziecinne zachowanie a laski chyba mają jakieś wyczucie i swojego faceta nie będą oczerniać przed koleżankami i innymi dzięciołami..

prezes85
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 01:18      [zgłoszenie naruszenia]

zależy od dupci

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba podobny temat już istnieje

i tak jak w nim napisałem, dziewczyna powinna wiedzieć co może powiedzieć znajomej, kolezance co przyjaciółce, a co powinna zachować dla siebie. Jeżeli potrafi to wszystko rozgraniczyć to ja nie mam nic przeciwko takiej przyjaciółce.

Zmieniony przez - Maciej_TBS w dniu 2006-04-30 10:10:21

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

mr nikt
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam dziwną sytuację mianowicie ja mam przyjaciółkę która mówi wszystko TYLKO mnie....i prawie wszystko takiej jednej jeszcze przyjaciółce. Zresztą ta druga tez mi bliska więc koło się zamyka ;P Nie jest to dla mnie dziwne bo mam taki charakter że jestem swojego rodzaju spowiednikiem dla tych dziewczyn-taki ksiądz;)

heh....

mr nikt
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

Przemo17 fajnie ale ściemniać nie musisz napisałeś dopiro co że się jeszcze "nie ruchałem" więc po co takie pieprzenie??

heh....

bambochaaa
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

no i co z tego ze nie spal z laska?? po prostu chcial "powiedziec" ze niektore laski "nie znaja granic" zwierzania sie itp i mowia zbyt osobiste i intymne sparwy

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

prezes85
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

mr nikt, ruchanie to nie jedyna zabawa w łóżku. Jest jeszzce oralny i analny seks. Więc nie ruchałem o niczym nie swiadczy.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

mr nikt
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

Hehehe dobra już nie będe stresowac chłopaka. Wiem tylko yyy dać plamę w łóżu oralnie??? tto znaczy jak?? Trzeba byc zdolnym żeby s******lić coś ;p

heh....

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

przyjaciółki

Strony: 1 2 3 4 5