FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 3409 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
przyjaciel na ch這paka? 
[powiadom znajomego]    
Autor "przyjaciel na ch這paka?"   

onaona123
 Wys豉na - 1 pa寮ziernik 2012 02:08       

Przeniesiona przez Evana z dzia逝 'SEKS'. | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Hej. Przyja幡ie si z kumplem od kilku dobrych lat. Odk康 si poznali鄉y on mia dziewczyne prawie 3lata ja w tym samym czsie chlopaka przez 2. Oboje jestesmy teraz wolni, i pierwszy raz jakie pol roku temu, si pocalowalismy, po czym gdy go spytalam o co chodzi powiedzial ze to bylo jednorazowo stalo sie i tyle, wiec tez sama olalam sytacje bo bylismy porobieni. po pol roku, kiedy bylam u niego znowu znaleslismy sie razem w lozku.. bylo tak przez 3dni, az w koncu znow zapytalam czy cos z tym robimy, a on ze znow to bylo to jednorazowe, wkurzylam sie i.. ola豉m, bo jest naprawde moim nalepszym przyjacielem, nie chcialam tego psuc. wlasciwie to przez to wszytsko bardzo sie zblizylismy, jako przyjaciele. ostatnio pojechalam do niego i sie kochalismy.. o wiele bardziej swobodnie, kilka razy i.. ja oczywiscie nawet nie pomyslalam zeby zaczynac temat, bo wiem ze dla niego to sie kompletnie nie liczy. mowi mi nawet o innych dziewczynach.. :( a ja przestalam bo hmm.. chcialabym chociaz moc sprobowac byc z nim.. ale kurcze, nie piszcie mi zebym z nim porozmawiala bo on nie chce :) dla niego to taki dodatek z przyjazni tak mysle.. i sama nie wiem, poradzcie mi co, jak go przekona 瞠 jestemy dobrym materialem na zwi您ek.. bo naprawde sie rozumiemy, i nie sadze zeby na plaszczyznie podobania sie seksualnego czy zwyklego bylo zle bo mu sie podobam, tak mysle.. i szanujemy siebie itd. tylko wydaje mi sie ze on nie widzie we mnie materialu na dziewczyne, z prostego powodu, ze zawsze traktowal mnie jak siostre, przyjaciolke.. co mam zrobi? PROSZE POM荅CIE!

muraf
 Wys豉na - 1 pa寮ziernik 2012 04:05      [zg這szenie naruszenia]

Jak dla mnie to ju po ptakach, on chce zebyscie byli "sex buddies", a ty oczekujesz zwiazania. Zwiazku nie da sie zbudowac na seksie, wiec jezeli nagle mu sie nie odmieni i sie w tobie nie zakocha to na nic bym nie liczyl. Ty mozesz albo przystac na taki "luzny zwiazek" albo otwarcie mu powiedziec, ze tego nie chcesz.

onaona123
 Wys豉na - 1 pa寮ziernik 2012 05:23      [zg這szenie naruszenia]

no tak, na seksie nie. ale na przyja幡i? zabrak這 pomi璠zy przyja幡i a seksem, mi這軼i.. tu tkwi problem

Evana
 Wys豉na - 1 pa寮ziernik 2012 05:35      [zg這szenie naruszenia]

Pr鏏owa豉 dwa razy pogada z nim o stworzeniu zwi您ku i nic z tego nie wysz這.

Jak Ci odpowiada taki uk豉d i w 瘸den sposob Cie nie rani, to nie proponuj po raz 3, moze samo w koncu wyjdzie.

Albo postaw sprawe jasno, ze nie chcesz seksu bez zwiazku.

Usun窸am jeden temat, nie ma potrzeby by by造 dwa identyczne na forum.

Zmieniony przez - Evana w dniu 2012-10-01 05:40:40

Ekspert -

Enriir
 Wys豉na - 1 pa寮ziernik 2012 06:19      [zg這szenie naruszenia]

Jak Evana.

Go嗆 traktuje Ci dalej jak przyjaci馧k, a seks mo瞠 dla niego stanowi zwyk貫 dope軟ienie d逝goletniej przyja幡i faceta z kobiet, ale nie musi od razu znaczy, 瞠 Ci kocha inaczej ni przyjaci馧k i chc z Tob by. Skoro rozmowy nie daj skutku, to po prostu albo stawiasz spraw jasno, albo jedziesz z tym dalej, je郵i Ci si to podoba.

Je郵i Ci si nie podoba taki uk豉d, to wracacie do przyja幡i bez seksu i tyle. Niczego to nie popsuje, skoro wcze郾iej si tyle znali軼ie i jako 篡li軼ie razem w zgodzie, bez seksu.

Ale zawsze mo瞠sz na to spojrze z innej strony - Sporo facet闚 zakoc***e si swoich kochankach.

gutierrez
 Wys豉na - 1 pa寮ziernik 2012 07:42      [zg這szenie naruszenia]

tylko wydaje mi sie ze on nie widzie we mnie materialu na dziewczyne, z prostego powodu, ze zawsze traktowal mnie jak siostre, przyjaciolke

siostry siem nie ruka
Nawet je瞠li Ci zale篡 to udawaj, 瞠 nie zale篡, przyjmij taktyk tak jak on i zobaczysz, 瞠 si biedaczek wkr璚i i zacznie zabiega...

Nie 酥i, bo trzymam kredens

Znawca -

szoko87
 Wys豉na - 1 pa寮ziernik 2012 19:10      [zg這szenie naruszenia]

j /gutierrez

miej wyyebane a b璠zie Ci dane
oczywi軼ie je郵i mu zale篡. A jak nie... to sobie porvchasz

INSOMNIA
 Wys豉na - 1 pa寮ziernik 2012 20:18      [zg這szenie naruszenia]

wpadlas w pulapke przyjaciolki

nastic
 Wys豉na - 1 pa寮ziernik 2012 20:54      [zg這szenie naruszenia]

Go嗆 traktuje Ci dalej jak przyjaci馧k, a seks mo瞠 dla niego stanowi zwyk貫 dope軟ienie d逝goletniej przyja幡i faceta z kobiet, ale nie musi od razu znaczy, 瞠 Ci kocha inaczej ni przyjaci馧k i chc z Tob by.

Wi瘯szej bzdury w 篡ciu nie s造sza豉m. Seks pog喚bieniem d逝goletniej przyja幡i? Zazwyczaj gdy pojawia si seks, to ko鎍zy si przyja潯. Z przyjaci馧mi si nie pieprzy.

W og鏊e dzi瘯uj za takiego przyjaciela, kt鏎y jak chce mu si rucha bierze Ciebie, bo jeste pod r瘯. Wykorzysta Ci.

Dzisiaj wszyscy tak pochoponie nazywaj innych "przyjaci馧mi". To, 瞠 dobrze si Wam gada i si rozumiecie, to nie znaczy, 瞠 to od razu "przyjaciel", a potem ludzie zdziwieni, ze Ci ich "przyjaciele odwalaj nie waidomo jakie akcje.

Zmieniony przez - nastic w dniu 2012-10-01 20:59:19

Znawca -

onaona123
 Wys豉na - 1 pa寮ziernik 2012 21:47      [zg這szenie naruszenia]

nastic nie masz racji, znamy si od dzieciw雟twa, a on nigdy nie nalega na seks, kiedy za drugim razem powiedzialam mu, 瞠 nie chce, nie mia nic przeciwko, a gdy dosz這 za 3razem ju powiedzia豉m mu ze musze cos czuc do tej osoby, powiedzial, ze jak nie chce nie musimy niczego robic. nie powiem, 瞠 te nie nie inicjowa豉m.. nie 瘸逝je tego ani troche, ale.. macie racje co do olania :) kiedys zreszta on sam powiedzial ze jezeli mamy byc razem to i tak bedziemy.. ;)

Enriir
 Wys豉na - 1 pa寮ziernik 2012 21:50      [zg這szenie naruszenia]

S這wo "mo瞠", to tu s這wo klucz. Wiec mo瞠, ale wcale nie musi. Nie widz te powodu oburza si, 瞠 kto na 鈍iecie ma inn definicje przyja幡i, bo wbrew pozorom nie musi ona by taka jak Twoja, nastic. Mo瞠 kto traktuje przyja潯 z seksem jak co normalnego. Nie ma czego takiego jak idealna definicja przyja幡i, czy zwi您ku.

I wcale seks nie musi ko鎍zy przyja幡i, je郵i obu stronom to pasuje. Mo瞠 s to ludzie kt鏎zy si lubi, przyja幡i, uprawiaj ze sob seks ale nie musz sie od razu kocha. XXI wiek jest idealnym dowodem na to, ze mi這嗆 do seksu nie jest potrzebna.

Argument o wykorzystaniu te bez sensu. Przecie jej nie zgwa販i, nie wzi掖 si陰 czy szanta瞠m. Podejrzewam, 瞠 autorce si nawet podoba這, wiec bez jaj.

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

przyjaciel na ch這paka?

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczyta: Za豉mana... | co to mia這 wszytsko znaczy???! | Nowa dziewczyna ? Czyzby ? | T瘰kni za Tob dzie i noc,ogromne miasto,ka盥y blok.... | co robic | Chora sytuacja... | Kolejny z problemem ;))).. | B璠zie co z tego? | ile mo積a? | Problem | co mam z tym zrobic? | do czego kobiety mog doprowadzi m篹czyzn !!!! | Wita. | Zakocha豉m si .... ale jak w przyjacielu :( | Do嗆 nietypowa sytuacja | Jaki zrobi krok | s御iadka na balkonie | saab 93 | kole瘸nka z pracy | kr璚 mnie laski | medoff | stw鏎z posta fantasy | prezent na 鈍i皻a | wrzuta adamszki | nago jpg | ankieta lekkoatletyka dla ka盥ego | sex zdj璚ia | marzec | maniak 8 | maniac 8 | sprawa jest kurewska | maniac7 | monika mrozowska nago | piaseczny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.