FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 872 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
przyjemność + interes 
[powiadom znajomego]    
Autor "przyjemność + interes"   

INSOMNIA
 Wysłana - 19 sierpień 2003 14:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Panowie wpadł mi do głowy pomysł!
Wszyscy co prowadzą firmy wpisujcie tu czym się zajmujecie lub co możecie zaoferować może bedziemy sobie mogli pomóc w tych ciężkich czasach a potencjalni klienci są wśród nas. Zawsze lubiałem łączyć miłe z pożytecznym tzn. pochatować i przy okazji coś załatwić.
Zaczne więc od siebie:
Prowadzę hurtownie tkanin na:
krawaty,kurtki, garsonki, spodnie, garnitury itp.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany obiecuje że dla Forum-owicza dodatkowy rabat.
Jeżeli nie podoba wam się ten pomysł to poprostu wywalcie mój post
NARA

Magnus
 Wysłana - 19 sierpień 2003 14:58      [zgłoszenie naruszenia]

Mi sie pomysl podoba.

Tylko dopisujcie moze jeszcze w jakim miescie prowadzicie dzialalnosc, jesli nie dokladny adres.

Osobiscie w tej chwili nic nie prowadze ale po powrocie do polski trzeba sie bedzie czyms zajac.

"If you think money can't buy happiness you dont know where to shop"

Ravenlord
 Wysłana - 20 sierpień 2003 00:49      [zgłoszenie naruszenia]

podaj jakies bardziej szczegolowe dane odnosnie asortymentu, poziomu cen, lokalizacji.

"Nie dyskutuj z debilem bo najpierw ściągnie cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

Ss
 Wysłana - 22 sierpień 2003 01:12      [zgłoszenie naruszenia]

Robię elektronikę dla modelarzy, aktualnie bardziej jestem nastawiony na tych co się bawią kolejkami. Mogę też robić inną elektronikę, np. ostatnio kombinowałem coś z sterownikiem wentylatorów do kompa (takim wybajerowanym) tańszym o jakieś 400zł od innego podobnego Na życzenie sprzet z wyglądu zewnętrznego może wyglądać tak że nawet za granicą nikt się nie powstydzi go sprzedać Ok, i to tyle.

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

INSOMNIA
 Wysłana - 22 sierpień 2003 07:27       [zgłoszenie naruszenia]

Witam
Ponieważ widze pytania odnośnie mojego asortymentu prosze przesyłać je mail-em na adres yaca74@poczta.onet.pl
NARA

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

przyjemność + interes

Warto przeczytać: bezrobocie, zasilek | Pit 2007 - korekta | Przydział/wybór OFE | Kupujacy odrzucił paczke za pobraniem | reklamacja... | Po sprawie w sądzie | rozliczenie z roku 2008 | sprzedaz samochodu zakupioneko bez watu,przed upływem 6 miesiecy. | cos mi grozi?? | Problem z kupującym. | prawo lotnicze | zwolnienie lekarskie a wypowiedzenie um. o prace | Bukmacherka | mbank i inteligo a nazwa banku w PIT-0 | Zmiana ustawy z dn. 11.IV.2007r. w sprawie noszenia mundurkow | prawo cywilne a pobicie małoletniego | pocałunek | bluza | Call of Duty Black Ops 2 | najbardziej ekstremalny | sport | dior homme | pominięcie tabletki | pingwiny | Absinth | hbo go | michoHGJLB | donwaz1899 | kaspen | sandra bullock | labamin | koks | barman | ivory | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.