FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7142 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
ps2 media markt 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "ps2 media markt"   

tommy098
 Wysłana - 5 grudzień 2004 14:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

w tej chwili ps2 kosztuje w media 690 zl + gra killzone, ciekawi mnie skad taka niska cena , zastanawia mnie czy ta konsola nie ma jakis problemow technicznych tak jak bylo to kiedys z jedynka z laserem, jest to ta ciensza wersja (nowy model ) jesli ktos cos wie na ten temat to prosze o rade , beda sogi

WNUCZKU PYSZNY DŹEMIK !!!!!!
TO Z BIEDRONKI DZIADKU
PRZYSIĄGŁBYM ŻE Z TRUSKAWEK !!

Specjalista -

Fana
 Wysłana - 5 grudzień 2004 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

Jak na moje oko to dlatego tak tanio bo chca sie wszystkiego wyzbyc
Malo kto juz to kupuje bo lada chwila wchodza konsole trzeciej generacji. Wiec wydaje mi sie, ze jak masz ochote to spokojnie mozesz kupowac. O jakis wadach, ktore sie pojawiaja we wszystkich modelach nie slyszalem.

Zmieniony przez - Fana w dniu 2004-12-05 14:32:26

Ekspert -

niRon
 Wysłana - 5 grudzień 2004 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

jw. chca sie pozbyt juz tego, bo maja duzo jeszcze tego.

Specjalista -

Xpakero
 Wysłana - 5 grudzień 2004 14:44      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko jest z nimi ok kumpel niedawno kupil i napierdala caly czas tylko zauwaz ze musisz jeszcze do tego interesu dolozyc bo tam jest tylko jeden pad no i jeszcze 100zł przerobienie bo na orginałki watpie czy bys wyrobil

Zmieniony przez - Xpakero w dniu 2004-12-05 14:45:26

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki %-)
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów= %-)
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

Specjalista -

-Camel-
 Wysłana - 5 grudzień 2004 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

kupisz ps2 a za niedługo będzie chyba ps3 a później ps8 i inne bajery
ja bym sie zastanowił nad sensem kupowania plej stacji

KOMIKSY MOJE [http://www.insomnia.pl/temat118261/] MOJE KOMIKSY

Ekspert -

koszykarzz
 Wysłana - 5 grudzień 2004 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

W nowej ofercie Makro PS2 stoji coś koło 500 zł
Chętnie bym se kupił ale nie mam kasy :]

tommy098
 Wysłana - 5 grudzień 2004 15:17      [zgłoszenie naruszenia]

makro? a co to za patent? i jeszcze odnosnie tego czy sie oplaca czy nie : oplaca sie to kupic i to wlasnie teraz kiedy sa najnizsze ceny , zwrocie uwage ze jesli wejda konsole 3 generacji (chodz nic o nich nie wiem ) to zapewne cena na pewno bedzie sie ksztaltowac w granicach 2 klockow , a ps2 ma i tak grafe tak kozacka jak malo ktory komp, kolejna sprawa ze gry na ps zawsze chodza nawet po roku czy 2 i nie trzeba sie martwic ze sprzet trzeba bedzie zmieniac , inny powod to taki ze jesli sie nie mialo tej konsoli to i tak ilosc gier jest taka ze z powodzeniem na 2 lata starczy wtedy kiedy tamte konsole beda w cenie 500 , 600 zl sogi dla kazdego

WNUCZKU PYSZNY DŹEMIK !!!!!!
TO Z BIEDRONKI DZIADKU
PRZYSIĄGŁBYM ŻE Z TRUSKAWEK !!

Specjalista -

koszykarzz
 Wysłana - 5 grudzień 2004 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiesz co to Makro ?
Cash & Carry
[www.makro.pl]

Zmieniony przez - koszykarzz w dniu 2004-12-05 15:34:35

ricky
 Wysłana - 5 grudzień 2004 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

jak masz hajs to kupuj i nie patrz ze wyjda konsole 3 generacji
jezeli wyjda to za jakies dwa lata (mniej-wiecej) w japonii, w europie troche pozniej, pewnie z pol roku. nie mowie juz o polsce bo ceny na start pewnie takie do***ia ze tylko wybrani beda mieli mozliwosci je kupic

a odnosnie kupna ps2
konsola=699
drugi pad + mem. card = niecale 300 ( zalezy czy kupisz org czy nie, chociaz polecam org)
przerobka = niecale 200, zalezy gdzie
no i warto zainwestowac w nagrywareczke dvd

SÓL DROGOWA, CHLOREK WAPNIA
HURT, DETAL

Ekspert -

ezdrasz
 Wysłana - 5 grudzień 2004 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

poszukac mozna w necie i sie z lutownicą mozna pomontowac i samemu przerobic napewno jakis poradnikl by sie znalazl i 200 zeta zostaje w kieszeni a znając te fachowe przerobki to pewnie jakis kabelek trza podlutowac i to wszystkoale gorzej jak sie zepsuje wtedy to juz na allegro mozna pogonic dla jakiegos łba

koks posypany

Vayo
 Wysłana - 5 grudzień 2004 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ta nowa PS2 ma za***isty wyglad,no i do tego wbudowany Network adapter,ktory jednak zbytnio sie w Polsce nie przydaje.Takze kupuj jak masz kase-przez chwile tez mialem taki zamiar,ale brakuje mi czasu.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

ps2 media markt

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: rzeczy markowe czy niemarkowe? | Dlaczego ludzie są samotni? | Szybkie pytanie o paragon w dajśmanie | Problem z orbitrekiem | Zapunktowani, zakrętki z Coca Coli | Gej promocja | Zabijanie zwierzat w chinach | Konto z darmowymi bankomatami i przelewami oraz tanim prowadzeniem | Apteki z możliwością płatności kartą w Lublinie??? | ubezpieczenie auta pilne | Przemokniete papierosy | Też tak macie?? | Doświadczenie na Fizyke | Ukruszony ząb jedynka %-) | alkohol bezalkoholowy | Szyby autobusowe | dA,uA nik | andygfx | dekalog | angielski | sprzęgło | tuning | NoName90 | wzmacniacz | paulina sykut | adriana lima | be green | joanna borysewicz | dropsy | niemcy | vistula | motyw dziecka | szczypior | bigluchna | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.