FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 18453 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
psychologia mężczyzny - czy da się rozgryźć faceta? 
[powiadom znajomego]    
Autor "psychologia mężczyzny - czy da się rozgryźć faceta?"   

Kolekcja
 Wysłana - 29 październik 2007 12:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

no właśnie... co sądzicie? Jesteś w związku z facetem (swojego życia) ale tak naprawdę nieraz śpisz obok niego i zastanawiasz się kim on jest, co myśli, co czuje? Ja nie mam wątpliwości co do tego że kocham mojego faceta (w końcu zgodziłam się z nim spędzić całe życie czyt. małżeństwo :)) Dogadywaliśmy się świetnie - nie ma co, każdy nam mówi: jesteście fajną parą. Miło prawda? Ale coś nas zżera od środka... Oboje mamy coś takiego: czasem lepiej się nie odezwać przemilczeć niż zranić. Gorzej jak się to skumuluje i wybuchnie (ale nie o tym mowa). Wiesz kobieta ma coś takiego w sobie , że wyczuwa. Nie raz już odkryłam jakieś zdjęcia na kompie (nie były sprośne czy coś), komentarze wystawione innym kobietkom. Heh może to głupie ale jednak to boli gdy Go kochasz a On jednak zachowuje się jak gówniarz (bo sam tak określił swoje zachowanie)- obiecuje poprawę ale wiecie jak jest. Zna moje odczucia, nie jestem jakaś wulgarna czy agresywna w stosunku do jego zachowania (za każdym razem gdy coś odkryję są łzy i ból w gardle) Próbujemy rozmawiać na te tematy ale nie wychodzi... Jest starszy ode mnie o kilka dobrych lat, ja jestem młoda ale czasem mam wrażenie, że to ja podtrzymuje nasz dom i związek. Czy facet naprawdę mimo, że sie spełnia w związku, kocha ( to wiem na 100%) i uczucie jest odwzajemnione to musi szukać dodatkowej adrenaliny? dodatkowej adoracji? Czy ciężko przestawić się z życia kawalerskiego (hehe fajnie brzmi) na związkowe? Jak sądzicie? A może po prostu wszyscy mamy takie wątpliwości tylko każdy w obrębie swoich czterech ścian? i nie ma się czym niepotrzebnie przejmować...

shineonyou
 Wysłana - 29 październik 2007 12:40      [zgłoszenie naruszenia]

Jesteś w związku z facetem (swojego życia)
tobie sie tylko tak wydaje :)
Czy facet naprawdę mimo, że sie spełnia w związku, kocha ( to wiem na 100%) i uczucie jest odwzajemnione to musi szukać dodatkowej adrenaliny.
TAK

Zmieniony przez - shineonyou w dniu 2007-10-29 12:42:07

m,,m

oses32
 Wysłana - 29 październik 2007 12:42      [zgłoszenie naruszenia]

Jakby był za idealny to za to Ty byś coś kombinowała...

Nie należy chełpić się tym, że ma się słuszność, bo to nie nasza
zasługa, lecz prawdy, z pomocą której zyskaliśmy przewagę.

kemesO
Analityk
 Wysłana - 29 październik 2007 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

Zdradza Cię Nie To po kiego się przejmujesz
Gdyby swój czas poświęcał rzeczom, o których piszesz kosztem Ciebie - wtedy byłby problem. W przeciwnym wypadku sama sobie go stwarzasz.

zielony

Ekspert -

Siwek_wp2
 Wysłana - 29 październik 2007 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

taki typ czlowieka ..ze lubi sobie niezobowiazujaco pobajerzyc z jakas dziewczyna.. albo napisac mile slowo w formie komentarza.. a zdiecia ..
heh .. szukasz dziury w calym ..

...widze niebo, nie mysle...

Znawca -

GunGun
 Wysłana - 29 październik 2007 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

Większość facetów nawet kilka lat po ślubie chciałoby być przez chwile znów kawalerami. Mimo, że kochają swoje wybranki. Dużo facetów zdradza - mimo, że kochają swoje wybranki.

I co z tego, że ma jakieś zdjęcia, komentarze itp. Część z was bab chciałoby zamknąc swoich facetów w szafie wyklejonej od wewnątrz waszymi zdjęciami - ukryć przed światem. Tak sie nie da. Nie zdradza cie? Kocha cie? To czym sie martwisz. Znajomy przy swojej żonie mówi coś w stylu: "Fajna dupa, taką by popieścił", a ona się tym nie przejmuje. Ten typ tak ma

No women no cry

100%

INS4N3
 Wysłana - 29 październik 2007 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

powinnaś się cieszyć, że to tylko zdjęcia i komentarze. nie zdradza Cie - i tutaj jest powód do dumy jesteś z nim szczęśliwa to bądź dalej i nie przejmuj sie takimi bzdetami!

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

basswood
KOBRA
 Wysłana - 29 październik 2007 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

Oj jezu jest z Toba kocha Ciebie ale to noe znaczy ze o innych kobietach ma myslec ze kurva pasztety etc

Facet czy w zwiazku czy nie ma to w genach zapisane ze ogladnie sie np za inna kobieta na ulicy jesli mu sie podoba, ale na tym sie konczy ( badz nie )

jak napisal kemesO sama sobie stwarzasz problem

tempy chuj...

Znawca -

bf_stan
 Wysłana - 29 październik 2007 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

przesadzasz

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 29 październik 2007 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

Sama sobie komplikujesz życie i wymyslasz problemy.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

RzEzNiKoZ
 Wysłana - 29 październik 2007 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

Da sie rozgryzc....
A oto sposob:

Miedzy nogami facet na taki drazek. Jedne mowia na niego Joystick inne Dzwignia. Nazewnictwo jest jednak nie wazne. Sek w tym, zeby ta rzecz pocierac jak czesto tylko facet potrzebuje albo nawet czesciej.
Wtedy jak w banku masz spokoj, cisze i masaz calego ciala codziennie.

Enjoy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

psychologia mężczyzny - czy da się rozgryźć faceta?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Wyprasowało mi mózg - dla kreatywnych | zdybycie oraz poderwanie dziewczyny | przewrażliwiona? | Przydatne ksiazki. | oszołomy na forum - uprzejmie informuje,ze ukryta sogarnia | Jesienny spampost singli vol31 by Obi... | prośba o szybka rade | Prośba o jakąś rade | Randka-zapytanie- | Potrzebna bezstronna opinia. | Rozstanie | Pocieszalnia 4 ^^ | wąsy | Rebus ... | jak zrobić dobre wrażenie? zeby on BARDZO zalowal? | Znienawidzone "pomocy" :) | vood tvp pl m jak milosc | sex z kobieta po 50 | fractalsin | jezierski | Gdzie nad polskie morze | jaki rower mtb | jaki rower mtb do 3000 | ola kasprzyk | skórcenie kadencji | zrobiłam loda psu | sztuczna pochw | uchodzcy | szukam faceta na sex250 | szukam faceta na sex str 250 | inso wybory | wybory | nauczycielką | Moja pani | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.