FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1936 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
psychoterapia metodą Gestalt 
[powiadom znajomego]    
Autor "psychoterapia metodą Gestalt"   

MacKwacz
 Wysłana - 14 grudzień 2010 14:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chciałbym, abyśmy w tym wątku opisywali swoje wrażenia i uwagi na temat psychoterapii metodą Gestalt. Jeszcze kilkanaście lat temu nie wiedzieliśmy o niej prawie nic, dziś nasza wiedza poszerza się błyskiem, stąd mój pomysł.
Przy okazji: poszukuję godnego polecania gabinetu prowadzącego psychoterapię Gestalt w Krakowie!

hulio
 Wysłana - 14 grudzień 2010 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

Mógłbyś w skrócie napisać, czemu Gestalt zawdzięcza swoją skuteczność? O ile taka jest w ogóle.

Specjalista -

MacKwacz
 Wysłana - 15 grudzień 2010 13:00      [zgłoszenie naruszenia]

Nic nie pisałem o skuteczności psychoterapii metodą Gestalt, chociaż domniemam, że skuteczna jest! Chcę to sprawdzić na sobie, stąd moje pytanie o dobry gabinet Gestalt w Krakowie.

iLight
świetlisty
 Wysłana - 15 grudzień 2010 13:33      [zgłoszenie naruszenia]

Nie zrozumiałeś pytania.
Hulio chce, abyś przybliżył temat metody Gastalta ignorantom, którzy chcieliby również wiedzieć o co chodzi w tej metodzie. Np mnie

hulio
 Wysłana - 15 grudzień 2010 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie, podstawowe założenia żebyś przybliżył, o to mi chodziło.

Specjalista -

MacKwacz
 Wysłana - 16 grudzień 2010 11:47      [zgłoszenie naruszenia]

Acha! No więc tak:
Gestalt przede wszystkim skupia się na wzmocnieniu świadomości postaci poddającej się psychoterapii (słowo pacjent, jest tu niemile widziane), tak by kontrolowała wszystkie sfery przeżyć/
Skupia się na doświadczeniu siebie i otoczenia.
Piszę zrozumiale?

D4thHat
 Wysłana - 16 grudzień 2010 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

nie

.

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 16 grudzień 2010 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

Po co przybliżać podstawowe zasady, skoro byłoby to dublowaniem tematów? [http://www.insomnia.pl/Gestalt-t610165.html]

Gestalt jest ok. A z całego Gestalt najciekawszy to jest twórca metody

Polecaniem gabinetów psychoterapeutycznych się nie zajmuję - ale kontakty można zaleźć na ich stronach.

Namaste!

Ekspert -

hulio
 Wysłana - 16 grudzień 2010 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

Po to np, że jak ktoś tu wejdzie i przeczyta, to będzie wiedział od razu o co chodzi, wiedza będzie tu na miejscu, a nie gdzieś w temacie sprzed roku. Ewentualnie link do miejsca gdzie są te rzeczy wyłożone.

MacKwacz, pomysł na temat rzuciłeś fajny, ale brakuje tu wypowiedzi osób które przeszły taką terapię. Ich opinie byłyby najcenniejsze. Masz ten luksus, że w Krakowie jest wybór. W moich okolicach np nie ma takiego gabinetu.

Specjalista -

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 16 grudzień 2010 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

hulio: no to spokojnie można ten temat zamknąć, a wypowiedzi przenieść do już istniejącego o tym tematu... A przed założeniem jakiegoś tematu warto przejrzeć wyszukiwarke...

Namaste!

Ekspert -

hulio
 Wysłana - 16 grudzień 2010 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

No można, ale równie dobrze można go zostawić tak jak jest. Ten temat ma swój charakter - nastawiony jest na opinie osób które stosowały tą metodę. Tamten temat był bardziej informacyjny.
Mi to obojętne w sumie.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

psychoterapia metodą Gestalt

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | wisła | krupa | odglos silnika | ch3coch3 | natalia83@oppl | natalia83 | mandaty pkp | java | top 5 męskich | eukaliptus | vans | Szczepanska | Katarzyna | Kielc | syndrom pisdy | parówki | masa | zastrzyk antykoncepcyjny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.